J342VD - Audi Q7 uit 2020
Je bekijkt de gegevens van kenteken J342VD, ook geschreven als J-342-VD. Deze Audi Q7 is gebouwd in 2020 en heeft een APK tot 24-01-2027. Hieronder vind je de technische gegevens, de APK-historie en de registratiegegevens zoals die bij de RDW bekend zijn.
Deze informatie is voor het laatst gecontroleerd op .
Audi Q7
2020
24-01-2027
€ 133.351
stationwagen
Samenvatting
Deze Audi Q7 personenauto met kenteken J342VD werd voor het eerst toegelaten op 14-01-2020 en is momenteel 6 jaar oud. De auto heeft een 6-cilinder motor met een cilinderinhoud van 2967 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 6.8 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 7 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 2140 kg leeggewicht en een maximale massa van 3015 kg. De APK van deze auto is geldig tot 24-01-2027. Deze Audi Q7 rijdt op diesel en voldoet aan de EURO 6 DG emissienorm .
Bijzonderheden van J-342-VD
Er staat een terugroepactie open. Een dealer van het merk voert die kosteloos uit.
De RDW beoordeelt de geregistreerde kilometerstanden als "geen oordeel". 5
J-342-VD vergeleken met andere Audi Q7 uit 2020
Met 236.500 km op de teller zit dit voertuig 48.946 km boven de mediaan voor een Audi Q7 uit 2020 van 187.554 km (265 advertenties).
De vraagprijs van € 39.950 zit dit voertuig € 12.000 boven de mediane vraagprijs van € 27.950 (265 advertenties).
Vergelijkbare exemplaren rijden gemiddeld 16.395 km per jaar.
Wij hebben 33 exemplaren van de Audi Q7 uit 2020 in onze database staan.
De kleur zwart komt voor bij 45% van de Audi Q7 uit 2020 die wij kennen.
Gebaseerd op advertenties die wij zelf hebben verzameld en op de voertuigen die in onze database staan. Het zijn vraagprijzen, geen transactieprijzen.
Verkoophistorie J342VD
Dit is de meest recente advertentie die wij voor deze Audi Q7 hebben gevonden, geplaatst op 19-09-2026.
| Kilometerstand | 236500 km |
|---|---|
| Vraagprijs | € 39950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor J-342-VD
Bij deze Audi Q7 zijn 3 afkeurpunten geregistreerd over 3 keuringen. Hieronder staat per keuring wat er is geconstateerd.
Dit voertuig moet op 24-01-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 19-01-2026 |
Vervangen onderdelen: Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 24-01-2025 |
Vervangen onderdelen: Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 24-01-2024 |
Vervangen onderdelen: Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor J342VD
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Audi Q7. Ben je van plan om deze Audi te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens J342VD
Deze Audi Q7 is uitgerust met een krachtige 6-cilinder Diesel motor. Met een cilinderinhoud van 2967 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 286 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 7 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Audi Q7 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
|---|---|
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 2240 kg |
| Massa ledig | 2140 kg |
| Toegestaande max. massa | 3015 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 210 kW / 286 pk |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 2967 liter |
| Aantal cilinders | 6 |
| Type brandstof | Diesel |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 6,8 l/100km ( ±15 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 70 db(A) |
|---|---|
| Geluidsniveau rijdend | 70 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
2375 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 180 g/km |
|---|---|
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832DG |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van J-342-VD
De huidige eigenaar van J342VD heeft deze Audi sinds 27-08-2026 in bezit en heeft hem dus 1 maand geleden gekocht. De Q7 is voor het eerst op kenteken gezet op 14-01-2020 en is dus 6 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Audi sinds 20-10-2020 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is J342VD een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 27-08-2026 | Op deze datum is J342VD voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 20-10-2020 | Op deze datum is J342VD voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 14-01-2020 | Op deze datum is J342VD voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Audi fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van J342VD
Wij tonen de huidige eigenaar van deze Audi niet openbaar op internet. De eigenarenhistorie is wel op te vragen in het rapport.
