Z686KG - BMW Ix1 xdrive30 uit 2024
Je bekijkt de gegevens van kenteken Z686KG, ook geschreven als Z-686-KG. Deze BMW Ix1 xdrive30 is gebouwd in 2024 en heeft een APK tot 26-04-2028. Hieronder vind je de technische gegevens, de APK-historie en de registratiegegevens zoals die bij de RDW bekend zijn.
Deze informatie is voor het laatst gecontroleerd op .
BMW Ix1 xdrive30
2024
26-04-2028
€ 73.192
stationwagen
Samenvatting
Deze BMW Ix1 xdrive30 personenauto met kenteken Z686KG werd voor het eerst toegelaten op 26-04-2024 en is momenteel 2 jaar oud. De auto heeft een -cilinder motor met een cilinderinhoud van cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1985 kg leeggewicht en een maximale massa van 2580 kg. De APK van deze auto is geldig tot 26-04-2028. Deze BMW Ix1 xdrive30 rijdt op elektriciteit en voldoet aan de AX emissienorm .
Bijzonderheden van Z-686-KG
De RDW beoordeelt de geregistreerde kilometerstanden als logisch, laatst geregistreerd in 2026.
Z-686-KG vergeleken met andere BMW Ix1 xdrive30 uit 2024
Met 23.100 km op de teller zit dit voertuig 10.057 km boven de mediaan voor een BMW Ix1 xdrive30 uit 2024 van 13.043 km (8 advertenties).
De vraagprijs van € 47.880 zit dit voertuig € 4.070 onder de mediane vraagprijs van € 51.950 (8 advertenties).
Vergelijkbare exemplaren rijden gemiddeld 13.043 km per jaar.
Wij hebben 169 exemplaren van de BMW Ix1 xdrive30 uit 2024 in onze database staan.
De kleur zwart komt voor bij 34% van de BMW Ix1 xdrive30 uit 2024 die wij kennen.
Gebaseerd op advertenties die wij zelf hebben verzameld en op de voertuigen die in onze database staan. Het zijn vraagprijzen, geen transactieprijzen.
| Kenteken | Z686KG, Z-686-KG |
| Merk | BMW |
| Model | Ix1 xdrive30 |
| Bouwjaar | 2024 |
| Vorm | Stationwagen |
| Aankoopadvies |
Verkoophistorie Z686KG
Dit is de meest recente advertentie die wij voor deze BMW Ix1 xdrive30 hebben gevonden, geplaatst op 27-07-2026.
| Kilometerstand | 23100 km |
| Vraagprijs | € 47880 |
| Te koop sinds |
APK historie voor Z-686-KG
Van deze BMW Ix1 xdrive30 zijn geen APK-afkeurpunten bij de RDW geregistreerd.
Dit voertuig moet op 26-04-2028 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor Z686KG
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze BMW Ix1 xdrive30. Ben je van plan om deze BMW te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens Z686KG
Deze BMW Ix1 xdrive30 is uitgerust met een krachtige -cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze BMW Ix1 xdrive30 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 2085 kg |
| Massa ledig | 1985 kg |
| Toegestaande max. massa | 2580 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | liter |
| Aantal cilinders | |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 0,0 l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 65 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832AX |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van Z-686-KG
De huidige eigenaar van Z686KG heeft deze BMW sinds 24-07-2026 in bezit en heeft hem dus 4 dagen geleden gekocht. De Ix1 xdrive30 is voor het eerst op kenteken gezet op 26-04-2024 en is dus 2 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze BMW sinds 26-04-2024 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is Z686KG een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 24-07-2026 | Op deze datum is Z686KG voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 26-04-2024 | Op deze datum is Z686KG voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 26-04-2024 | Op deze datum is Z686KG voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de BMW fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van Z686KG
Wij tonen de huidige eigenaar van deze BMW niet openbaar op internet. De eigenarenhistorie is wel op te vragen in het rapport.
