63GKL7 - Volvo C30 uit 2008
Je bekijkt de gegevens van kenteken 63GKL7, ook geschreven als 63-GKL-7. Deze Volvo C30 is gebouwd in 2008 en heeft een APK tot 10-07-2027. Hieronder vind je de technische gegevens, de APK-historie en de registratiegegevens zoals die bij de RDW bekend zijn.
Deze informatie is voor het laatst gecontroleerd op .
Volvo C30
2008
10-07-2027
€ 20.899
coupe
Samenvatting
Deze Volvo C30 personenauto met kenteken 63GKL7 werd voor het eerst toegelaten op 08-07-2008 en is momenteel 18 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1596 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 7 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De coupe uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in blauw . Met een 1176 kg leeggewicht en een maximale massa van 1700 kg. De APK van deze auto is geldig tot 10-07-2027. Deze Volvo C30 rijdt op benzine en voldoet aan de EURO 4 emissienorm .
Bijzonderheden van 63-GKL-7
De RDW beoordeelt de geregistreerde kilometerstanden als logisch, laatst geregistreerd in 2026.
63-GKL-7 vergeleken met andere Volvo C30 uit 2008
Met 101.287 km op de teller zit dit voertuig 87.114 km onder de mediaan voor een Volvo C30 uit 2008 van 188.401 km (26 advertenties).
De vraagprijs van € 5.850 zit dit voertuig € 1.350 boven de mediane vraagprijs van € 4.500 (26 advertenties).
Vergelijkbare exemplaren rijden gemiddeld 10.889 km per jaar.
Wij hebben 701 exemplaren van de Volvo C30 uit 2008 in onze database staan.
De kleur blauw komt voor bij 14% van de Volvo C30 uit 2008 die wij kennen.
Gebaseerd op advertenties die wij zelf hebben verzameld en op de voertuigen die in onze database staan. Het zijn vraagprijzen, geen transactieprijzen.
Verkoophistorie 63GKL7
Dit is de meest recente advertentie die wij voor deze Volvo C30 hebben gevonden, geplaatst op 22-09-2026.
| Kilometerstand | 101287 km |
|---|---|
| Vraagprijs | € 5850 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 63-GKL-7
Van deze Volvo C30 zijn geen APK-afkeurpunten bij de RDW geregistreerd.
Dit voertuig moet op 10-07-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 63GKL7
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volvo C30. Ben je van plan om deze Volvo te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 63GKL7
Deze Volvo C30 is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1596 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 101 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volvo C30 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
|---|---|
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1276 kg |
| Massa ledig | 1176 kg |
| Toegestaande max. massa | 1700 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 74 kW / 101 pk |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1596 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 7,0 l/100km ( ±14 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 79 db(A) |
|---|---|
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4500 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 167 g/km |
|---|---|
| Milieu klasse | 70/220*2003/76B |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 63-GKL-7
De huidige eigenaar van 63GKL7 heeft deze Volvo sinds 18-09-2026 in bezit en heeft hem dus 1 maand geleden gekocht. De C30 is voor het eerst op kenteken gezet op 08-07-2008 en is dus 18 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volvo sinds 08-07-2008 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 63GKL7 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 18-09-2026 | Op deze datum is 63GKL7 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 08-07-2008 | Op deze datum is 63GKL7 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 08-07-2008 | Op deze datum is 63GKL7 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volvo fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 63GKL7
Wij tonen de huidige eigenaar van deze Volvo niet openbaar op internet. De eigenarenhistorie is wel op te vragen in het rapport.
Waarde ontwikkeling van 63GKL7 sinds 2008
Nieuw kostte deze C30 € 20.899 inclusief € 4.362 BPM. Gemiddeld verliest een Volvo zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 20.899 |
|---|---|
| Bruto BPM | € 4.362 |
| Marktprijs vergelijkbare exemplaren |
€ 3.799
–
€ 6.500
op basis van 26 advertenties |
| Dagwaarde en inruilwaarde van dit voertuig | Beschikbaar in het rapport |
Benieuwd wat 63GKL7 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volvo voertuigen:
Veel gestelde vragen over 63-GKL-7
Deze Volvo is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de C30:
Bekijk ook deze C30 autos en soortgelijke Volvo modellen
Wij controleren dagelijks het actuele aanbod van tweedehands Volvo auto's op internet. Hieronder vind je een selectie van soortgelijke C30 voertuigen die momenteel te koop staan en waarvoor je een kentekencheck kunt aanvragen:
96LLK7
Volvo C302.0 Kinetic, Cruise Control, Airco, Fijne auto!
280820 km - € 3499
Bouwjaar: 2010
Aangeboden sinds
77TZT9
Volvo C302.0 R-Edition KILOMETERSTAND 38.902 km
38902 km - € 21950
Bouwjaar: 2012
Aangeboden sinds
43NRX9
Volvo C302.0 Kinetic Dealeronderhouden, Slechts 102 dkm! NL
102695 km - € 8950
Bouwjaar: 2011
Aangeboden sinds
78ZKPT
Volvo C301.6 Momentum | 2e eigenaar | Origineel Nederlands
197192 km - € 3750
Bouwjaar: 2008
Aangeboden sinds
35GBB7
Volvo C301.8F Momentum Airco/Cruise Control
236166 km - € 2250
Bouwjaar: 2008
Aangeboden sinds
J916FP
Volvo C302.4i Momentum / 5 CIL / CLIMA / CRUISE / 170PK /
153620 km - € 5290
Bouwjaar: 2007
Aangeboden sinds
52TXZN
Volvo C301.6 Momentum |CLIMA|LM VELGEN|CRUISE CTRL|NAVI 195
240283 km - € 2900
Bouwjaar: 2007
Aangeboden sinds
62TJH3
Volvo C301.6 D2 Advantage*AIRCO*APK*NAP*VAN AF BIDEN 1750
295801 km - € 2200
Bouwjaar: 2012
Aangeboden sinds
45NGF5
Volvo C302.0 Kinetic | 79.000 KM! | Clima | Cruise |
79723 km - € 7750
Bouwjaar: 2010
Aangeboden sinds
10PBX9
Volvo C301.6 R-Edition 1e Eigenaar Leer Trekhaak Clima PDC
228998 km - € 4993
Bouwjaar: 2011
Aangeboden sinds
89TRVF
Volvo C302.0 Summum | Leer | Autom. Airco | Cruise Control
229278 km - € 3745
Bouwjaar: 2007
Aangeboden sinds
15XFHP
Volvo C301.8 MOMENTUM,Stoelverw,Schuifdak,Trhaak,APK 22-9-2
165108 km - € 3695
Bouwjaar: 2007
Aangeboden sinds
GZ028D
Volvo C30D5 Aut. Summum Schuifdak Leder Dynaudio
335493 km - € 3495
Bouwjaar: 2007
Aangeboden sinds
Blader door alle tweedehands Volvo auto's
Ontdek andere Volvo voertuigen
Kenteken 63GKL7 maakt deel uit van de Volvo familie.
Bij de aankoop van een tweedehands Volvo is het verstandig om het onderhoudsboekje te controleren, aangezien regelmatige olieverversing cruciaal is voor de levensduur van de moderne motoren. Let bij modellen met automaat op de geschiedenis van de transmissie, aangezien een vervanging kostbaar kan zijn. Een kentekencheck geeft inzicht in de datum van de eerste toelating en de geldigheid van het APK-certificaat.
Meer over de Volvo C30
Alle Volvo C30 kentekens Volvo C30 uit 2008 Volvo C30 modelinformatie