N489ZV - Audi Q3 uit 2012
Je bekijkt de gegevens van kenteken N489ZV, ook geschreven als N-489-ZV. Deze Audi Q3 is gebouwd in 2012 en heeft een APK tot 03-05-2027. Hieronder vind je de technische gegevens, de APK-historie en de registratiegegevens zoals die bij de RDW bekend zijn.
Deze informatie is voor het laatst gecontroleerd op .
Audi Q3
2012
03-05-2027
€ 53.906
stationwagen
Samenvatting
Deze Audi Q3 personenauto met kenteken N489ZV werd voor het eerst toegelaten op 11-10-2012 en is momenteel 14 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1984 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 7.7 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1540 kg leeggewicht en een maximale massa van 2165 kg. De APK van deze auto is geldig tot 03-05-2027. Deze Audi Q3 rijdt op benzine en voldoet aan de EURO 5 F emissienorm .
Bijzonderheden van N-489-ZV
De RDW beoordeelt de geregistreerde kilometerstanden als "geen oordeel". 5
Dit voertuig is geïmporteerd: het reed al ruim 9 jaar in het buitenland voordat het in Nederland op kenteken kwam.
N-489-ZV vergeleken met andere Audi Q3 uit 2012
Met 129.846 km op de teller zit dit voertuig 30.476 km onder de mediaan voor een Audi Q3 uit 2012 van 160.322 km (56 advertenties).
De vraagprijs van € 14.999 zit dit voertuig € 2.049 boven de mediane vraagprijs van € 12.950 (56 advertenties).
Vergelijkbare exemplaren rijden gemiddeld 11.928 km per jaar.
Wij hebben 818 exemplaren van de Audi Q3 uit 2012 in onze database staan.
De kleur grijs komt voor bij 40% van de Audi Q3 uit 2012 die wij kennen.
Gebaseerd op advertenties die wij zelf hebben verzameld en op de voertuigen die in onze database staan. Het zijn vraagprijzen, geen transactieprijzen.
Verkoophistorie N489ZV
Dit is de meest recente advertentie die wij voor deze Audi Q3 hebben gevonden, geplaatst op 19-10-2026.
| Kilometerstand | 129846 km |
|---|---|
| Vraagprijs | € 14999 |
| Te koop sinds |
APK historie voor N-489-ZV
Bij deze Audi Q3 zijn 3 afkeurpunten geregistreerd over 2 keuringen. Hieronder staat per keuring wat er is geconstateerd.
Dit voertuig moet op 03-05-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 01-05-2025 |
Vervangen onderdelen: Dimlicht onjuist afgesteld Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 20-03-2024 |
Vervangen onderdelen: Ruitensproeierinstallatie werkt niet goed |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor N489ZV
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Audi Q3. Ben je van plan om deze Audi te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens N489ZV
Deze Audi Q3 is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1984 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 211 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Audi Q3 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
|---|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1640 kg |
| Massa ledig | 1540 kg |
| Toegestaande max. massa | 2165 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 155 kW / 211 pk |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1984 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 7,7 l/100km ( ±13 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 73 db(A) |
|---|---|
| Geluidsniveau rijdend | 70 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 179 g/km |
|---|---|
| Milieu klasse | 715/2007*692/2008F |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van N-489-ZV
De huidige eigenaar van N489ZV heeft deze Audi sinds 09-10-2026 in bezit en heeft hem dus 2 weken geleden gekocht. De Q3 is voor het eerst op kenteken gezet op 11-10-2012 en is dus 14 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Audi sinds 04-05-2022 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is N489ZV een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 09-10-2026 | Op deze datum is N489ZV voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 04-05-2022 | Op deze datum is N489ZV voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 11-10-2012 | Op deze datum is N489ZV voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Audi fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van N489ZV
Wij tonen de huidige eigenaar van deze Audi niet openbaar op internet. De eigenarenhistorie is wel op te vragen in het rapport.