Waarde ontwikkeling van Z686KG sinds 2024
Nieuw kostte deze Ix1 xdrive30 € 73.192 inclusief € 0 BPM. Gemiddeld verliest een BMW zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 73.192 |
| Bruto BPM | € 0 |
| Marktprijs vergelijkbare exemplaren |
€ 44.900
–
€ 54.900
op basis van 8 advertenties |
| Dagwaarde en inruilwaarde van dit voertuig | Beschikbaar in het rapport |
Benieuwd wat Z686KG nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke BMW voertuigen:
Veel gestelde vragen over Z-686-KG
Deze BMW is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Ix1 xdrive30:
Bekijk ook deze Ix1 xdrive30 autos en soortgelijke BMW modellen
Wij controleren dagelijks het actuele aanbod van tweedehands BMW auto's op internet. Hieronder vind je een selectie van soortgelijke Ix1 xdrive30 voertuigen die momenteel te koop staan en waarvoor je een kentekencheck kunt aanvragen:
XR549H
BMW 320i xDrive High Executive Edition | Panoramadak | Elec. Trekhaak | Leder | Memory | Stoelverwarming | Camera | Park assist | Cruise control | 19''
151368 km - € 20900
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
N355XV
BMW M55-serie V8 4.4 CARBON B&W VOL OPTIES
161933 km - € 48900
Bouwjaar: 2017
Aangeboden sinds
P916PF
BMW X5M50 MODEL 2020 SCHWARZ PANO+ FULL!!
201245 km - € 22222
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
3TPL76
BMW 3163-serie Touring 316d Navi Clima Cruise Trekhaak Mo
369383 km - € 2645
Bouwjaar: 2011
Aangeboden sinds
K746RX
BMW 3183-serie Touring 318d Centennial High Executive | T
204400 km - € 11940
Bouwjaar: 2017
Aangeboden sinds
GPK77H
BMW 5305 Serie Touring 530e M Sport Automaat / Panoramada
27441 km - € 57850
Bouwjaar: 2024
Aangeboden sinds
HJP96N
BMW i5Touring M60 xDrive / Trekhaak / Panoramadak / Bowe
22747 km - € 82850
Bouwjaar: 2025
Aangeboden sinds
R611FB
BMW 7457 Serie 745e | High Executive | M Sportpakket | 20
106219 km - € 57995
Bouwjaar: 2022
Aangeboden sinds
HVK23K
BMW X330e xDrive M Sportpakket Pro | Premium Pack | Trek
32285 km - € 65900
Bouwjaar: 2025
Aangeboden sinds
JP221L
BMW Z4Roadster Sdrive35i / M-pack / Navi / Hifi / Spaceg
83607 km - € 27500
Bouwjaar: 2010
Aangeboden sinds
HXG82K
BMW iX1eDrive20 M Sport / Panoramadak / Sportstoelen / Co
11549 km - € 49950
Bouwjaar: 2025
Aangeboden sinds
HLR43J
BMW 1201 Serie M Sport Automaat / Sportstoelen / Comfort
22355 km - € 36950
Bouwjaar: 2025
Aangeboden sinds
PN531X
BMW X1XDrive18d High Executive | Leer | Automaat | M Spo
204102 km - € 13995
Bouwjaar: 2017
Aangeboden sinds
JZX87J
BMW iX350 xDrive 113 kWh | M Sportpakket | Innovation Pac
8325 km - € 82900
Bouwjaar: 2026
Aangeboden sinds
XN874Z
BMW M22-serie Coupé DCT Competition H&K Pano Carbon
62953 km - € 59950
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
J262SL
BMW 5355-serie 535xi High Executive | Schuifdak | Camera
164556 km - € 18950
Bouwjaar: 2013
Aangeboden sinds
Blader door alle tweedehands BMW auto's
Ontdek andere BMW voertuigen
Kenteken Z686KG maakt deel uit van de BMW familie.
Bij de aanschaf van een gebruikte BMW is het verstandig om het onderhoudsverleden te controleren. Let op of de onderhoudsintervallen tijdig zijn nageleefd en controleer de staat van het onderstel en de remmen. Inspecteer de motorruimte op olielekkages en test of alle elektronische functies goed werken. Vraag met het kenteken de status van het voertuig, de APK-vervaldatum en het aantal eerdere eigenaren op.
Meer over de BMW Ix1 xdrive30
Alle BMW Ix1 xdrive30 kentekens BMW Ix1 xdrive30 uit 2024 BMW Ix1 xdrive30 modelinformatie