PP209R - Volkswagen Tiguan uit 2017
Je bekijkt de gegevens van kenteken PP209R, ook geschreven als PP-209-R. Deze Volkswagen Tiguan is gebouwd in 2017 en heeft een APK tot 21-07-2027. Hieronder vind je de technische gegevens, de APK-historie en de registratiegegevens zoals die bij de RDW bekend zijn.
Deze informatie is voor het laatst gecontroleerd op .
Volkswagen Tiguan
2017
21-07-2027
€ 40.986
stationwagen
Samenvatting
Deze Volkswagen Tiguan personenauto met kenteken PP209R werd voor het eerst toegelaten op 30-08-2017 en is momenteel 9 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1395 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 6 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1398 kg leeggewicht en een maximale massa van 2090 kg. De APK van deze auto is geldig tot 21-07-2027. Deze Volkswagen Tiguan rijdt op benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienorm .
Bijzonderheden van PP-209-R
De RDW beoordeelt de geregistreerde kilometerstanden als logisch, laatst geregistreerd in 2026.
PP-209-R vergeleken met andere Volkswagen Tiguan uit 2017
Met 152.854 km op de teller zit dit voertuig 19.348 km boven de mediaan voor een Volkswagen Tiguan uit 2017 van 133.506 km (378 advertenties).
De vraagprijs van € 16.950 zit dit voertuig € 3.049 onder de mediane vraagprijs van € 19.999 (378 advertenties).
Vergelijkbare exemplaren rijden gemiddeld 15.382 km per jaar.
Wij hebben 1.437 exemplaren van de Volkswagen Tiguan uit 2017 in onze database staan.
De kleur grijs komt voor bij 37% van de Volkswagen Tiguan uit 2017 die wij kennen.
Gebaseerd op advertenties die wij zelf hebben verzameld en op de voertuigen die in onze database staan. Het zijn vraagprijzen, geen transactieprijzen.
| Kenteken | PP209R, PP-209-R |
|---|---|
| Merk | Volkswagen |
| Model | Tiguan |
| Bouwjaar | 2017 |
| Vorm | Stationwagen |
| Aankoopadvies |
Verkoophistorie PP209R
Dit is de meest recente advertentie die wij voor deze Volkswagen Tiguan hebben gevonden, geplaatst op 22-10-2026.
| Kilometerstand | 152854 km |
|---|---|
| Vraagprijs | € 16950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor PP-209-R
Van deze Volkswagen Tiguan zijn geen APK-afkeurpunten bij de RDW geregistreerd.
Dit voertuig moet op 21-07-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor PP209R
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volkswagen Tiguan. Ben je van plan om deze Volkswagen te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens PP209R
Deze Volkswagen Tiguan is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1395 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 150 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volkswagen Tiguan een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
|---|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1498 kg |
| Massa ledig | 1398 kg |
| Toegestaande max. massa | 2090 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1395 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 6,0 l/100km ( ±17 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 76 db(A) |
|---|---|
| Geluidsniveau rijdend | 73 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 138 g/km |
|---|---|
| Milieu klasse | 715/2007*2015/45W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van PP-209-R
De huidige eigenaar van PP209R heeft deze Volkswagen sinds 20-10-2026 in bezit en heeft hem dus 3 dagen geleden gekocht. De Tiguan is voor het eerst op kenteken gezet op 30-08-2017 en is dus 9 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volkswagen sinds 30-08-2017 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is PP209R een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 20-10-2026 | Op deze datum is PP209R voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 30-08-2017 | Op deze datum is PP209R voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 30-08-2017 | Op deze datum is PP209R voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volkswagen fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van PP209R
Wij tonen de huidige eigenaar van deze Volkswagen niet openbaar op internet. De eigenarenhistorie is wel op te vragen in het rapport.
