R463LN - Volkswagen Golf uit 2022
Je bekijkt de gegevens van kenteken R463LN, ook geschreven als R-463-LN. Deze Volkswagen Golf is gebouwd in 2022 en heeft een APK tot 12-07-2028. Hieronder vind je de technische gegevens, de APK-historie en de registratiegegevens zoals die bij de RDW bekend zijn.
Deze informatie is voor het laatst gecontroleerd op .
Volkswagen Golf
2022
12-07-2028
€ 33.381
stationwagen
Samenvatting
Deze Volkswagen Golf personenauto met kenteken R463LN werd voor het eerst toegelaten op 12-07-2022 en is momenteel 4 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 999 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1164 kg leeggewicht en een maximale massa van 1770 kg. De APK van deze auto is geldig tot 12-07-2028. Deze Volkswagen Golf rijdt op benzine en voldoet aan de EURO 6 AP emissienorm .
Bijzonderheden van R-463-LN
De RDW beoordeelt de geregistreerde kilometerstanden als "geen oordeel". 5
R-463-LN vergeleken met andere Volkswagen Golf uit 2022
Met 151.243 km op de teller zit dit voertuig 78.894 km boven de mediaan voor een Volkswagen Golf uit 2022 van 72.349 km (295 advertenties).
De vraagprijs van € 13.500 zit dit voertuig € 9.950 onder de mediane vraagprijs van € 23.450 (295 advertenties).
Vergelijkbare exemplaren rijden gemiddeld 21.393 km per jaar.
Wij hebben 531 exemplaren van de Volkswagen Golf uit 2022 in onze database staan.
De kleur zwart komt voor bij 30% van de Volkswagen Golf uit 2022 die wij kennen.
Gebaseerd op advertenties die wij zelf hebben verzameld en op de voertuigen die in onze database staan. Het zijn vraagprijzen, geen transactieprijzen.
| Kenteken | R463LN, R-463-LN |
|---|---|
| Merk | Volkswagen |
| Model | Golf |
| Bouwjaar | 2022 |
| Vorm | Stationwagen |
| Aankoopadvies |
Verkoophistorie R463LN
Dit is de meest recente advertentie die wij voor deze Volkswagen Golf hebben gevonden, geplaatst op 22-10-2026.
| Kilometerstand | 151243 km |
|---|---|
| Vraagprijs | € 13500 |
| Te koop sinds |
APK historie voor R-463-LN
Van deze Volkswagen Golf zijn geen APK-afkeurpunten bij de RDW geregistreerd.
Dit voertuig moet op 12-07-2028 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor R463LN
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volkswagen Golf. Ben je van plan om deze Volkswagen te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens R463LN
Deze Volkswagen Golf is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 999 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 110 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volkswagen Golf een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
|---|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1264 kg |
| Massa ledig | 1164 kg |
| Toegestaande max. massa | 1770 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 81 kW / 110 pk |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 999 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 0,0 l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 71 db(A) |
|---|---|
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 105 g/km |
|---|---|
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832AP |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van R-463-LN
De huidige eigenaar van R463LN heeft deze Volkswagen sinds 22-11-2023 in bezit en heeft hem dus 2 jaar geleden gekocht. De Golf is voor het eerst op kenteken gezet op 12-07-2022 en is dus 4 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volkswagen sinds 09-01-2023 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is R463LN een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 22-11-2023 | Op deze datum is R463LN voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 09-01-2023 | Op deze datum is R463LN voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 12-07-2022 | Op deze datum is R463LN voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volkswagen fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van R463LN
Wij tonen de huidige eigenaar van deze Volkswagen niet openbaar op internet. De eigenarenhistorie is wel op te vragen in het rapport.
