8KXB87 - Toyota Corolla uit 2004
Je bekijkt de gegevens van kenteken 8KXB87, ook geschreven als 8-KXB-87. Deze Toyota Corolla is gebouwd in 2004 en heeft een APK tot 28-02-2027. Hieronder vind je de technische gegevens, de APK-historie en de registratiegegevens zoals die bij de RDW bekend zijn.
Deze informatie is voor het laatst gecontroleerd op .
Toyota Corolla
2004
28-02-2027
Onbekend
hatchback
Samenvatting
Deze Toyota Corolla personenauto met kenteken 8KXB87 werd voor het eerst toegelaten op 20-02-2004 en is momenteel 22 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1796 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 8.3 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1185 kg leeggewicht en een maximale massa van 1655 kg. De APK van deze auto is geldig tot 28-02-2027. Deze Toyota Corolla rijdt op benzine en voldoet aan de EURO 3 emissienorm .
Bijzonderheden van 8-KXB-87
De RDW beoordeelt de geregistreerde kilometerstanden als "geen oordeel". 5
Dit voertuig is geïmporteerd: het reed al ruim 9 jaar in het buitenland voordat het in Nederland op kenteken kwam.
8-KXB-87 vergeleken met andere Toyota Corolla uit 2004
Met 180.671 km op de teller zit dit voertuig rond de mediaan voor een Toyota Corolla uit 2004 van 178.310 km (15 advertenties).
De vraagprijs van € 7.950 zit dit voertuig € 4.000 boven de mediane vraagprijs van € 3.950 (15 advertenties).
Vergelijkbare exemplaren rijden gemiddeld 8.467 km per jaar.
Wij hebben 736 exemplaren van de Toyota Corolla uit 2004 in onze database staan.
De kleur grijs komt voor bij 61% van de Toyota Corolla uit 2004 die wij kennen.
Gebaseerd op advertenties die wij zelf hebben verzameld en op de voertuigen die in onze database staan. Het zijn vraagprijzen, geen transactieprijzen.
Verkoophistorie 8KXB87
Dit is de meest recente advertentie die wij voor deze Toyota Corolla hebben gevonden, geplaatst op 23-10-2026.
| Kilometerstand | 180671 km |
|---|---|
| Vraagprijs | € 7950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 8-KXB-87
Bij deze Toyota Corolla zijn 1 afkeurpunt geregistreerd over 1 keuring. Hieronder staat per keuring wat er is geconstateerd.
Dit voertuig moet op 28-02-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 29-01-2026 |
Vervangen onderdelen: Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 8KXB87
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Toyota Corolla. Ben je van plan om deze Toyota te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 8KXB87
Deze Toyota Corolla is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1796 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 192 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Toyota Corolla een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
|---|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1285 kg |
| Massa ledig | 1185 kg |
| Toegestaande max. massa | 1655 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 141 kW / 192 pk |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1796 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 8,3 l/100km ( ±12 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 93 db(A) |
|---|---|
| Geluidsniveau rijdend | 72 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
5850 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 198 g/km |
|---|---|
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | 3 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 8-KXB-87
De huidige eigenaar van 8KXB87 heeft deze Toyota sinds 28-04-2026 in bezit en heeft hem dus 5 maanden geleden gekocht. De Corolla is voor het eerst op kenteken gezet op 20-02-2004 en is dus 22 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Toyota sinds 26-07-2013 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is 8KXB87 een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 28-04-2026 | Op deze datum is 8KXB87 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 26-07-2013 | Op deze datum is 8KXB87 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 20-02-2004 | Op deze datum is 8KXB87 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Toyota fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 8KXB87
Wij tonen de huidige eigenaar van deze Toyota niet openbaar op internet. De eigenarenhistorie is wel op te vragen in het rapport.
Waarde ontwikkeling van 8KXB87 sinds 2004
Nieuw kostte deze Corolla € 0 inclusief € 7.229 BPM. Gemiddeld verliest een Toyota zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 0 |
|---|---|
| Bruto BPM | € 7.229 |
| Marktprijs vergelijkbare exemplaren |
€ 2.450
–
€ 5.960
op basis van 15 advertenties |
| Dagwaarde en inruilwaarde van dit voertuig | Beschikbaar in het rapport |
Benieuwd wat 8KXB87 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Toyota voertuigen:
Veel gestelde vragen over 8-KXB-87
Deze Toyota is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Corolla:
Bekijk ook deze Corolla autos en soortgelijke Toyota modellen
Wij controleren dagelijks het actuele aanbod van tweedehands Toyota auto's op internet. Hieronder vind je een selectie van soortgelijke Corolla voertuigen die momenteel te koop staan en waarvoor je een kentekencheck kunt aanvragen:
R894PD
Toyota 2.0 Hybrid Selection | Trekhaak | Camera | Cruise Control | Stoel-/Stuurverwarming
50730 km - € 23450
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
ZN351D
Toyota 2.0 Hybrid Style | Trekhaak | Panoramadak | HUD | Stoelverw. | Parkeerassistent
92078 km - € 20950
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
G281KH
Toyota CorollaTouring Sports 2.0 Hybrid Style mooie complete in
170057 km - € 18750
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
R894PD
Toyota Corolla2.0 Hybrid Selection | Trekhaak | Camera | Cruise
50730 km - € 23450
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
J600GF
Toyota Touring Sports 1.8 Hybrid GR-Sport | Apple Carplay/Android Auto | Stoelverwarming | Draadloze lader | Adaptive Cruise Control | Dealer onderhouden
98914 km - € 23950
Bouwjaar: 2020
Aangeboden sinds
ZK029S
Toyota Touring Sports 2.0 Hybrid Premium | JBL | Pano | Leer | HUD | Stoelverw. | Elek. kofferklep | BSM | Camera
138606 km - € 22950
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
J600GF
Toyota CorollaTouring Sports 1.8 Hybrid GR-Sport | Apple Carplay
98914 km - € 23950
Bouwjaar: 2020
Aangeboden sinds
T719BG
Toyota CorollaTouring Sports Hybrid 140 Active | Camera | Carpla
88566 km - € 22400
Bouwjaar: 2023
Aangeboden sinds
ZK029S
Toyota CorollaTouring Sports 2.0 Hybrid Premium | JBL | Pano | L
138606 km - € 22950
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
91JLHK
Toyota Corolla1.4 VVT-i Linea Terra 5-Deurs Airco Trekhaak APK t
246585 km - € 4900
Bouwjaar: 2002
Aangeboden sinds
P088RZ
Toyota Touring Sports 1.8 Hybrid Business | Apple Carplay / Android Auto | Adaptive Cruise | Clima | Camera | 16 inch
112385 km - € 21750
Bouwjaar: 2022
Aangeboden sinds
Blader door alle tweedehands Toyota auto's
Ontdek andere Toyota voertuigen
Kenteken 8KXB87 maakt deel uit van de Toyota familie.
Let bij de aanschaf van een tweedehands Toyota op een aantoonbaar onderhoudsverleden, aangezien een tijdige beurt de levensduur ten goede komt. Controleer de staat van de hybride accu bij modellen met deze aandrijving, aangezien vervanging een flinke investering is. Een kentekencheck geeft inzicht in de APK-historie en eventuele eerdere schades.
Meer over de Toyota Corolla
Alle Toyota Corolla kentekens Toyota Corolla uit 2004 Toyota Corolla modelinformatie