Waarde ontwikkeling van J342VD sinds 2020
Nieuw kostte deze Q7 € 133.351 inclusief € 21.588 BPM. Gemiddeld verliest een Audi zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 133.351 |
|---|---|
| Bruto BPM | € 21.588 |
| Marktprijs vergelijkbare exemplaren |
€ 7.700
–
€ 44.950
op basis van 265 advertenties |
| Dagwaarde en inruilwaarde van dit voertuig | Beschikbaar in het rapport |
Benieuwd wat J342VD nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Audi voertuigen:
Veel gestelde vragen over J-342-VD
Deze Audi is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Q7:
Bekijk ook deze Q7 autos en soortgelijke Audi modellen
Wij controleren dagelijks het actuele aanbod van tweedehands Audi auto's op internet. Hieronder vind je een selectie van soortgelijke Q7 voertuigen die momenteel te koop staan en waarvoor je een kentekencheck kunt aanvragen:
40ZXH1
Audi Q73.0 TDI quattro Leer 21'' Pano Xenon s-line Trekha
226787 km - € 13950
Bouwjaar: 2011
Aangeboden sinds
N875GG
Audi Q73.0 TFSI Quattro, 333PK, S-Line, Pano/Dak, Black/O
164232 km - € 28950
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
G271VD
Audi Q73.0 TDI Quattro 272 PK 3X S-Line PANO/TREKHAAK/HUD
211089 km - € 24950
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
RS993G
Audi Q73.0 TDI quattro Pro Line S | Trekhaak | PANO | Lan
227010 km - € 21995
Bouwjaar: 2015
Aangeboden sinds
90PPX4
Audi Q7| 2007 | 3.0 TDI quattro | Automaat | 7 persoons |
320395 km - € 4235
Bouwjaar: 2007
Aangeboden sinds
78TFGN
Audi Q74.2 FSI V8 quattro Pro Line+ NAP APK TREKHAAK PANO
285306 km - € 7950
Bouwjaar: 2006
Aangeboden sinds
JJ746J
Audi 3.0 TDI ultra quattro Pro Line S 7p Pano Leer S-line
288330 km - € 21900
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
JJ746J
Audi Q73.0 TDI ultra quattro Pro Line S 7p Pano Leer S-li
288330 km - € 21900
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
37TBTZ
Audi Q74.2 FSI quattro Pro Line+ Airco, Leder, LMV, Navig
307213 km - € 8500
Bouwjaar: 2006
Aangeboden sinds
00TFL2
Audi Q73 X S-Line 3.0 TDI QUATTRO 5+2 PANO+
212929 km - € 10500
Bouwjaar: 2011
Aangeboden sinds
JS082D
Audi 3.0 TDI ultra quattro 7-PERSOONS PANO LEDER
269145 km - € 19999
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
85RDZ6
Audi Q73.0 TDI quattro Bose Pano Leer Camera
386185 km - € 6950
Bouwjaar: 2011
Aangeboden sinds
TP884L
Audi Q74.2 FSI quattro s line | AUTOMAAT AIRCO TREKHAAK |
218415 km - € 7499
Bouwjaar: 2007
Aangeboden sinds
KRR33H
Audi Q73.0 V6 TFSI quattro S-Line + 7p *Pano/360-camera/M
157032 km - € 33999
Bouwjaar: 2015
Aangeboden sinds
Blader door alle tweedehands Audi auto's
Ontdek andere Audi voertuigen
Kenteken J342VD maakt deel uit van de Audi familie.
Let bij de aanschaf van een tweedehands Audi op de onderhoudshistorie en controleer of de vaste beurten op tijd zijn uitgevoerd. Een complete dealerhistorie is vaak een indicatie van zorgvuldig gebruik. Verder is het verstandig om de staat van de aandrijflijn en elektronica te laten controleren, aangezien reparaties aan complexe systemen kostbaar kunnen zijn.
Kentekens in de buurt van J-342-VD
Deze kentekens zijn rond dezelfde periode uitgegeven als J342VD.
Meer over de Audi Q7
Alle Audi Q7 kentekens Audi Q7 uit 2020 Audi Q7 modelinformatie