N824LR - Volkswagen Golf uit 2020
Je bekijkt de gegevens van kenteken N824LR, ook geschreven als N-824-LR. Deze Volkswagen Golf is gebouwd in 2020 en heeft een APK tot 19-10-2028. Hieronder vind je de technische gegevens, de APK-historie en de registratiegegevens zoals die bij de RDW bekend zijn.
Deze informatie is voor het laatst gecontroleerd op .
Volkswagen Golf
2020
19-10-2028
€ 39.512
stationwagen
Samenvatting
Deze Volkswagen Golf personenauto met kenteken N824LR werd voor het eerst toegelaten op 14-07-2020 en is momenteel 6 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1498 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1280 kg leeggewicht en een maximale massa van 1880 kg. De APK van deze auto is geldig tot 19-10-2028. Deze Volkswagen Golf rijdt op benzine en voldoet aan de EURO 6 DG emissienorm .
Bijzonderheden van N-824-LR
De RDW beoordeelt de geregistreerde kilometerstanden als "geen oordeel". 5
Dit voertuig is geïmporteerd: het reed al ruim een jaar in het buitenland voordat het in Nederland op kenteken kwam.
N-824-LR vergeleken met andere Volkswagen Golf uit 2020
Met 53.390 km op de teller zit dit voertuig 35.254 km onder de mediaan voor een Volkswagen Golf uit 2020 van 88.644 km (667 advertenties).
De vraagprijs van € 22.949 zit dit voertuig € 4.004 boven de mediane vraagprijs van € 18.945 (667 advertenties).
Vergelijkbare exemplaren rijden gemiddeld 16.154 km per jaar.
Wij hebben 1.554 exemplaren van de Volkswagen Golf uit 2020 in onze database staan.
De kleur grijs komt voor bij 47% van de Volkswagen Golf uit 2020 die wij kennen.
Gebaseerd op advertenties die wij zelf hebben verzameld en op de voertuigen die in onze database staan. Het zijn vraagprijzen, geen transactieprijzen.
| Kenteken | N824LR, N-824-LR |
|---|---|
| Merk | Volkswagen |
| Model | Golf |
| Bouwjaar | 2020 |
| Vorm | Stationwagen |
| Aankoopadvies |
Verkoophistorie N824LR
Dit is de meest recente advertentie die wij voor deze Volkswagen Golf hebben gevonden, geplaatst op 24-10-2026.
| Kilometerstand | 53390 km |
|---|---|
| Vraagprijs | € 22949 |
| Te koop sinds |
APK historie voor N-824-LR
Bij deze Volkswagen Golf zijn 1 afkeurpunt geregistreerd over 1 keuring. Hieronder staat per keuring wat er is geconstateerd.
Dit voertuig moet op 19-10-2028 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 23-06-2026 |
Vervangen onderdelen: Waarschuwingsinrichting eCall-boordsysteem geeft defect aan |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor N824LR
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volkswagen Golf. Ben je van plan om deze Volkswagen te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens N824LR
Deze Volkswagen Golf is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1498 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 150 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volkswagen Golf een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
|---|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1380 kg |
| Massa ledig | 1280 kg |
| Toegestaande max. massa | 1880 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1498 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 0,0 l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 74 db(A) |
|---|---|
| Geluidsniveau rijdend | 67 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 108 g/km |
|---|---|
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832DG |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van N-824-LR
De huidige eigenaar van N824LR heeft deze Volkswagen sinds 23-07-2026 in bezit en heeft hem dus 3 maanden geleden gekocht. De Golf is voor het eerst op kenteken gezet op 14-07-2020 en is dus 6 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volkswagen sinds 22-11-2021 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is N824LR een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 23-07-2026 | Op deze datum is N824LR voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 22-11-2021 | Op deze datum is N824LR voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 14-07-2020 | Op deze datum is N824LR voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volkswagen fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van N824LR
Wij tonen de huidige eigenaar van deze Volkswagen niet openbaar op internet. De eigenarenhistorie is wel op te vragen in het rapport.
