82NDL6 - Toyota Aygo uit 2010
Je bekijkt de gegevens van kenteken 82NDL6, ook geschreven als 82-NDL-6. Deze Toyota Aygo is gebouwd in 2010 en heeft een APK tot 09-05-2027. Hieronder vind je de technische gegevens, de APK-historie en de registratiegegevens zoals die bij de RDW bekend zijn.
Deze informatie is voor het laatst gecontroleerd op .
Toyota Aygo
2010
09-05-2027
€ 9.600
hatchback
Samenvatting
Deze Toyota Aygo personenauto met kenteken 82NDL6 werd voor het eerst toegelaten op 25-08-2010 en is momenteel 16 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 998 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 4.5 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 775 kg leeggewicht en een maximale massa van 1180 kg. De APK van deze auto is geldig tot 09-05-2027. Deze Toyota Aygo rijdt op benzine en voldoet aan de EURO 4 emissienorm .
Bijzonderheden van 82-NDL-6
De RDW beoordeelt de geregistreerde kilometerstanden als logisch, laatst geregistreerd in 2026.
82-NDL-6 vergeleken met andere Toyota Aygo uit 2010
Met 100.529 km op de teller zit dit voertuig 41.178 km onder de mediaan voor een Toyota Aygo uit 2010 van 141.707 km (191 advertenties).
De vraagprijs van € 4.900 zit dit voertuig € 1.450 boven de mediane vraagprijs van € 3.450 (191 advertenties).
Vergelijkbare exemplaren rijden gemiddeld 9.333 km per jaar.
Wij hebben 3.307 exemplaren van de Toyota Aygo uit 2010 in onze database staan.
De kleur zwart komt voor bij 21% van de Toyota Aygo uit 2010 die wij kennen.
Gebaseerd op advertenties die wij zelf hebben verzameld en op de voertuigen die in onze database staan. Het zijn vraagprijzen, geen transactieprijzen.
Verkoophistorie 82NDL6
Dit is de meest recente advertentie die wij voor deze Toyota Aygo hebben gevonden, geplaatst op 24-10-2026.
| Kilometerstand | 100529 km |
|---|---|
| Vraagprijs | € 4900 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 82-NDL-6
Bij deze Toyota Aygo zijn 2 afkeurpunten geregistreerd over 1 keuring. Hieronder staat per keuring wat er is geconstateerd.
Dit voertuig moet op 09-05-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 02-04-2026 |
Vervangen onderdelen: Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht Stadslicht werkt niet (goed) |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 82NDL6
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Toyota Aygo. Ben je van plan om deze Toyota te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 82NDL6
Deze Toyota Aygo is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 998 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 68 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Toyota Aygo een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
|---|---|
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 875 kg |
| Massa ledig | 775 kg |
| Toegestaande max. massa | 1180 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 50 kW / 68 pk |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 998 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 4,5 l/100km ( ±22 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 80 db(A) |
|---|---|
| Geluidsniveau rijdend | 71 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4500 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 106 g/km |
|---|---|
| Milieu klasse | 70/220*2003/76B |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 82-NDL-6
De huidige eigenaar van 82NDL6 heeft deze Toyota sinds 23-10-2026 in bezit en heeft hem dus 1 dag geleden gekocht. De Aygo is voor het eerst op kenteken gezet op 25-08-2010 en is dus 16 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Toyota sinds 25-08-2010 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 82NDL6 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 23-10-2026 | Op deze datum is 82NDL6 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 25-08-2010 | Op deze datum is 82NDL6 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 25-08-2010 | Op deze datum is 82NDL6 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Toyota fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 82NDL6
Wij tonen de huidige eigenaar van deze Toyota niet openbaar op internet. De eigenarenhistorie is wel op te vragen in het rapport.
