J759TF - Toyota Yaris uit 2020
Je bekijkt de gegevens van kenteken J759TF, ook geschreven als J-759-TF. Deze Toyota Yaris is gebouwd in 2020 en heeft een APK tot 26-10-2028. Hieronder vind je de technische gegevens, de APK-historie en de registratiegegevens zoals die bij de RDW bekend zijn.
Deze informatie is voor het laatst gecontroleerd op .
Toyota Yaris
2020
26-10-2028
€ 24.440
hatchback
Samenvatting
Deze Toyota Yaris personenauto met kenteken J759TF werd voor het eerst toegelaten op 26-10-2020 en is momenteel 5 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1490 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in wit . Met een 1060 kg leeggewicht en een maximale massa van 1615 kg. De APK van deze auto is geldig tot 26-10-2028. Deze Toyota Yaris rijdt op elektriciteit en voldoet aan de EURO 6 AP emissienorm .
Bijzonderheden van J-759-TF
De RDW beoordeelt de geregistreerde kilometerstanden als logisch, laatst geregistreerd in 2026.
J-759-TF vergeleken met andere Toyota Yaris uit 2020
Met 91.364 km op de teller zit dit voertuig 33.367 km boven de mediaan voor een Toyota Yaris uit 2020 van 57.997 km (302 advertenties).
De vraagprijs van € 16.930 zit dit voertuig € 2.069 onder de mediane vraagprijs van € 18.999 (302 advertenties).
Vergelijkbare exemplaren rijden gemiddeld 10.345 km per jaar.
Wij hebben 772 exemplaren van de Toyota Yaris uit 2020 in onze database staan.
De kleur wit komt voor bij 21% van de Toyota Yaris uit 2020 die wij kennen.
Gebaseerd op advertenties die wij zelf hebben verzameld en op de voertuigen die in onze database staan. Het zijn vraagprijzen, geen transactieprijzen.
Verkoophistorie J759TF
Dit is de meest recente advertentie die wij voor deze Toyota Yaris hebben gevonden, geplaatst op 23-10-2026.
| Kilometerstand | 91364 km |
|---|---|
| Vraagprijs | € 16930 |
| Te koop sinds |
APK historie voor J-759-TF
Bij deze Toyota Yaris zijn 1 afkeurpunt geregistreerd over 1 keuring. Hieronder staat per keuring wat er is geconstateerd.
Dit voertuig moet op 26-10-2028 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 09-10-2026 |
Vervangen onderdelen: Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor J759TF
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Toyota Yaris. Ben je van plan om deze Toyota te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens J759TF
Deze Toyota Yaris is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van 1490 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Toyota Yaris een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
|---|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1160 kg |
| Massa ledig | 1060 kg |
| Toegestaande max. massa | 1615 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1490 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 0,0 l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
|---|---|
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
|---|---|
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van J-759-TF
De huidige eigenaar van J759TF heeft deze Toyota sinds 19-10-2026 in bezit en heeft hem dus 4 dagen geleden gekocht. De Yaris is voor het eerst op kenteken gezet op 26-10-2020 en is dus 5 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Toyota sinds 26-10-2020 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is J759TF een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 19-10-2026 | Op deze datum is J759TF voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 26-10-2020 | Op deze datum is J759TF voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 26-10-2020 | Op deze datum is J759TF voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Toyota fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van J759TF
Wij tonen de huidige eigenaar van deze Toyota niet openbaar op internet. De eigenarenhistorie is wel op te vragen in het rapport.
Waarde ontwikkeling van J759TF sinds 2020
Nieuw kostte deze Yaris € 24.440 inclusief € 570 BPM. Gemiddeld verliest een Toyota zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 24.440 |
|---|---|
| Bruto BPM | € 570 |
| Marktprijs vergelijkbare exemplaren |
€ 14.990
–
€ 21.445
op basis van 302 advertenties |
| Dagwaarde en inruilwaarde van dit voertuig | Beschikbaar in het rapport |
Benieuwd wat J759TF nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Toyota voertuigen:
Veel gestelde vragen over J-759-TF
Deze Toyota is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Yaris:
Bekijk ook deze Yaris autos en soortgelijke Toyota modellen
Wij controleren dagelijks het actuele aanbod van tweedehands Toyota auto's op internet. Hieronder vind je een selectie van soortgelijke Yaris voertuigen die momenteel te koop staan en waarvoor je een kentekencheck kunt aanvragen:
T526HN
Toyota 1.5 Hybrid Dynamic | Apple Carplay/Android Auto | Adaptieve Cruise-Control | Parkeercamera |
23672 km - € 22900
Bouwjaar: 2023
Aangeboden sinds
N062RB
Toyota 1.5 Hybrid Active I ACC I Carplay I 4-seizoensbanden I 1e Eig. I NL-auto
61565 km - € 17495
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
JZP22Z
Toyota Yaris1.5 Hybrid Automaat Lane Assist Camera LED Cruise
76386 km - € 17950
Bouwjaar: 2023
Aangeboden sinds
JZZ96L
Toyota Yaris1.5 Hybrid 130 Executive Carplay
3037 km - € 26750
Bouwjaar: 2025
Aangeboden sinds
X668JB
Toyota Yaris1.5 Hybrid Dynamic | 16" spaakvelgen | Eerste eige
35335 km - € 20745
Bouwjaar: 2023
Aangeboden sinds
JFL67Z
Toyota YarisHybrid 115 Dynamic | Apple Carplay | Android Auto
15944 km - € 24345
Bouwjaar: 2025
Aangeboden sinds
G936DT
Toyota Yaris1.0 VVT-i Active | Cruise Control | Bluetooth |
80527 km - € 12945
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
Blader door alle tweedehands Toyota auto's
Ontdek andere Toyota voertuigen
Kenteken J759TF maakt deel uit van de Toyota familie.
Let bij de aanschaf van een tweedehands Toyota op een aantoonbaar onderhoudsverleden, aangezien een tijdige beurt de levensduur ten goede komt. Controleer de staat van de hybride accu bij modellen met deze aandrijving, aangezien vervanging een flinke investering is. Een kentekencheck geeft inzicht in de APK-historie en eventuele eerdere schades.
Meer over de Toyota Yaris
Alle Toyota Yaris kentekens Toyota Yaris uit 2020 Toyota Yaris modelinformatie