JDG06V - Ford Mustang mach-e uit 2025
Je bekijkt de gegevens van kenteken JDG06V, ook geschreven als JDG-06-V. Deze Ford Mustang mach-e is gebouwd in 2025 en heeft een APK tot 01-09-2029. Hieronder vind je de technische gegevens, de APK-historie en de registratiegegevens zoals die bij de RDW bekend zijn.
Deze informatie is voor het laatst gecontroleerd op .
Ford Mustang mach-e
2025
01-09-2029
€ 57.699
hatchback
Samenvatting
Deze Ford Mustang mach-e personenauto met kenteken JDG06V werd voor het eerst toegelaten op 01-09-2025 en is momenteel 1 jaar oud. De auto heeft een -cilinder motor met een cilinderinhoud van cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 2061 kg leeggewicht en een maximale massa van 2595 kg. De APK van deze auto is geldig tot 01-09-2029. Deze Ford Mustang mach-e rijdt op elektriciteit en voldoet aan de AX emissienorm .
Bijzonderheden van JDG-06-V
De RDW beoordeelt de geregistreerde kilometerstanden als logisch, laatst geregistreerd in 2026.
JDG-06-V vergeleken met andere Ford Mustang mach-e uit 2025
Met 38.599 km op de teller zit dit voertuig 43.999 km onder de mediaan voor een Ford Mustang mach-e uit 2025 van 82.598 km (423 advertenties).
De vraagprijs van € 43.940 zit dit voertuig € 15.145 boven de mediane vraagprijs van € 28.795 (423 advertenties).
Vergelijkbare exemplaren rijden gemiddeld 22.219 km per jaar.
Wij hebben -1 exemplaren van de Ford Mustang mach-e uit 2025 in onze database staan.
Gebaseerd op advertenties die wij zelf hebben verzameld en op de voertuigen die in onze database staan. Het zijn vraagprijzen, geen transactieprijzen.
| Kenteken | JDG06V, JDG-06-V |
|---|---|
| Merk | Ford |
| Model | Mustang mach-e |
| Bouwjaar | 2025 |
| Vorm | Hatchback |
| Aankoopadvies |
Verkoophistorie JDG06V
Dit is de meest recente advertentie die wij voor deze Ford Mustang mach-e hebben gevonden, geplaatst op 24-10-2026.
| Kilometerstand | 38599 km |
|---|---|
| Vraagprijs | € 43940 |
| Te koop sinds |
APK historie voor JDG-06-V
Van deze Ford Mustang mach-e zijn geen APK-afkeurpunten bij de RDW geregistreerd.
Dit voertuig moet op 01-09-2029 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor JDG06V
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Ford Mustang mach-e. Ben je van plan om deze Ford te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens JDG06V
Deze Ford Mustang mach-e is uitgerust met een krachtige -cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Ford Mustang mach-e een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
|---|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 2161 kg |
| Massa ledig | 2061 kg |
| Toegestaande max. massa | 2595 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
|---|---|
| Cilinderinhoud | liter |
| Aantal cilinders | |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 0,0 l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
|---|---|
| Geluidsniveau rijdend | 66 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
|---|---|
| Milieu klasse | 715/2007*2023/443AX |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van JDG-06-V
De huidige eigenaar van JDG06V heeft deze Ford sinds 15-10-2026 in bezit en heeft hem dus 1 week geleden gekocht. De Mustang mach-e is voor het eerst op kenteken gezet op 01-09-2025 en is dus 1 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Ford sinds 01-09-2025 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is JDG06V een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 15-10-2026 | Op deze datum is JDG06V voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 01-09-2025 | Op deze datum is JDG06V voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 01-09-2025 | Op deze datum is JDG06V voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Ford fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van JDG06V
Wij tonen de huidige eigenaar van deze Ford niet openbaar op internet. De eigenarenhistorie is wel op te vragen in het rapport.
