XV443P - Mitsubishi Outlander uit 2019
Je bekijkt de gegevens van kenteken XV443P, ook geschreven als XV-443-P. Deze Mitsubishi Outlander is gebouwd in 2019 en heeft een APK tot 30-04-2027. Hieronder vind je de technische gegevens, de APK-historie en de registratiegegevens zoals die bij de RDW bekend zijn.
Deze informatie is voor het laatst gecontroleerd op .
Mitsubishi Outlander
2019
30-04-2027
€ 46.989
stationwagen
Samenvatting
Deze Mitsubishi Outlander personenauto met kenteken XV443P werd voor het eerst toegelaten op 29-03-2019 en is momenteel 7 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 2360 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1855 kg leeggewicht en een maximale massa van 2390 kg. De APK van deze auto is geldig tot 30-04-2027. Deze Mitsubishi Outlander rijdt op elektriciteit en voldoet aan de EURO 6 emissienorm .
Bijzonderheden van XV-443-P
De RDW beoordeelt de geregistreerde kilometerstanden als logisch, laatst geregistreerd in 2026.
XV-443-P vergeleken met andere Mitsubishi Outlander uit 2019
Met 88.195 km op de teller zit dit voertuig 20.941 km onder de mediaan voor een Mitsubishi Outlander uit 2019 van 109.136 km (108 advertenties).
De vraagprijs van € 23.450 zit dit voertuig € 2.500 boven de mediane vraagprijs van € 20.950 (108 advertenties).
Vergelijkbare exemplaren rijden gemiddeld 16.753 km per jaar.
Wij hebben 337 exemplaren van de Mitsubishi Outlander uit 2019 in onze database staan.
De kleur zwart komt voor bij 27% van de Mitsubishi Outlander uit 2019 die wij kennen.
Gebaseerd op advertenties die wij zelf hebben verzameld en op de voertuigen die in onze database staan. Het zijn vraagprijzen, geen transactieprijzen.
| Kenteken | XV443P, XV-443-P |
|---|---|
| Merk | Mitsubishi |
| Model | Outlander |
| Bouwjaar | 2019 |
| Vorm | Stationwagen |
| Aankoopadvies |
Verkoophistorie XV443P
Dit is de meest recente advertentie die wij voor deze Mitsubishi Outlander hebben gevonden, geplaatst op 21-09-2026.
| Kilometerstand | 88195 km |
|---|---|
| Vraagprijs | € 23450 |
| Te koop sinds |
APK historie voor XV-443-P
Van deze Mitsubishi Outlander zijn geen APK-afkeurpunten bij de RDW geregistreerd.
Dit voertuig moet op 30-04-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor XV443P
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Mitsubishi Outlander. Ben je van plan om deze Mitsubishi te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens XV443P
Deze Mitsubishi Outlander is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van 2360 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Mitsubishi Outlander een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
|---|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1955 kg |
| Massa ledig | 1855 kg |
| Toegestaande max. massa | 2390 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 2360 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 0,0 l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
|---|---|
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
|---|---|
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van XV-443-P
De huidige eigenaar van XV443P heeft deze Mitsubishi sinds 05-08-2026 in bezit en heeft hem dus 1 maand geleden gekocht. De Outlander is voor het eerst op kenteken gezet op 29-03-2019 en is dus 7 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Mitsubishi sinds 29-03-2019 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is XV443P een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 05-08-2026 | Op deze datum is XV443P voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 29-03-2019 | Op deze datum is XV443P voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 29-03-2019 | Op deze datum is XV443P voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Mitsubishi fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van XV443P
Wij tonen de huidige eigenaar van deze Mitsubishi niet openbaar op internet. De eigenarenhistorie is wel op te vragen in het rapport.
