RR904K - Mitsubishi Outlander uit 2018
Je bekijkt de gegevens van kenteken RR904K, ook geschreven als RR-904-K. Deze Mitsubishi Outlander is gebouwd in 2018 en heeft een APK tot 12-02-2027. Hieronder vind je de technische gegevens, de APK-historie en de registratiegegevens zoals die bij de RDW bekend zijn.
Deze informatie is voor het laatst gecontroleerd op .
Mitsubishi Outlander
2018
12-02-2027
€ 35.869
stationwagen
Samenvatting
Deze Mitsubishi Outlander personenauto met kenteken RR904K werd voor het eerst toegelaten op 02-02-2018 en is momenteel 8 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1998 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 6.2 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in blauw . Met een 1405 kg leeggewicht en een maximale massa van 1985 kg. De APK van deze auto is geldig tot 12-02-2027. Deze Mitsubishi Outlander rijdt op benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienorm .
Bijzonderheden van RR-904-K
De RDW beoordeelt de geregistreerde kilometerstanden als logisch, laatst geregistreerd in 2026.
RR-904-K vergeleken met andere Mitsubishi Outlander uit 2018
Met 64.333 km op de teller zit dit voertuig 66.322 km onder de mediaan voor een Mitsubishi Outlander uit 2018 van 130.655 km (75 advertenties).
De vraagprijs van € 22.000 zit dit voertuig € 3.050 boven de mediane vraagprijs van € 18.950 (75 advertenties).
Vergelijkbare exemplaren rijden gemiddeld 16.616 km per jaar.
Wij hebben 203 exemplaren van de Mitsubishi Outlander uit 2018 in onze database staan.
De kleur blauw komt voor bij 6% van de Mitsubishi Outlander uit 2018 die wij kennen.
Gebaseerd op advertenties die wij zelf hebben verzameld en op de voertuigen die in onze database staan. Het zijn vraagprijzen, geen transactieprijzen.
| Kenteken | RR904K, RR-904-K |
|---|---|
| Merk | Mitsubishi |
| Model | Outlander |
| Bouwjaar | 2018 |
| Vorm | Stationwagen |
| Aankoopadvies |
Verkoophistorie RR904K
Dit is de meest recente advertentie die wij voor deze Mitsubishi Outlander hebben gevonden, geplaatst op 24-10-2026.
| Kilometerstand | 64333 km |
|---|---|
| Vraagprijs | € 22000 |
| Te koop sinds |
APK historie voor RR-904-K
Van deze Mitsubishi Outlander zijn geen APK-afkeurpunten bij de RDW geregistreerd.
Dit voertuig moet op 12-02-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor RR904K
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Mitsubishi Outlander. Ben je van plan om deze Mitsubishi te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens RR904K
Deze Mitsubishi Outlander is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1998 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 150 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Mitsubishi Outlander een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
|---|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1505 kg |
| Massa ledig | 1405 kg |
| Toegestaande max. massa | 1985 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1998 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 6,2 l/100km ( ±16 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 78 db(A) |
|---|---|
| Geluidsniveau rijdend | 68 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 144 g/km |
|---|---|
| Milieu klasse | 715/2007*136/2014W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van RR-904-K
De huidige eigenaar van RR904K heeft deze Mitsubishi sinds 21-10-2026 in bezit en heeft hem dus 3 dagen geleden gekocht. De Outlander is voor het eerst op kenteken gezet op 02-02-2018 en is dus 8 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Mitsubishi sinds 02-02-2018 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is RR904K een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 21-10-2026 | Op deze datum is RR904K voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 02-02-2018 | Op deze datum is RR904K voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 02-02-2018 | Op deze datum is RR904K voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Mitsubishi fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van RR904K
Wij tonen de huidige eigenaar van deze Mitsubishi niet openbaar op internet. De eigenarenhistorie is wel op te vragen in het rapport.