Waarde ontwikkeling van JDG06V sinds 2025
Nieuw kostte deze Mustang mach-e € 57.699 inclusief € 667 BPM. Gemiddeld verliest een Ford zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 57.699 |
|---|---|
| Bruto BPM | € 667 |
| Marktprijs vergelijkbare exemplaren |
€ 22.450
–
€ 39.950
op basis van 423 advertenties |
| Dagwaarde en inruilwaarde van dit voertuig | Beschikbaar in het rapport |
Benieuwd wat JDG06V nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Ford voertuigen:
Veel gestelde vragen over JDG-06-V
Deze Ford is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Mustang mach-e:
Bekijk ook deze Mustang mach-e autos en soortgelijke Ford modellen
Wij controleren dagelijks het actuele aanbod van tweedehands Ford auto's op internet. Hieronder vind je een selectie van soortgelijke Mustang mach-e voertuigen die momenteel te koop staan en waarvoor je een kentekencheck kunt aanvragen:
JDG70T
Ford Mustang Mach-EGT Extended AWD 91 kWh | Panorama dak | B&O | Adap
18846 km - € 54900
Bouwjaar: 2025
Aangeboden sinds
N084PB
Ford Mustang Mach-ERWD 75 kWh | SOH 94.5% | B&O | 360 Camera | BLIS |
77862 km - € 27400
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
L505SK
Ford Mustang Mach-EExtended RWD 98 kWh SOH 95,1% | Panoramadak | 360°
58259 km - € 29950
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
L822SG
Ford Mustang Mach-EExtended Premium RWD 98 kWh Panorama dak | Elektri
68065 km - € 28945
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
L041ST
Ford Mustang Mach-ERWD 75 kWh Technology plus pakket | Navigatie Full
93424 km - € 25440
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
N404TJ
Ford Mustang Mach-ERWD 75 kWh SOH 92.8 | Winterpakket | Leder | Adapt
95534 km - € 25840
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
L179VS
Ford Mustang Mach-ERWD 75 kWh | SOH ..% | 360 Camera | CarPlay | Bang
76500 km - € 24900
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
N936HP
Ford Mustang Mach-EExtended AWD 98 kWh | SOH 95% | Panoramadak | Memo
205500 km - € 21900
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
JDG63T
Ford Mustang Mach-EExtended Premium RWD 88 kWh | Technologie-Pakket P
39822 km - € 44440
Bouwjaar: 2025
Aangeboden sinds
JXX84T
Ford Mustang Mach-EExtended Premium RWD 88 kWh | Elektr. Bestuurderss
9365 km - € 47900
Bouwjaar: 2026
Aangeboden sinds
L287KH
Ford Mustang Mach-ERWD 75 kWh | Apple Carplay/Android Auto | Camera |
123383 km - € 23995
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
KXD64X
Ford Mustang Mach-EExtended RWD 98 kWh | SOH 94.6 | B&O | Carplay | S
61497 km - € 32950
Bouwjaar: 2022
Aangeboden sinds
N283SP
Ford Mustang Mach-EExtended First Edition AWD 98 kWh / Panoramadak /
148931 km - € 25999
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
KZR66N
Ford Mustang Mach-EExtended Premium RWD 88 kWh
5000 km - € 53999
Bouwjaar: 2026
Aangeboden sinds
Blader door alle tweedehands Ford auto's
Ontdek andere Ford voertuigen
Kenteken JDG06V maakt deel uit van de Ford familie.
Bij de aanschaf van een tweedehands Ford is het verstandig om de onderhoudshistorie nauwkeurig te controleren, aangezien regelmatige olieverversing cruciaal is voor de levensduur van de motoren. Let bij modellen met een automatische transmissie op het onderhoud van de versnellingsbak, omdat deze een specifieke verversingsbeurt nodig hebben. Controleer ook de staat van de ophanging en de stuurstangen, vooral bij oudere modellen die veel in de stad zijn gebruikt. Een kentekencheck geeft inzicht in het aantal vorige houders en eventuele openstaande terugroepacties.
Meer over de Ford Mustang mach-e
Alle Ford Mustang mach-e kentekens Ford Mustang mach-e uit 2025 Ford Mustang mach-e modelinformatie