Waarde ontwikkeling van N824LR sinds 2020
Nieuw kostte deze Golf € 39.512 inclusief € 2.621 BPM. Gemiddeld verliest een Volkswagen zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 39.512 |
|---|---|
| Bruto BPM | € 2.621 |
| Marktprijs vergelijkbare exemplaren |
€ 13.440
–
€ 26.945
op basis van 667 advertenties |
| Dagwaarde en inruilwaarde van dit voertuig | Beschikbaar in het rapport |
Benieuwd wat N824LR nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volkswagen voertuigen:
Veel gestelde vragen over N-824-LR
Deze Volkswagen is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Golf:
Bekijk ook deze Golf autos en soortgelijke Volkswagen modellen
Wij controleren dagelijks het actuele aanbod van tweedehands Volkswagen auto's op internet. Hieronder vind je een selectie van soortgelijke Golf voertuigen die momenteel te koop staan en waarvoor je een kentekencheck kunt aanvragen:
S186TX
Volkswagen Golf1.5 eTSI, Camera, Ambiant verlichting Carplay, Sto
91858 km - € 21950
Bouwjaar: 2022
Aangeboden sinds
J331LZ
Volkswagen Golf1.2 TSI Comfortline 2013 Apk AC
171859 km - € 6999
Bouwjaar: 2013
Aangeboden sinds
ZB074H
Volkswagen e-GolfE-Golf (NL-auto, Goed OndH, Leder Dynaudio, Digita
79207 km - € 14795
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
GFJ57F
Volkswagen GolfVolkswagen Golf 7 Comfortline 1.2 TSI Turbo, 105 HP – APK valid until July 2027
232655 km - € 6950
Bouwjaar: 2013
Aangeboden sinds
RR170J
Volkswagen Golf GTI2.0 211PK I HANDBAK I CRUISE I NAVI I CLIMA I STOE
217278 km - € 6999
Bouwjaar: 2011
Aangeboden sinds
H302DX
Volkswagen 1.0 TSI Comfortline | Apple CarPlay | Navigatie | ACC | Zondag Open!
93782 km - € 14945
Bouwjaar: 2020
Aangeboden sinds
TH616P
Volkswagen Golf Variant1.0 TSI Comfortline Business
145207 km - € 10950
Bouwjaar: 2017
Aangeboden sinds
T986NJ
Volkswagen Golf1.5 eTSI R-Line DSG | Schuifdak | Trekhaak | Zonda
53008 km - € 28945
Bouwjaar: 2023
Aangeboden sinds
H302DX
Volkswagen Golf1.0 TSI Comfortline | Apple CarPlay | Navigatie |
93782 km - € 14945
Bouwjaar: 2020
Aangeboden sinds
HH715S
Volkswagen Golf GTE1.4 TSI GTE|pano|trekhaak - ACC|camera|keyless|Car
108787 km - € 15750
Bouwjaar: 2015
Aangeboden sinds
J415PT
Volkswagen GolfGolf 1.5 TSI Life Business
115000 km - € 17999
Bouwjaar: 2020
Aangeboden sinds
XF395H
Volkswagen GolfVii 1.0 TSI 115pk Comfortline
203485 km - € 9950
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
Blader door alle tweedehands Volkswagen auto's
Ontdek andere Volkswagen voertuigen
Kenteken N824LR maakt deel uit van de Volkswagen familie.
Let bij de aanschaf van een tweedehands Volkswagen op een compleet en aantoonbaar onderhoudsverleden, aangezien de complexere motoren en elektronica regelmatig service vereisen. Controleer bij modellen met een automaatbak of de olie volgens schema is ververst en of de schakelacties soepel verlopen. Onderzoek de staat van de roetfilter en de distributieketting bij de nieuwere TSI- en TDI-motoren, omdat achterstallig onderhoud hier tot dure defecten kan leiden.
Kentekens in de buurt van N-824-LR
Deze kentekens zijn rond dezelfde periode uitgegeven als N824LR.
N655LR (2020)
Meer over de Volkswagen Golf
Alle Volkswagen Golf kentekens Volkswagen Golf uit 2020 Volkswagen Golf modelinformatie