JN638L - Seat Leon st uit 2016
Je bekijkt nu een Seat Leon st met kenteken JN638L . Ook bekend wel bekend als JN-638-L. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Leon st deze. Dit voertuig is gebouwd in 2016 en heeft een apk tot 10-08-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Seat Leon st
2016
10-08-2026
€ 25540
stationwagen
Samenvatting
Deze Seat Leon st personenauto met kenteken JN638L werd voor het eerst toegelaten op 10-08-2016 en is momenteel 9 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 999 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 4.3 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1136 kg leeggewicht en een maximale massa van 1770 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 10-08-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Seat Leon st wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 262 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie JN638L
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Seat Leon st.
| Kilometerstand | 91401 km |
| Vraagprijs | € 12445 |
| Te koop sinds |
APK historie voor JN-638-L
Van deze Seat Leon st is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 10-08-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 12-06-2024 |
Vervangen onderdelen: Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor JN638L
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Seat Leon st. Ben je van plan om deze Seat te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens JN638L
Deze Seat Leon st is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 999 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 115.60 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Seat Leon st een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1236 kg |
| Massa ledig | 1136 kg |
| Toegestaande max. massa | 1770 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 85 kW / 116 pk |
| Cilinderinhoud | 999 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 5,3 l/100km ( ±19 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 3,7 l/100km ( ±27 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±23 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 77 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 99 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*136/2014W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van JN-638-L
De huidige eigenaar van JN638L heeft deze Seat sinds 07-08-2025 in bezit en heeft hem dus 8 maanden geleden gekocht. De Leon st is voor het eerst op kenteken gezet op 10-08-2016 en is dus 9 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Seat sinds 10-08-2016 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is JN638L een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 07-08-2025 | Op deze datum is JN638L voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 10-08-2016 | Op deze datum is JN638L voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 10-08-2016 | Op deze datum is JN638L voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Seat fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van JN638L
De huidige eigenaar van deze Seat is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Leon st niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van JN638L sinds 2016
Nieuw koste deze Leon st € 25540 inclusief 2029 euro BPM. Gemiddeld verliest een Seat zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 25540 |
| Bruto BPM | € 2029 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat JN638L nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Seat voertuigen:
Reviews voor JN638L
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Seat Leon st. Heb jij ervaring met deze Seat ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over JN-638-L
Veel gestelde vragen over JN-638-L
Deze Seat is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Leon st:
Blader door alle tweedehands Seat auto's
Ontdek andere Seat voertuigen
Kenteken JN638L maakt deel uit van de Seat familie.
Seat is een Spaans autobezit dat zijn oorsprong vindt in 1950. Het merk, dat staat voor Sociedad Española de Automóviles de Turismo, is ontstaan met als doel betaalbare en betrouwbare voertuigen te produceren voor de Spaanse markt. In de loop der jaren heeft Seat zich ontwikkeld tot een belangrijke speler in de Europese automarkt en is het merk momenteel een dochteronderneming van de Volkswagen Groep.