Waarde ontwikkeling van R463LN sinds 2022
Nieuw kostte deze Golf € 33.381 inclusief € 3.110 BPM. Gemiddeld verliest een Volkswagen zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 33.381 |
|---|---|
| Bruto BPM | € 3.110 |
| Marktprijs vergelijkbare exemplaren |
€ 17.900
–
€ 38.990
op basis van 295 advertenties |
| Dagwaarde en inruilwaarde van dit voertuig | Beschikbaar in het rapport |
Benieuwd wat R463LN nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volkswagen voertuigen:
Veel gestelde vragen over R-463-LN
Deze Volkswagen is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Golf:
Bekijk ook deze Golf autos en soortgelijke Volkswagen modellen
Wij controleren dagelijks het actuele aanbod van tweedehands Volkswagen auto's op internet. Hieronder vind je een selectie van soortgelijke Golf voertuigen die momenteel te koop staan en waarvoor je een kentekencheck kunt aanvragen:
46RFX6
Volkswagen Golf1.4 TSI R-Line *Xenon/Led*Navi*Cruise control*DSG*
142616 km - € 8950
Bouwjaar: 2011
Aangeboden sinds
HKN61T
Volkswagen Golf GTI2.0 TSI Pano IQ HK Camera Trekhaak
100467 km - € 26950
Bouwjaar: 2022
Aangeboden sinds
NBD80X
Volkswagen GolfGoal |CARPLAY|LED|ACC|ST+STUUR VWM|CLIMA|LM VELGEN
21406 km - € 23950
Bouwjaar: 2024
Aangeboden sinds
X698XS
Volkswagen Golf1.2 TSI | Climate | Stoelverwarming | PDC
171612 km - € 6490
Bouwjaar: 2013
Aangeboden sinds
PX798H
Volkswagen 1.0 TSI 110PK Comfortline DSG-7 | Navi by app | LED | Climate Control | Parkeersensoren | Camera | Acc
96193 km - € 14800
Bouwjaar: 2017
Aangeboden sinds
8TTN72
Volkswagen Golf1.4 TSI ACT Highline Pano, Xenon, Camera, Bomvol!
157150 km - € 12499
Bouwjaar: 2013
Aangeboden sinds
ZN694X
Volkswagen 1.5 TSI 150pk DSG Highline Business R | Trekhaak | R Line | Achteruitrijcamera | Navigatie
91337 km - € 19900
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
X062HD
Volkswagen Golf1.5 eTSI Automaat R-Line Business, panoramadak, sf
168331 km - € 19945
Bouwjaar: 2023
Aangeboden sinds
N075NN
Volkswagen 1.5 eTSI 150 pk Style 7-DSG | Trekhaak | Stoelverwarming | Apple Carplay |
114023 km - € 18950
Bouwjaar: 2020
Aangeboden sinds
JS655K
Volkswagen Golf1.0 TSI 116PK DSG Clima/Cruise/Navi/NAP
71043 km - € 13950
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
X117XH
Volkswagen 2.0 TSI 4Motion R|Pano|Leder|LED|Akrapovic|Stage2+DSG|R600-intake|
102043 km - € 27950
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
T719TL
Volkswagen Golf1.5 eTSI R-Line Business|Keyless entry|Camera|Carp
74124 km - € 24950
Bouwjaar: 2023
Aangeboden sinds
HLS54L
Volkswagen Golf GTI2.0 TSI Performance a.u.camera pano dak
88516 km - € 20500
Bouwjaar: 2017
Aangeboden sinds
N742ZX
Volkswagen Golf1.5 TSI 150pk Sfeerverlichting Stoelverwarming Par
86817 km - € 18900
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
J753KL
Volkswagen Golf Cabriolet1.2 TSI BlueMotion | PDC | Bluetooth | Stoelverwar
135212 km - € 6895
Bouwjaar: 2012
Aangeboden sinds
T197ZF
Volkswagen Golf1.0 TSI Life Business Sfeerverlichting Camera Alca
128961 km - € 15900
Bouwjaar: 2023
Aangeboden sinds
Blader door alle tweedehands Volkswagen auto's
Ontdek andere Volkswagen voertuigen
Kenteken R463LN maakt deel uit van de Volkswagen familie.
Let bij de aanschaf van een tweedehands Volkswagen op een compleet en aantoonbaar onderhoudsverleden, aangezien de complexere motoren en elektronica regelmatig service vereisen. Controleer bij modellen met een automaatbak of de olie volgens schema is ververst en of de schakelacties soepel verlopen. Onderzoek de staat van de roetfilter en de distributieketting bij de nieuwere TSI- en TDI-motoren, omdat achterstallig onderhoud hier tot dure defecten kan leiden.
Kentekens in de buurt van R-463-LN
Deze kentekens zijn rond dezelfde periode uitgegeven als R463LN.
R289LN (2022)
Meer over de Volkswagen Golf
Alle Volkswagen Golf kentekens Volkswagen Golf uit 2022 Volkswagen Golf modelinformatie