R963ND - Volvo Xc90 uit 2022
Je bekijkt de gegevens van kenteken R963ND, ook geschreven als R-963-ND. Deze Volvo Xc90 is gebouwd in 2022 en heeft een APK tot 14-10-2028. Hieronder vind je de technische gegevens, de APK-historie en de registratiegegevens zoals die bij de RDW bekend zijn.
Deze informatie is voor het laatst gecontroleerd op .
Volvo Xc90
2022
14-10-2028
€ 112.918
MPV
Samenvatting
Deze Volvo Xc90 personenauto met kenteken R963ND werd voor het eerst toegelaten op 14-10-2022 en is momenteel 4 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1969 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 7 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 2197 kg leeggewicht en een maximale massa van 2950 kg. De APK van deze auto is geldig tot 14-10-2028. Deze Volvo Xc90 rijdt op elektriciteit en voldoet aan de EURO 6 AP emissienorm .
Bijzonderheden van R-963-ND
De RDW beoordeelt de geregistreerde kilometerstanden als logisch, laatst geregistreerd in 2026.
R-963-ND vergeleken met andere Volvo Xc90 uit 2022
Met 117.368 km op de teller zit dit voertuig 35.618 km boven de mediaan voor een Volvo Xc90 uit 2022 van 81.750 km (76 advertenties).
De vraagprijs van € 49.890 zit dit voertuig € 4.010 onder de mediane vraagprijs van € 53.900 (76 advertenties).
Vergelijkbare exemplaren rijden gemiddeld 24.257 km per jaar.
Wij hebben 149 exemplaren van de Volvo Xc90 uit 2022 in onze database staan.
De kleur zwart komt voor bij 38% van de Volvo Xc90 uit 2022 die wij kennen.
Gebaseerd op advertenties die wij zelf hebben verzameld en op de voertuigen die in onze database staan. Het zijn vraagprijzen, geen transactieprijzen.
Verkoophistorie R963ND
Dit is de meest recente advertentie die wij voor deze Volvo Xc90 hebben gevonden, geplaatst op 22-10-2026.
| Kilometerstand | 117368 km |
|---|---|
| Vraagprijs | € 49890 |
| Te koop sinds |
APK historie voor R-963-ND
Van deze Volvo Xc90 zijn geen APK-afkeurpunten bij de RDW geregistreerd.
Dit voertuig moet op 14-10-2028 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor R963ND
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volvo Xc90. Ben je van plan om deze Volvo te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens R963ND
Deze Volvo Xc90 is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van 1969 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 7 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volvo Xc90 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
|---|---|
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 2297 kg |
| Massa ledig | 2197 kg |
| Toegestaande max. massa | 2950 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1969 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 0,0 l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
|---|---|
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
|---|---|
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832AP |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van R-963-ND
De huidige eigenaar van R963ND heeft deze Volvo sinds 19-10-2026 in bezit en heeft hem dus 6 dagen geleden gekocht. De Xc90 is voor het eerst op kenteken gezet op 14-10-2022 en is dus 4 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volvo sinds 14-10-2022 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is R963ND een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 19-10-2026 | Op deze datum is R963ND voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 14-10-2022 | Op deze datum is R963ND voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 14-10-2022 | Op deze datum is R963ND voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volvo fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van R963ND
Wij tonen de huidige eigenaar van deze Volvo niet openbaar op internet. De eigenarenhistorie is wel op te vragen in het rapport.
