XP112H - Ford Fiesta uit 2019
Je bekijkt de gegevens van kenteken XP112H, ook geschreven als XP-112-H. Deze Ford Fiesta is gebouwd in 2019 en heeft een APK tot 23-02-2027. Hieronder vind je de technische gegevens, de APK-historie en de registratiegegevens zoals die bij de RDW bekend zijn.
Deze informatie is voor het laatst gecontroleerd op .
Ford Fiesta
2019
23-02-2027
€ 21.917
hatchback
Samenvatting
Deze Ford Fiesta personenauto met kenteken XP112H werd voor het eerst toegelaten op 23-02-2019 en is momenteel 7 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 998 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 4.8 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1090 kg leeggewicht en een maximale massa van 1675 kg. De APK van deze auto is geldig tot 23-02-2027. Deze Ford Fiesta rijdt op benzine en voldoet aan de EURO 6 AG emissienorm .
Bijzonderheden van XP-112-H
De RDW beoordeelt de geregistreerde kilometerstanden als logisch, laatst geregistreerd in 2026.
XP-112-H vergeleken met andere Ford Fiesta uit 2019
Met 201.374 km op de teller zit dit voertuig 117.284 km boven de mediaan voor een Ford Fiesta uit 2019 van 84.090 km (428 advertenties).
De vraagprijs van € 6.940 zit dit voertuig € 4.950 onder de mediane vraagprijs van € 11.890 (428 advertenties).
Vergelijkbare exemplaren rijden gemiddeld 12.788 km per jaar.
Wij hebben 1.261 exemplaren van de Ford Fiesta uit 2019 in onze database staan.
De kleur grijs komt voor bij 35% van de Ford Fiesta uit 2019 die wij kennen.
Gebaseerd op advertenties die wij zelf hebben verzameld en op de voertuigen die in onze database staan. Het zijn vraagprijzen, geen transactieprijzen.
Verkoophistorie XP112H
Dit is de meest recente advertentie die wij voor deze Ford Fiesta hebben gevonden, geplaatst op 13-10-2026.
| Kilometerstand | 201374 km |
|---|---|
| Vraagprijs | € 6940 |
| Te koop sinds |
APK historie voor XP-112-H
Van deze Ford Fiesta zijn geen APK-afkeurpunten bij de RDW geregistreerd.
Dit voertuig moet op 23-02-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor XP112H
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Ford Fiesta. Ben je van plan om deze Ford te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens XP112H
Deze Ford Fiesta is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 998 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 100 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Ford Fiesta een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
|---|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1190 kg |
| Massa ledig | 1090 kg |
| Toegestaande max. massa | 1675 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 74 kW / 100 pk |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 998 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 4,8 l/100km ( ±21 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 75 db(A) |
|---|---|
| Geluidsniveau rijdend | 68 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 110 g/km |
|---|---|
| Milieu klasse | 715/2007*2017/1347AG |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van XP-112-H
De huidige eigenaar van XP112H heeft deze Ford sinds 06-10-2026 in bezit en heeft hem dus 2 weken geleden gekocht. De Fiesta is voor het eerst op kenteken gezet op 23-02-2019 en is dus 7 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Ford sinds 23-02-2019 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is XP112H een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 06-10-2026 | Op deze datum is XP112H voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 23-02-2019 | Op deze datum is XP112H voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 23-02-2019 | Op deze datum is XP112H voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Ford fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van XP112H
Wij tonen de huidige eigenaar van deze Ford niet openbaar op internet. De eigenarenhistorie is wel op te vragen in het rapport.
Waarde ontwikkeling van XP112H sinds 2019
Nieuw kostte deze Fiesta € 21.917 inclusief € 3.907 BPM. Gemiddeld verliest een Ford zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 21.917 |
|---|---|
| Bruto BPM | € 3.907 |
| Marktprijs vergelijkbare exemplaren |
€ 8.640
–
€ 15.795
op basis van 428 advertenties |
| Dagwaarde en inruilwaarde van dit voertuig | Beschikbaar in het rapport |
Benieuwd wat XP112H nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Ford voertuigen:
Veel gestelde vragen over XP-112-H
Deze Ford is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Fiesta:
Bekijk ook deze Fiesta autos en soortgelijke Ford modellen
Wij controleren dagelijks het actuele aanbod van tweedehands Ford auto's op internet. Hieronder vind je een selectie van soortgelijke Fiesta voertuigen die momenteel te koop staan en waarvoor je een kentekencheck kunt aanvragen:
JG685T
Ford 1.0 EcoBoost Sport Airco ECC Navi Cruise Control 17" LM Velgen Keurige Auto!
102179 km - € 6900
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
SH980B
Ford 1.0 ECOBOOST | VIGNALE | WINTER PACK | DRIVER PACK | NL-AUTO |
95640 km - € 11450
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
JJ106G
Ford Fiesta1.0EB TITANIUM | NL-AUTO! | NIEUWE DB. RIEM!
102140 km - € 8995
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
GL312T
Ford Fiesta1.0 Style Navi|Airco|Cruise|Elektr. ramen|Goed Ond
146136 km - € 4445
Bouwjaar: 2015
Aangeboden sinds
ZJ930R
Ford 1.1 TREND | ORIG. NL | CRUISE | AIRCO | BLUETOOTH
98805 km - € 7950
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
J095FL
Ford Fiesta1.0 EcoBoost Connected 5-drs | Bluetooth | Cruise
65652 km - € 10955
Bouwjaar: 2020
Aangeboden sinds
ZN772J
Ford 1.1 70pk 5dr Trend / Org. Nederlands! / Cruisecontrol / Navigatie via Carplay! /
124681 km - € 7940
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
HB820R
Ford Fiesta1.0 Style | Elek-Pakket | Airco | Navi | N.A.P
109118 km - € 5495
Bouwjaar: 2015
Aangeboden sinds
06HPX4
Ford Fiesta1.25 Trend | Airco | Radio | Elektrische Ramen voo
137040 km - € 3650
Bouwjaar: 2009
Aangeboden sinds
Blader door alle tweedehands Ford auto's
Ontdek andere Ford voertuigen
Kenteken XP112H maakt deel uit van de Ford familie.
Bij de aanschaf van een tweedehands Ford is het verstandig om de onderhoudshistorie nauwkeurig te controleren, aangezien regelmatige olieverversing cruciaal is voor de levensduur van de motoren. Let bij modellen met een automatische transmissie op het onderhoud van de versnellingsbak, omdat deze een specifieke verversingsbeurt nodig hebben. Controleer ook de staat van de ophanging en de stuurstangen, vooral bij oudere modellen die veel in de stad zijn gebruikt. Een kentekencheck geeft inzicht in het aantal vorige houders en eventuele openstaande terugroepacties.
Kentekens in de buurt van XP-112-H
Deze kentekens zijn rond dezelfde periode uitgegeven als XP112H.
Meer over de Ford Fiesta
Alle Ford Fiesta kentekens Ford Fiesta uit 2019 Ford Fiesta modelinformatie