S610BT - Renault Captur uit 2022
Je bekijkt de gegevens van kenteken S610BT, ook geschreven als S-610-BT. Deze Renault Captur is gebouwd in 2022 en heeft een APK tot 29-12-2026. Hieronder vind je de technische gegevens, de APK-historie en de registratiegegevens zoals die bij de RDW bekend zijn.
Deze informatie is voor het laatst gecontroleerd op .
Renault Captur
2022
29-12-2026
€ 29.235
hatchback
Samenvatting
Deze Renault Captur personenauto met kenteken S610BT werd voor het eerst toegelaten op 29-12-2022 en is momenteel 3 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 999 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1174 kg leeggewicht en een maximale massa van 1734 kg. De APK van deze auto is geldig tot 29-12-2026. Deze Renault Captur rijdt op benzine en voldoet aan de EURO 6 AP emissienorm .
Bijzonderheden van S-610-BT
De RDW beoordeelt de geregistreerde kilometerstanden als logisch, laatst geregistreerd in 2026.
S-610-BT vergeleken met andere Renault Captur uit 2022
Met 51.708 km op de teller zit dit voertuig 1.966 km boven de mediaan voor een Renault Captur uit 2022 van 49.742 km (102 advertenties).
De vraagprijs van € 15.900 zit dit voertuig € 4.000 onder de mediane vraagprijs van € 19.900 (102 advertenties).
Vergelijkbare exemplaren rijden gemiddeld 13.900 km per jaar.
Wij hebben 241 exemplaren van de Renault Captur uit 2022 in onze database staan.
De kleur grijs komt voor bij 32% van de Renault Captur uit 2022 die wij kennen.
Gebaseerd op advertenties die wij zelf hebben verzameld en op de voertuigen die in onze database staan. Het zijn vraagprijzen, geen transactieprijzen.
Verkoophistorie S610BT
Dit is de meest recente advertentie die wij voor deze Renault Captur hebben gevonden, geplaatst op 21-09-2026.
| Kilometerstand | 51708 km |
|---|---|
| Vraagprijs | € 15900 |
| Te koop sinds |
APK historie voor S-610-BT
Van deze Renault Captur zijn geen APK-afkeurpunten bij de RDW geregistreerd.
Dit voertuig moet op 29-12-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor S610BT
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Renault Captur. Ben je van plan om deze Renault te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens S610BT
Deze Renault Captur is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 999 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 91 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Renault Captur een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
|---|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1274 kg |
| Massa ledig | 1174 kg |
| Toegestaande max. massa | 1734 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 67 kW / 91 pk |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 999 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 0,0 l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 72 db(A) |
|---|---|
| Geluidsniveau rijdend | 66 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
|---|---|
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832AP |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van S-610-BT
De huidige eigenaar van S610BT heeft deze Renault sinds 10-09-2026 in bezit en heeft hem dus 1 week geleden gekocht. De Captur is voor het eerst op kenteken gezet op 29-12-2022 en is dus 3 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Renault sinds 29-12-2022 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is S610BT een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 10-09-2026 | Op deze datum is S610BT voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 29-12-2022 | Op deze datum is S610BT voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 29-12-2022 | Op deze datum is S610BT voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Renault fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van S610BT
Wij tonen de huidige eigenaar van deze Renault niet openbaar op internet. De eigenarenhistorie is wel op te vragen in het rapport.
Waarde ontwikkeling van S610BT sinds 2022
Nieuw kostte deze Captur € 29.235 inclusief € 4.887 BPM. Gemiddeld verliest een Renault zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 29.235 |
|---|---|
| Bruto BPM | € 4.887 |
| Marktprijs vergelijkbare exemplaren |
€ 16.950
–
€ 23.945
op basis van 102 advertenties |
| Dagwaarde en inruilwaarde van dit voertuig | Beschikbaar in het rapport |
Benieuwd wat S610BT nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Renault voertuigen:
Veel gestelde vragen over S-610-BT
Deze Renault is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Captur:
Bekijk ook deze Captur autos en soortgelijke Renault modellen
Wij controleren dagelijks het actuele aanbod van tweedehands Renault auto's op internet. Hieronder vind je een selectie van soortgelijke Captur voertuigen die momenteel te koop staan en waarvoor je een kentekencheck kunt aanvragen:
4SBG55
Renault Captur0.9 TCe 90pk Dynamique | NL-auto | 5 deuren | Clim
180933 km - € 5445
Bouwjaar: 2013
Aangeboden sinds
X550XS
Renault 1.0 TCe 90 techno | TREKHAAK | PANORAMA | PACK SOLID | CRUISE CONTROL | CLIMATE CONTROL | CARPLAY
15725 km - € 22400
Bouwjaar: 2024
Aangeboden sinds
K990SF
Renault Captur1.0 TCe 90 Zen | Navigatie | Camera
64112 km - € 15440
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
KXN58H
Renault 0.9 TCe Zen | Trekhaak | Navi | Camera | LED | PDC | Stoelverw.
140663 km - € 8450
Bouwjaar: 2017
Aangeboden sinds
RV243N
Renault Captur1.2 TCe Dynamique / AUTOMAAT / LEES TEKST !
157281 km - € 5500
Bouwjaar: 2014
Aangeboden sinds
KX802B
Renault Captur0.9 TCe Dynamique ECC/cruise/navi/PDC/BT/lichtmet.
143075 km - € 7950
Bouwjaar: 2015
Aangeboden sinds
KXN58H
Renault Captur0.9 TCe Zen | Trekhaak | Navi | Camera | LED | PDC
140663 km - € 8450
Bouwjaar: 2017
Aangeboden sinds
T057BH
Renault Captur1.3 TCe 140 R.S. Line / Trekhaak / Navigatie / Cam
43477 km - € 19900
Bouwjaar: 2022
Aangeboden sinds
JN439L
Renault Captur1.2 TCe Dynamique Automaat l nieuwe motor
161685 km - € 7999
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
4TST61
Renault Captur1.2 TCe|Stoelverwarming|Keyless|Camera|Clima
217499 km - € 5990
Bouwjaar: 2014
Aangeboden sinds
GX110F
Renault Captur1.2 TCe Dynamique | AUTOM | SCHERM | CAMERA |
99094 km - € 10450
Bouwjaar: 2015
Aangeboden sinds
Blader door alle tweedehands Renault auto's
Ontdek andere Renault voertuigen
Kenteken S610BT maakt deel uit van de Renault familie.
Bij de aankoop van een tweedehands Renault is het verstandig om de onderhoudshistorie nauwkeurig te controleren, aangezien regelmatige olieverversing essentieel is voor de levensduur van de motoren. Let bij modellen met een automaat op de werking van de transmissie, omdat deze gevoelig kunnen zijn voor slijtage. Een controle op de staat van de elektronica is belangrijk, omdat complexe systemen storingen kunnen veroorzaken. Het opvragen van de RDW-gegevens via het kenteken geeft een helder beeld van de technische levensduur en de modelgeschiedenis.
Kentekens in de buurt van S-610-BT
Deze kentekens zijn rond dezelfde periode uitgegeven als S610BT.
S526BT (2023)
Meer over de Renault Captur
Alle Renault Captur kentekens Renault Captur uit 2022 Renault Captur modelinformatie