Waarde ontwikkeling van N489ZV sinds 2012
Nieuw kostte deze Q3 € 53.906 inclusief € 1.742 BPM. Gemiddeld verliest een Audi zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 53.906 |
|---|---|
| Bruto BPM | € 1.742 |
| Marktprijs vergelijkbare exemplaren |
€ 9.949
–
€ 15.950
op basis van 56 advertenties |
| Dagwaarde en inruilwaarde van dit voertuig | Beschikbaar in het rapport |
Benieuwd wat N489ZV nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Audi voertuigen:
Veel gestelde vragen over N-489-ZV
Deze Audi is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Q3:
Bekijk ook deze Q3 autos en soortgelijke Audi modellen
Wij controleren dagelijks het actuele aanbod van tweedehands Audi auto's op internet. Hieronder vind je een selectie van soortgelijke Q3 voertuigen die momenteel te koop staan en waarvoor je een kentekencheck kunt aanvragen:
5TGV47
Audi Q32.0 TFSI quattro Pro Line | Trekhaak | Automaat |
73362 km - € 15950
Bouwjaar: 2014
Aangeboden sinds
3ZTV94
Audi Q31.4 TFSI 19"LMV navi afn. trekhaak 171.226km NAP
171226 km - € 13500
Bouwjaar: 2015
Aangeboden sinds
NB729G
Audi 2.0 TFSI quattro Sport Pro Line S | ACC | Climate Control | Navigatie | Bluetooth | lichtmetalen velgen 19" |
135903 km - € 17900
Bouwjaar: 2017
Aangeboden sinds
G253NJ
Audi 35 TFSI S L. Pro L.S | Pano | Navi | Achteruitrijcamera |
177941 km - € 21950
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
NB729G
Audi Q32.0 TFSI quattro Sport Pro Line S | ACC | Climate
135903 km - € 17900
Bouwjaar: 2017
Aangeboden sinds
ZD069V
Audi 35 TFSI Aut. LED Navi Carplay Stoelverwarming e.Trekhaak NL-auto
94944 km - € 24500
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
SJ776G
Audi Q31.4 TFSI / Xenon / Navi / Trekhaak / Stoelverwarmi
124142 km - € 15950
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
ZD069V
Audi Q335 TFSI Aut. LED Navi Carplay Stoelverwarming e.Tr
94944 km - € 24500
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
G575BH
Audi 35 TFSI S Line | LED | Parkeersensoren | Trekhaak | Audi Virtual Cockpit | Privacy Glas | Dodehoek det | Cruise Control | Audi Sound System
51857 km - € 28900
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
RV031R
Audi Q32.0 TFSI quattro Sport Pro Line - Stoelverwarming
141402 km - € 15995
Bouwjaar: 2015
Aangeboden sinds
H468PG
Audi Q335 TFSI 150pk S Line Pro Line S | Audi Virtual Coc
109016 km - € 25750
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
ZP095R
Audi Q335 TFSI Advanced Automaat, Trekhaak, Carplay
185623 km - € 18945
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
83TGD9
Audi Q32.0 TFSI quattro Pro Line NAVI | WARP | VELGEN
176661 km - € 9900
Bouwjaar: 2012
Aangeboden sinds
Blader door alle tweedehands Audi auto's
Ontdek andere Audi voertuigen
Kenteken N489ZV maakt deel uit van de Audi familie.
Let bij de aanschaf van een tweedehands Audi op de onderhoudshistorie en controleer of de vaste beurten op tijd zijn uitgevoerd. Een complete dealerhistorie is vaak een indicatie van zorgvuldig gebruik. Verder is het verstandig om de staat van de aandrijflijn en elektronica te laten controleren, aangezien reparaties aan complexe systemen kostbaar kunnen zijn.
Kentekens in de buurt van N-489-ZV
Deze kentekens zijn rond dezelfde periode uitgegeven als N489ZV.
Meer over de Audi Q3
Alle Audi Q3 kentekens Audi Q3 uit 2012 Audi Q3 modelinformatie