Waarde ontwikkeling van PP209R sinds 2017
Nieuw kostte deze Tiguan € 40.986 inclusief € 7.441 BPM. Gemiddeld verliest een Volkswagen zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 40.986 |
|---|---|
| Bruto BPM | € 7.441 |
| Marktprijs vergelijkbare exemplaren |
€ 15.950
–
€ 25.949
op basis van 378 advertenties |
| Dagwaarde en inruilwaarde van dit voertuig | Beschikbaar in het rapport |
Benieuwd wat PP209R nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volkswagen voertuigen:
Veel gestelde vragen over PP-209-R
Deze Volkswagen is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Tiguan:
Bekijk ook deze Tiguan autos en soortgelijke Volkswagen modellen
Wij controleren dagelijks het actuele aanbod van tweedehands Volkswagen auto's op internet. Hieronder vind je een selectie van soortgelijke Tiguan voertuigen die momenteel te koop staan en waarvoor je een kentekencheck kunt aanvragen:
J401ZT
Volkswagen Tiguan1.4 TSI Sport&Style ALCANTRA / NAVIGATIE
147688 km - € 9495
Bouwjaar: 2014
Aangeboden sinds
R679ZT
Volkswagen 1.4 TSI + HEAD-UP DISPLAY | ADAPTIVE CRUISE | CAMERA | ELEKTR. ACHTERKLEP | STOELVERWARMING
87531 km - € 18950
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
H885PJ
Volkswagen 1.5 TSI ACT Highline 150 PK | Adaptieve Cruise Control | Navigatie | Stoelverwarming | Trekhaak | AppleCarplay / AndroidAuto |
106903 km - € 25900
Bouwjaar: 2020
Aangeboden sinds
PZ607V
Volkswagen Tiguan1.4 TSI ACT R-line|20”|Pano|Virtual|ACC|NAP
120869 km - € 22999
Bouwjaar: 2017
Aangeboden sinds
J384VJ
Volkswagen 1.5 TSI Comfortline Business 131pk
125284 km - € 18950
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
ST175T
Volkswagen 1.4 TSi 150 Pk Automaat 4Motion Highline | Adaptive Cruise | Virtual Cockpit | Navigatie | Climatronic | Trekhaak | 18 Inch | 121.253 Km !!
121252 km - € 21850
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
GGB22B
Volkswagen 2.0 TSI 4Motion Highline R | R-Line | Navigatie | Lederen Bekleding | Panoramadak | Stoelverwarming | 360 Camera | Memory | 19'' Lichtmetalen Velgen |
129563 km - € 22950
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
KPH09L
Volkswagen Tiguan1.4 TSI eHybrid 3x R-Line PANO|KEYLESS|360|VOL
173955 km - € 24950
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
6TKB74
Volkswagen Tiguan1.4 TSI Sport&Style Leer/Panoramadak/2e eigenaar/
103664 km - € 10995
Bouwjaar: 2012
Aangeboden sinds
SB212J
Volkswagen Tiguan2.0 TSI Track&Field 4Motion| 2.500kg trekg
100919 km - € 11950
Bouwjaar: 2012
Aangeboden sinds
RG508R
Volkswagen 1.4 TSI Comfortline Business 125pk | Eerste eigenaar | Navigatie | Stoelverwarming | Trekhaak | Cruise control | DAB+ | Lichtmetalen velgen | Climate control |
30681 km - € 21800
Bouwjaar: 2017
Aangeboden sinds
KZV09Z
Volkswagen Tiguan1.4 TSI eHybrid ELEGANCE SOh 99.7% PANO IQ LIGHT V
42646 km - € 30950
Bouwjaar: 2024
Aangeboden sinds
NBF28P
Volkswagen Tiguan1.5 eHybrid R-Line | Trekhaak | Panoramadak | Blac
10 km - € 52330
Bouwjaar: 2026
Aangeboden sinds
GGB22B
Volkswagen Tiguan2.0 TSI 4Motion Highline R | R-Line | Navigatie |
129563 km - € 22950
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
KZX95D
Volkswagen Tiguan1.5 eHybrid R-Line | Trekhaak | Panoramadak | 360
10 km - € 52550
Bouwjaar: 2026
Aangeboden sinds
Blader door alle tweedehands Volkswagen auto's
Ontdek andere Volkswagen voertuigen
Kenteken PP209R maakt deel uit van de Volkswagen familie.
Let bij de aanschaf van een tweedehands Volkswagen op een compleet en aantoonbaar onderhoudsverleden, aangezien de complexere motoren en elektronica regelmatig service vereisen. Controleer bij modellen met een automaatbak of de olie volgens schema is ververst en of de schakelacties soepel verlopen. Onderzoek de staat van de roetfilter en de distributieketting bij de nieuwere TSI- en TDI-motoren, omdat achterstallig onderhoud hier tot dure defecten kan leiden.
Kentekens in de buurt van PP-209-R
Deze kentekens zijn rond dezelfde periode uitgegeven als PP209R.
Meer over de Volkswagen Tiguan
Alle Volkswagen Tiguan kentekens Volkswagen Tiguan uit 2017 Volkswagen Tiguan modelinformatie