KLV23Z - Ford Focus uit 2024
Je bekijkt de gegevens van kenteken KLV23Z, ook geschreven als KLV-23-Z. Deze Ford Focus is gebouwd in 2024 en heeft een APK tot 23-07-2028. Hieronder vind je de technische gegevens, de APK-historie en de registratiegegevens zoals die bij de RDW bekend zijn.
Deze informatie is voor het laatst gecontroleerd op .
Ford Focus
2024
23-07-2028
€ 45.114
stationwagen
Samenvatting
Deze Ford Focus personenauto met kenteken KLV23Z werd voor het eerst toegelaten op 23-07-2024 en is momenteel 2 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 999 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1411 kg leeggewicht en een maximale massa van 2005 kg. De APK van deze auto is geldig tot 23-07-2028. Deze Ford Focus rijdt op elektriciteit en voldoet aan de EURO 6 EA emissienorm .
Bijzonderheden van KLV-23-Z
Er staat een terugroepactie open. Een dealer van het merk voert die kosteloos uit.
De RDW beoordeelt de geregistreerde kilometerstanden als "geen oordeel". 5
Dit voertuig is geïmporteerd: het reed al ruim een jaar in het buitenland voordat het in Nederland op kenteken kwam.
KLV-23-Z vergeleken met andere Ford Focus uit 2024
Met 26.962 km op de teller zit dit voertuig 15.756 km onder de mediaan voor een Ford Focus uit 2024 van 42.718 km (150 advertenties).
De vraagprijs van € 26.735 zit dit voertuig € 2.985 boven de mediane vraagprijs van € 23.750 (150 advertenties).
Vergelijkbare exemplaren rijden gemiddeld 25.827 km per jaar.
Wij hebben 219 exemplaren van de Ford Focus uit 2024 in onze database staan.
De kleur grijs komt voor bij 53% van de Ford Focus uit 2024 die wij kennen.
Gebaseerd op advertenties die wij zelf hebben verzameld en op de voertuigen die in onze database staan. Het zijn vraagprijzen, geen transactieprijzen.
Verkoophistorie KLV23Z
Dit is de meest recente advertentie die wij voor deze Ford Focus hebben gevonden, geplaatst op 21-09-2026.
| Kilometerstand | 26962 km |
|---|---|
| Vraagprijs | € 26735 |
| Te koop sinds |
APK historie voor KLV-23-Z
Van deze Ford Focus zijn geen APK-afkeurpunten bij de RDW geregistreerd.
Dit voertuig moet op 23-07-2028 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor KLV23Z
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Ford Focus. Ben je van plan om deze Ford te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens KLV23Z
Deze Ford Focus is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van 999 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Ford Focus een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
|---|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1511 kg |
| Massa ledig | 1411 kg |
| Toegestaande max. massa | 2005 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 999 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 0,0 l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
|---|---|
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
|---|---|
| Milieu klasse | 715/2007*2023/443EA |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van KLV-23-Z
De huidige eigenaar van KLV23Z heeft deze Ford sinds 17-06-2026 in bezit en heeft hem dus 3 maanden geleden gekocht. De Focus is voor het eerst op kenteken gezet op 23-07-2024 en is dus 2 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Ford sinds 17-06-2026 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is KLV23Z een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 17-06-2026 | Op deze datum is KLV23Z voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 17-06-2026 | Op deze datum is KLV23Z voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 23-07-2024 | Op deze datum is KLV23Z voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Ford fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van KLV23Z
Wij tonen de huidige eigenaar van deze Ford niet openbaar op internet. De eigenarenhistorie is wel op te vragen in het rapport.
Waarde ontwikkeling van KLV23Z sinds 2024
Nieuw kostte deze Focus € 45.114 inclusief € 5.479 BPM. Gemiddeld verliest een Ford zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 45.114 |
|---|---|
| Bruto BPM | € 5.479 |
| Marktprijs vergelijkbare exemplaren |
€ 18.745
–
€ 30.900
op basis van 150 advertenties |
| Dagwaarde en inruilwaarde van dit voertuig | Beschikbaar in het rapport |
Benieuwd wat KLV23Z nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Ford voertuigen:
Veel gestelde vragen over KLV-23-Z
Deze Ford is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Focus:
Bekijk ook deze Focus autos en soortgelijke Ford modellen
Wij controleren dagelijks het actuele aanbod van tweedehands Ford auto's op internet. Hieronder vind je een selectie van soortgelijke Focus voertuigen die momenteel te koop staan en waarvoor je een kentekencheck kunt aanvragen:
KTV02R
Ford FocusWagon 1.0 EcoBoost Hybrid ST Line X 155PK Automaat
21735 km - € 26435
Bouwjaar: 2024
Aangeboden sinds
R408GG
Ford Wagon ST Line X 1.0 EcoBoost Hybrid 125pk WINTER-PACK | ADAPT. CC | B&O | 17''LM | NAVI | KEYLESS
54172 km - € 19995
Bouwjaar: 2022
Aangeboden sinds
R408GG
Ford FocusWagon ST Line X 1.0 EcoBoost Hybrid 125pk WINTER-P
54172 km - € 19995
Bouwjaar: 2022
Aangeboden sinds
X730BX
Ford Focus2.0 EcoBoost ST-3 / 107.000km / TOP STAAT !
107985 km - € 14900
Bouwjaar: 2013
Aangeboden sinds
KSH88Z
Ford FocusWagon 1.0 EcoBoost Hybrid ST Line
65835 km - € 19750
Bouwjaar: 2024
Aangeboden sinds
ZB721B
Ford 1.0 EcoBoost Active Business 125PK / HOGE INSTAP /
97000 km - € 14950
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
TP298N
Ford 1.0 EcoBoost, Bang&Olufsen, Stoel-Stuurverw, Trekhaak, All-Season etc.
127233 km - € 10950
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
8XTZ32
Ford FocusWagon 1.0 EcoBoost Edition/Navi/Cruise-c/Airco/Aux
114483 km - € 5450
Bouwjaar: 2014
Aangeboden sinds
L188XD
Ford Focus1.0 EcoBoost 125 Hybrid ST Line Business | Trekhaa
112735 km - € 13899
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
GPD24X
Ford FocusWagon 1.0 EcoBoost 155pk Hybrid Active X Navigatie
58664 km - € 26440
Bouwjaar: 2024
Aangeboden sinds
KTR98B
Ford FocusWagon ST Line X 1.0 EcoBoost Hybrid 155pk Automaat
12674 km - € 29995
Bouwjaar: 2025
Aangeboden sinds
GBP66F
Ford FocusWagon 1.0 ECOBOOST HYBRID 155PK TITANIUM *NL AUTO*
87791 km - € 18745
Bouwjaar: 2024
Aangeboden sinds
Blader door alle tweedehands Ford auto's
Ontdek andere Ford voertuigen
Kenteken KLV23Z maakt deel uit van de Ford familie.
Bij de aanschaf van een tweedehands Ford is het verstandig om de onderhoudshistorie nauwkeurig te controleren, aangezien regelmatige olieverversing cruciaal is voor de levensduur van de motoren. Let bij modellen met een automatische transmissie op het onderhoud van de versnellingsbak, omdat deze een specifieke verversingsbeurt nodig hebben. Controleer ook de staat van de ophanging en de stuurstangen, vooral bij oudere modellen die veel in de stad zijn gebruikt. Een kentekencheck geeft inzicht in het aantal vorige houders en eventuele openstaande terugroepacties.
Meer over de Ford Focus
Alle Ford Focus kentekens Ford Focus uit 2024 Ford Focus modelinformatie