Waarde ontwikkeling van XV443P sinds 2019
Nieuw kostte deze Outlander € 46.989 inclusief € 1.940 BPM. Gemiddeld verliest een Mitsubishi zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 46.989 |
|---|---|
| Bruto BPM | € 1.940 |
| Marktprijs vergelijkbare exemplaren |
€ 17.950
–
€ 23.490
op basis van 108 advertenties |
| Dagwaarde en inruilwaarde van dit voertuig | Beschikbaar in het rapport |
Benieuwd wat XV443P nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Mitsubishi voertuigen:
Veel gestelde vragen over XV-443-P
Deze Mitsubishi is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Outlander:
Bekijk ook deze Outlander autos en soortgelijke Mitsubishi modellen
Wij controleren dagelijks het actuele aanbod van tweedehands Mitsubishi auto's op internet. Hieronder vind je een selectie van soortgelijke Outlander voertuigen die momenteel te koop staan en waarvoor je een kentekencheck kunt aanvragen:
G525BS
Mitsubishi Outlander3.0 Instyle+ 4WD | 7-zitter | Adaptieve Cruise | T
154869 km - € 15900
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
5TRF83
Mitsubishi OutlanderOutlander 2.0 PHEV Instyle
214000 km - € 7500
Bouwjaar: 2014
Aangeboden sinds
JFT25R
Mitsubishi Outlander2015 apk 8-2027 185pk, 2.2 DI-D Exec Ed 4WD
169000 km - € 9500
Bouwjaar: 2015
Aangeboden sinds
56ZPB8
Mitsubishi Outlander2.0 Edition Two Automaat | Trekhaak
199597 km - € 7995
Bouwjaar: 2013
Aangeboden sinds
ZT576H
Mitsubishi 2.4 PHEV Intense+ | Panoramadak | Parkeercamera | BLIS | Keyless | Stoelverwarming
110589 km - € 19995
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
6TNS29
Mitsubishi OutlanderOutlander 2.0 PHEV Instyle
283004 km - € 3999
Bouwjaar: 2014
Aangeboden sinds
KVP98R
Mitsubishi 2.4 PHEV Instyle 360 Camera, Leer, Open dak
128538 km - € 19945
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
HL946K
Mitsubishi Outlander2.0 PHEV Executive Edition|New-Type|Trekhaak|Camer
191496 km - € 12950
Bouwjaar: 2015
Aangeboden sinds
9XJL83
Mitsubishi Outlander2.0 PHEV Exec. Edition
265450 km - € 4990
Bouwjaar: 2014
Aangeboden sinds
RP335J
Mitsubishi Outlander2.0 Connect Pro | Achteruitrijcamera | Apple Carpl
168788 km - € 16430
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
H578ST
Mitsubishi 2.4 PHEV Pure | CAMERA | STOELVERWARMING | KEYLESS
87083 km - € 20435
Bouwjaar: 2020
Aangeboden sinds
25RPRN
Mitsubishi Outlander2.0 Airco | Elektr. Ramen | Trekhaak | NAP Etc.
189085 km - € 3240
Bouwjaar: 2005
Aangeboden sinds
R342FP
Mitsubishi 2.4 PHEV Instyle | Sunroof | Leder | Rondomzichtcamera |
133076 km - € 18900
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
08NHT8
Mitsubishi Outlander2.0 2WD Intro Edition, Trekhaak
150642 km - € 7950
Bouwjaar: 2010
Aangeboden sinds
ND134R
Mitsubishi Outlander2.0 PHEV Executive|4WD|Camera|Trekhaak|
161728 km - € 14950
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
Blader door alle tweedehands Mitsubishi auto's
Ontdek andere Mitsubishi voertuigen
Kenteken XV443P maakt deel uit van de Mitsubishi familie.
Bij de aanschaf van een tweedehands Mitsubishi is het verstandig om aandacht te besteden aan de staat van de automatische transmissie, aangezien deze in oudere modellen kwetsbaar kan zijn. Controleer daarnaast de staat van de wielophanging en de rubberen busjes, omdat deze slijtagegevoelig zijn. Een gedocumenteerd onderhoudsverleden is belangrijk om de levensduur van de motor, met name de bekende GDI-motoren, te garanderen.
Kentekens in de buurt van XV-443-P
Deze kentekens zijn rond dezelfde periode uitgegeven als XV443P.
Meer over de Mitsubishi Outlander
Alle Mitsubishi Outlander kentekens Mitsubishi Outlander uit 2019 Mitsubishi Outlander modelinformatie