Waarde ontwikkeling van R963ND sinds 2022
Nieuw kostte deze Xc90 € 112.918 inclusief € 768 BPM. Gemiddeld verliest een Volvo zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 112.918 |
|---|---|
| Bruto BPM | € 768 |
| Marktprijs vergelijkbare exemplaren |
€ 45.000
–
€ 64.850
op basis van 76 advertenties |
| Dagwaarde en inruilwaarde van dit voertuig | Beschikbaar in het rapport |
Benieuwd wat R963ND nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volvo voertuigen:
Veel gestelde vragen over R-963-ND
Deze Volvo is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Xc90:
Bekijk ook deze Xc90 autos en soortgelijke Volvo modellen
Wij controleren dagelijks het actuele aanbod van tweedehands Volvo auto's op internet. Hieronder vind je een selectie van soortgelijke Xc90 voertuigen die momenteel te koop staan en waarvoor je een kentekencheck kunt aanvragen:
NBH23R
Volvo XC902.0 T8 Recharge AWD Plus Dark |PANO|HARMAN KARDON|
122071 km - € 42950
Bouwjaar: 2023
Aangeboden sinds
KTD46J
Volvo XC90II T8 RECHARGE AWD ULTRA BRIGHT -PANO.DAK|HARMAN/K
40088 km - € 66890
Bouwjaar: 2025
Aangeboden sinds
04PXTH
Volvo XC902.5 T Momentum | 7zits | Leer | Automaat | CarPlay
259650 km - € 3995
Bouwjaar: 2005
Aangeboden sinds
NBS85V
Volvo XC90T8 Ultra Black Edition Executive | Luchtvering | B
1076 km - € 87900
Bouwjaar: 2026
Aangeboden sinds
T819NF
Volvo XC90T8 RECHARGE AWD INSCRIPTION -PANO.DAK|HARMAN/KARDO
111264 km - € 47890
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
JRX98H
Volvo XC902.0 T8 Plug-in hybrid AWD Plus Bright
20360 km - € 64940
Bouwjaar: 2025
Aangeboden sinds
T124LP
Volvo XC902.0 T8 Recharge AWD R-Design 7 Pers, Harman Kardon
127782 km - € 39900
Bouwjaar: 2022
Aangeboden sinds
KXD18Z
Volvo XC902.0 T8 Recharge AWD Inscription SOh 92.1% 7P LUCHT
129097 km - € 37950
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
KNH78B
Volvo XC90T8 PLUG-IN HYBRID ULTRA DARK LUCHTVERING 22INCH SC
2997 km - € 89900
Bouwjaar: 2026
Aangeboden sinds
KNH81B
Volvo XC90T8 PLUG-IN HYBRID ULTRA BRIGHT EXECUTIVE EDITION L
455 km - € 89900
Bouwjaar: 2026
Aangeboden sinds
XX094R
Volvo XC902.5 T | Perfect Onderhouden! | LPG-G3 GAS |
369104 km - € 6940
Bouwjaar: 2002
Aangeboden sinds
N284KT
Volvo 2.0 T8 Recharge AWD Inscription Exclusive
143736 km - € 38900
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
N114GJ
Volvo XC902.0 T8 Recharge AWD R-Design | SOH 92% | Luchtveri
97027 km - € 49950
Bouwjaar: 2022
Aangeboden sinds
GNZ12J
Volvo XC902.0 T8 Recharge AWD R-Design / Luchtvering / Trekh
182269 km - € 31900
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
N803HN
Volvo XC902.0 T8 Recharge AWD R-Design Polestar Pano H/K Luc
147009 km - € 38950
Bouwjaar: 2020
Aangeboden sinds
Blader door alle tweedehands Volvo auto's
Ontdek andere Volvo voertuigen
Kenteken R963ND maakt deel uit van de Volvo familie.
Bij de aankoop van een tweedehands Volvo is het verstandig om het onderhoudsboekje te controleren, aangezien regelmatige olieverversing cruciaal is voor de levensduur van de moderne motoren. Let bij modellen met automaat op de geschiedenis van de transmissie, aangezien een vervanging kostbaar kan zijn. Een kentekencheck geeft inzicht in de datum van de eerste toelating en de geldigheid van het APK-certificaat.
Kentekens in de buurt van R-963-ND
Deze kentekens zijn rond dezelfde periode uitgegeven als R963ND.
R794ND (2022)
Meer over de Volvo Xc90
Alle Volvo Xc90 kentekens Volvo Xc90 uit 2022 Volvo Xc90 modelinformatie