Waarde ontwikkeling van 82NDL6 sinds 2010
Nieuw kostte deze Aygo € 9.600 inclusief € 0 BPM. Gemiddeld verliest een Toyota zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 9.600 |
|---|---|
| Bruto BPM | € 0 |
| Marktprijs vergelijkbare exemplaren |
€ 2.450
–
€ 4.950
op basis van 191 advertenties |
| Dagwaarde en inruilwaarde van dit voertuig | Beschikbaar in het rapport |
Benieuwd wat 82NDL6 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Toyota voertuigen:
Veel gestelde vragen over 82-NDL-6
Deze Toyota is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Aygo:
Bekijk ook deze Aygo autos en soortgelijke Toyota modellen
Wij controleren dagelijks het actuele aanbod van tweedehands Toyota auto's op internet. Hieronder vind je een selectie van soortgelijke Aygo voertuigen die momenteel te koop staan en waarvoor je een kentekencheck kunt aanvragen:
JT915H
Toyota 1.0 VVT-i x-now 1e Eigenaar|Airco|Cruise|Elektr. Ramen|N.A.P|Dealer Onderhouden|5-Deurs|Nieuwe APK bij Aflevering
111210 km - € 5949
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
J612VX
Toyota 1.0 VVT-i x-fun AIRCO 5-DRS BLUETOOTH HANDSFREE BELLEN CENTRALE DEURVERGRENDELING
58549 km - € 8900
Bouwjaar: 2020
Aangeboden sinds
11RGT6
Toyota Aygo1.0-12V Dynamic Navigator A\C ORG NL NWE APK NAP
147311 km - € 3940
Bouwjaar: 2011
Aangeboden sinds
JT915H
Toyota Aygo1.0 VVT-i x-now 1e Eigenaar|Airco|Cruise|Elektr. R
111210 km - € 5949
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
09TJNT
Toyota Aygo1.0-12V + 5 deurs [ 1e eig. airco, nieuwe APK ]
178387 km - € 2945
Bouwjaar: 2006
Aangeboden sinds
J687LK
Toyota 1.0 VVT-i x-play Automaat, garantie tm 2030 en/of max 200.000 Km *
106241 km - € 11500
Bouwjaar: 2020
Aangeboden sinds
J687LK
Toyota Aygo1.0 VVT-i x-play Automaat, garantie tm 2030 en/of
106241 km - € 11500
Bouwjaar: 2020
Aangeboden sinds
H447PB
Toyota Aygo1.0 VVT-i x-play NL AUTO/Camera/Airco/Bluetooth/LE
52666 km - € 9945
Bouwjaar: 2020
Aangeboden sinds
68SHF7
Toyota Aygo1.0-12V AUTOMAAT,Airco,Dynamic Navigator,Lmv,Afn.t
242483 km - € 3395
Bouwjaar: 2011
Aangeboden sinds
RL511F
Toyota 1.0 VVT-i X-JOY CLIMA NAVI LM-VELGEN CAMERA EL-RAMEN
96051 km - € 8900
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
HG089T
Toyota Aygo1.0-12V Access airco Nieuwe apk Carplay
194294 km - € 2750
Bouwjaar: 2011
Aangeboden sinds
N860LH
Toyota Aygo1.0 VVT-i x-joy | BTW voertuig | Dealer onderhoude
22051 km - € 13450
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
H875TS
Toyota Aygo1.0-12V Access AIRCO APK 28-05-2027
95383 km - € 3999
Bouwjaar: 2009
Aangeboden sinds
Blader door alle tweedehands Toyota auto's
Ontdek andere Toyota voertuigen
Kenteken 82NDL6 maakt deel uit van de Toyota familie.
Let bij de aanschaf van een tweedehands Toyota op een aantoonbaar onderhoudsverleden, aangezien een tijdige beurt de levensduur ten goede komt. Controleer de staat van de hybride accu bij modellen met deze aandrijving, aangezien vervanging een flinke investering is. Een kentekencheck geeft inzicht in de APK-historie en eventuele eerdere schades.
Kentekens in de buurt van 82-NDL-6
Deze kentekens zijn rond dezelfde periode uitgegeven als 82NDL6.
43NDL6 (2010)
Meer over de Toyota Aygo
Alle Toyota Aygo kentekens Toyota Aygo uit 2010 Toyota Aygo modelinformatie