RF588S - Toyota Yaris hybrid uit 2017
Je bekijkt de gegevens van kenteken RF588S, ook geschreven als RF-588-S. Deze Toyota Yaris hybrid is gebouwd in 2017 en heeft een APK tot 10-11-2026. Hieronder vind je de technische gegevens, de APK-historie en de registratiegegevens zoals die bij de RDW bekend zijn.
Deze informatie is voor het laatst gecontroleerd op .
Toyota Yaris hybrid
2017
10-11-2026
€ 22.770
MPV
Samenvatting
Deze Toyota Yaris hybrid personenauto met kenteken RF588S werd voor het eerst toegelaten op 10-11-2017 en is momenteel 8 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1497 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1075 kg leeggewicht en een maximale massa van 1565 kg. De APK van deze auto is geldig tot 10-11-2026. Deze Toyota Yaris hybrid rijdt op elektriciteit en voldoet aan de EURO 6 emissienorm .
Bijzonderheden van RF-588-S
De RDW beoordeelt de geregistreerde kilometerstanden als logisch, laatst geregistreerd in 2026.
RF-588-S vergeleken met andere Toyota Yaris hybrid uit 2017
Met 93.816 km op de teller zit dit voertuig 10.277 km boven de mediaan voor een Toyota Yaris hybrid uit 2017 van 83.539 km (189 advertenties).
De vraagprijs van € 15.999 zit dit voertuig € 1.255 boven de mediane vraagprijs van € 14.744 (189 advertenties).
Vergelijkbare exemplaren rijden gemiddeld 10.000 km per jaar.
Wij hebben 809 exemplaren van de Toyota Yaris hybrid uit 2017 in onze database staan.
De kleur grijs komt voor bij 36% van de Toyota Yaris hybrid uit 2017 die wij kennen.
Gebaseerd op advertenties die wij zelf hebben verzameld en op de voertuigen die in onze database staan. Het zijn vraagprijzen, geen transactieprijzen.
| Kenteken | RF588S, RF-588-S |
|---|---|
| Merk | Toyota |
| Model | Yaris hybrid |
| Bouwjaar | 2017 |
| Vorm | MPV |
| Aankoopadvies |
Verkoophistorie RF588S
Dit is de meest recente advertentie die wij voor deze Toyota Yaris hybrid hebben gevonden, geplaatst op 04-09-2026.
| Kilometerstand | 93816 km |
|---|---|
| Vraagprijs | € 15999 |
| Te koop sinds |
APK historie voor RF-588-S
Bij deze Toyota Yaris hybrid zijn 1 afkeurpunt geregistreerd over 1 keuring. Hieronder staat per keuring wat er is geconstateerd.
Dit voertuig moet op 10-11-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 30-10-2025 |
Vervangen onderdelen: Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor RF588S
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Toyota Yaris hybrid. Ben je van plan om deze Toyota te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens RF588S
Deze Toyota Yaris hybrid is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van 1497 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Toyota Yaris hybrid een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
|---|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1175 kg |
| Massa ledig | 1075 kg |
| Toegestaande max. massa | 1565 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1497 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 0,0 l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
|---|---|
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
|---|---|
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van RF-588-S
De huidige eigenaar van RF588S heeft deze Toyota sinds 26-08-2026 in bezit en heeft hem dus 3 weken geleden gekocht. De Yaris hybrid is voor het eerst op kenteken gezet op 10-11-2017 en is dus 8 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Toyota sinds 10-11-2017 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is RF588S een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 26-08-2026 | Op deze datum is RF588S voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 10-11-2017 | Op deze datum is RF588S voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 10-11-2017 | Op deze datum is RF588S voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Toyota fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van RF588S
Wij tonen de huidige eigenaar van deze Toyota niet openbaar op internet. De eigenarenhistorie is wel op te vragen in het rapport.
Waarde ontwikkeling van RF588S sinds 2017
Nieuw kostte deze Yaris hybrid € 22.770 inclusief € 503 BPM. Gemiddeld verliest een Toyota zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 22.770 |
|---|---|
| Bruto BPM | € 503 |
| Marktprijs vergelijkbare exemplaren |
€ 12.450
–
€ 16.745
op basis van 189 advertenties |
| Dagwaarde en inruilwaarde van dit voertuig | Beschikbaar in het rapport |
Benieuwd wat RF588S nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Toyota voertuigen:
Veel gestelde vragen over RF-588-S
Deze Toyota is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Yaris hybrid:
Bekijk ook deze Yaris hybrid autos en soortgelijke Toyota modellen
Wij controleren dagelijks het actuele aanbod van tweedehands Toyota auto's op internet. Hieronder vind je een selectie van soortgelijke Yaris hybrid voertuigen die momenteel te koop staan en waarvoor je een kentekencheck kunt aanvragen:
G080DN
Toyota 1.5 Hybrid Active **CRUISE CONTROL/ PARKEERCAMERA/ CLIMATE CONTROL**
32075 km - € 16950
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
NZ618L
Toyota Yaris1.5 Hybrid Aspiration 5-drs Clima|Cam|Cruise|Trekh
163621 km - € 11350
Bouwjaar: 2017
Aangeboden sinds
H481DD
Toyota 1.5 Hybrid Dynamic | Apple Carplay / Android Auto | Keyless | Cruise Control | Clima | Parkeersensoren achter | Camera | 15 inch | Bluetooth | Rijstrooksensor
35142 km - € 18499
Bouwjaar: 2020
Aangeboden sinds
RX812F
Toyota Yaris1.5 Hybrid Premium PANO NAVI TREKHAAK CAMERA CLIMA
197616 km - € 12400
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
J648XF
Toyota Yaris1.5 Hybrid GR SPORT 100 PK UNIEK VOL
127724 km - € 16950
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
2SNH17
Toyota Yaris1.5 Full Hybrid Comfort Automaat 1e Eig. 79.800 km
79830 km - € 11950
Bouwjaar: 2013
Aangeboden sinds
ZH930F
Toyota Yaris1.5 Hybrid Executive / NL Auto / Camera
118857 km - € 11990
Bouwjaar: 2017
Aangeboden sinds
ZK005B
Toyota 1.5 Hybrid Active NAVI PANODAK CRUISECONTROL LAGE KM-STAND UNIEK
29278 km - € 17900
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
H319JD
Toyota 1.5 Hybrid Active 31-8 is mee leseman
47499 km - € 17190
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
SK082F
Toyota Yaris1.5 Hybrid Design | Automaat | Cruise control
84430 km - € 15999
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
SV251S
Toyota Yaris1.5 Hybrid Energy NL-AUTO CAMERA CRUISE
130849 km - € 12900
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
H319JD
Toyota Yaris1.5 Hybrid Active 31-8 is mee leseman
47499 km - € 17190
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
Blader door alle tweedehands Toyota auto's
Ontdek andere Toyota voertuigen
Kenteken RF588S maakt deel uit van de Toyota familie.
Let bij de aanschaf van een tweedehands Toyota op een aantoonbaar onderhoudsverleden, aangezien een tijdige beurt de levensduur ten goede komt. Controleer de staat van de hybride accu bij modellen met deze aandrijving, aangezien vervanging een flinke investering is. Een kentekencheck geeft inzicht in de APK-historie en eventuele eerdere schades.
Kentekens in de buurt van RF-588-S
Deze kentekens zijn rond dezelfde periode uitgegeven als RF588S.
Meer over de Toyota Yaris hybrid
Alle Toyota Yaris hybrid kentekens Toyota Yaris hybrid uit 2017 Toyota Yaris hybrid modelinformatie