Waarde ontwikkeling van RR904K sinds 2018
Nieuw kostte deze Outlander € 35.869 inclusief € 8.311 BPM. Gemiddeld verliest een Mitsubishi zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 35.869 |
|---|---|
| Bruto BPM | € 8.311 |
| Marktprijs vergelijkbare exemplaren |
€ 16.430
–
€ 22.950
op basis van 75 advertenties |
| Dagwaarde en inruilwaarde van dit voertuig | Beschikbaar in het rapport |
Benieuwd wat RR904K nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Mitsubishi voertuigen:
Veel gestelde vragen over RR-904-K
Deze Mitsubishi is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Outlander:
Bekijk ook deze Outlander autos en soortgelijke Mitsubishi modellen
Wij controleren dagelijks het actuele aanbod van tweedehands Mitsubishi auto's op internet. Hieronder vind je een selectie van soortgelijke Outlander voertuigen die momenteel te koop staan en waarvoor je een kentekencheck kunt aanvragen:
GK440L
Mitsubishi Outlander2.0 PHEV Business Edition X-Line | Nieuw Binnen |
274443 km - € 5448
Bouwjaar: 2015
Aangeboden sinds
2XHJ24
Mitsubishi Outlander2.0i 16V Business Edition 7Pers. Allseason Navi Cr
160094 km - € 13794
Bouwjaar: 2014
Aangeboden sinds
TK936P
Mitsubishi Outlander2.4 PHEV S-Edition | Trekhaak | Schuifdak | Leder
87533 km - € 19945
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
HB713D
Mitsubishi OutlanderOutlander 2.0 PHEV Exec. Edition
290000 km - € 10200
Bouwjaar: 2015
Aangeboden sinds
N203GH
Mitsubishi 2.4 PHEV Pure+ | SOH 71,8% | Leder | Trekhaak | Cruise control | Stuur/stoelverwarming | Doedehoek detectie | 360 camera | Bluetooth | Climate control
134440 km - € 16400
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
2SGF68
Mitsubishi Outlander2.0 Intense (150pk) Orig NL | NAVI | CRUISE | AUT
191963 km - € 7900
Bouwjaar: 2013
Aangeboden sinds
6TRZ03
Mitsubishi Outlander2.0 PHEV Intense + AUTOM. AIRCO CRUISE
211235 km - € 6995
Bouwjaar: 2014
Aangeboden sinds
N203GH
Mitsubishi Outlander2.4 PHEV Pure+ | SOH 71,8% | Trekhaak | LED | Dode
134440 km - € 16400
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
G833SX
Mitsubishi 2.4 PHEV INTENSE NAVI CLIMA PDC CAMERA
82455 km - € 22450
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
4SPS82
Mitsubishi Outlander2.0 PHEV instyle/ HYBRID/ AUTOMAAT/ DAK
204685 km - € 6995
Bouwjaar: 2013
Aangeboden sinds
NBH65L
Mitsubishi Outlander2.4 PHEV Instyle Opendak, Adaptive Cruise
58781 km - € 24995
Bouwjaar: 2020
Aangeboden sinds
27HVZ6
Mitsubishi Outlander2.4 Invite 2WD Trekhaak Cruise NAP !!
215843 km - € 3445
Bouwjaar: 2009
Aangeboden sinds
ND407V
Mitsubishi Outlander2.0 PHEV Premium / Trekhaak / Camera / Leder&Alcan
147101 km - € 14950
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
4SXJ51
Mitsubishi Outlander2.0 PHEV instyle | PANORAMADAK | PARKEERCAMERA | L
105273 km - € 12950
Bouwjaar: 2013
Aangeboden sinds
Blader door alle tweedehands Mitsubishi auto's
Ontdek andere Mitsubishi voertuigen
Kenteken RR904K maakt deel uit van de Mitsubishi familie.
Bij de aanschaf van een tweedehands Mitsubishi is het verstandig om aandacht te besteden aan de staat van de automatische transmissie, aangezien deze in oudere modellen kwetsbaar kan zijn. Controleer daarnaast de staat van de wielophanging en de rubberen busjes, omdat deze slijtagegevoelig zijn. Een gedocumenteerd onderhoudsverleden is belangrijk om de levensduur van de motor, met name de bekende GDI-motoren, te garanderen.
Meer over de Mitsubishi Outlander
Alle Mitsubishi Outlander kentekens Mitsubishi Outlander uit 2018 Mitsubishi Outlander modelinformatie