J307TF - Ford Fiesta uit 2020
Je bekijkt de gegevens van kenteken J307TF, ook geschreven als J-307-TF. Deze Ford Fiesta is gebouwd in 2020 en heeft een APK tot 20-10-2026. Hieronder vind je de technische gegevens, de APK-historie en de registratiegegevens zoals die bij de RDW bekend zijn.
Deze informatie is voor het laatst gecontroleerd op .
Ford Fiesta
2020
20-10-2026
€ 19.742
hatchback
Samenvatting
Deze Ford Fiesta personenauto met kenteken J307TF werd voor het eerst toegelaten op 20-10-2020 en is momenteel 5 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 999 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 4.1 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1064 kg leeggewicht en een maximale massa van 1690 kg. De APK van deze auto is geldig tot 20-10-2026. Deze Ford Fiesta rijdt op benzine en voldoet aan de EURO 6 AP emissienorm .
Bijzonderheden van J-307-TF
De RDW beoordeelt de geregistreerde kilometerstanden als logisch, laatst geregistreerd in 2026.
J-307-TF vergeleken met andere Ford Fiesta uit 2020
Met 61.669 km op de teller zit dit voertuig 12.937 km onder de mediaan voor een Ford Fiesta uit 2020 van 74.606 km (291 advertenties).
De vraagprijs van € 9.900 zit dit voertuig € 3.050 onder de mediane vraagprijs van € 12.950 (291 advertenties).
Vergelijkbare exemplaren rijden gemiddeld 14.353 km per jaar.
Wij hebben 824 exemplaren van de Ford Fiesta uit 2020 in onze database staan.
De kleur zwart komt voor bij 22% van de Ford Fiesta uit 2020 die wij kennen.
Gebaseerd op advertenties die wij zelf hebben verzameld en op de voertuigen die in onze database staan. Het zijn vraagprijzen, geen transactieprijzen.
Verkoophistorie J307TF
Dit is de meest recente advertentie die wij voor deze Ford Fiesta hebben gevonden, geplaatst op 03-09-2026.
| Kilometerstand | 61669 km |
|---|---|
| Vraagprijs | € 9900 |
| Te koop sinds |
APK historie voor J-307-TF
Van deze Ford Fiesta zijn geen APK-afkeurpunten bij de RDW geregistreerd.
Dit voertuig moet op 20-10-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor J307TF
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Ford Fiesta. Ben je van plan om deze Ford te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens J307TF
Deze Ford Fiesta is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 999 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 95 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Ford Fiesta een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
|---|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1164 kg |
| Massa ledig | 1064 kg |
| Toegestaande max. massa | 1690 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 70 kW / 95 pk |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 999 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 4,1 l/100km ( ±24 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 75 db(A) |
|---|---|
| Geluidsniveau rijdend | 65 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 94 g/km |
|---|---|
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832AP |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van J-307-TF
De huidige eigenaar van J307TF heeft deze Ford sinds 20-08-2026 in bezit en heeft hem dus 1 maand geleden gekocht. De Fiesta is voor het eerst op kenteken gezet op 20-10-2020 en is dus 5 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Ford sinds 20-10-2020 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is J307TF een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 20-08-2026 | Op deze datum is J307TF voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 20-10-2020 | Op deze datum is J307TF voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 20-10-2020 | Op deze datum is J307TF voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Ford fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van J307TF
Wij tonen de huidige eigenaar van deze Ford niet openbaar op internet. De eigenarenhistorie is wel op te vragen in het rapport.
Waarde ontwikkeling van J307TF sinds 2020
Nieuw kostte deze Fiesta € 19.742 inclusief € 1.881 BPM. Gemiddeld verliest een Ford zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 19.742 |
|---|---|
| Bruto BPM | € 1.881 |
| Marktprijs vergelijkbare exemplaren |
€ 9.995
–
€ 16.450
op basis van 291 advertenties |
| Dagwaarde en inruilwaarde van dit voertuig | Beschikbaar in het rapport |
Benieuwd wat J307TF nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Ford voertuigen:
Veel gestelde vragen over J-307-TF
Deze Ford is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Fiesta:
Bekijk ook deze Fiesta autos en soortgelijke Ford modellen
Wij controleren dagelijks het actuele aanbod van tweedehands Ford auto's op internet. Hieronder vind je een selectie van soortgelijke Fiesta voertuigen die momenteel te koop staan en waarvoor je een kentekencheck kunt aanvragen:
JX680B
Ford 1.0 EcoBoost 100 pk Titanium Navi - voorruitverwarming - cruise control - distributieriem vervangen
99989 km - € 8945
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
L763ZR
Ford Fiesta1.0 EcoBoost ST-Line X Sportieve looks en een verr
50929 km - € 14900
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
5XXZ24
Ford 1.0 EcoBoost Titanium 2e Eigenaar|Navi|Clima|Cruise|PDC|N.A.P|APK tot 09-2027
108878 km - € 5949
Bouwjaar: 2014
Aangeboden sinds
G073KF
Ford 1.5 EcoBoost ST-3 | Camera | Sportstoelen | Pack winter | LED | 18"lichtmetaal | Navi | AppleCarplay AndroidAuto | B&O Audio |
72615 km - € 17950
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
5XXZ24
Ford Fiesta1.0 EcoBoost Titanium 2e Eigenaar|Navi|Clima|Cruis
108878 km - € 5949
Bouwjaar: 2014
Aangeboden sinds
52LVF3
Ford Fiesta1.25 Titanium | Climate | Cruise | Sensoren | Lich
203912 km - € 2645
Bouwjaar: 2010
Aangeboden sinds
XK119F
Ford 1.0 EcoBoost Vignale Leder | Camera | Carplay | Stoel-stuurverw. | 18'' | PDC | LED
61755 km - € 14400
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
6TNG57
Ford Fiesta1.0 STYLE | AIRCO | NAVI | BLUETOOTH | NAP
76795 km - € 6850
Bouwjaar: 2014
Aangeboden sinds
K532GK
Ford Fiesta1.0 EcoBoost Connected -NAVI-CRUISE-PDC-AIRCO-
142799 km - € 8900
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
NH813R
Ford Fiesta1.0 80PK TITANIUM|22.729KM|AIRCO|CRUISE
22729 km - € 10400
Bouwjaar: 2017
Aangeboden sinds
RX967B
Ford Fiesta1.1 Trend Airco / Navigatie / Carplay / Compleet o
94837 km - € 9250
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
3TVH08
Ford Fiesta5-Deurs Fiesta 1.6 TDCi Lease Style Navi, Airco, Elek.ram
221515 km - € 2490
Bouwjaar: 2014
Aangeboden sinds
XK119F
Ford Fiesta1.0 EcoBoost Vignale Leder | Camera | Carplay | St
61755 km - € 14400
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
J022XP
Ford 1.0 EcoBoost Connected Airco Cruise PDC NAP
98462 km - € 9440
Bouwjaar: 2020
Aangeboden sinds
Blader door alle tweedehands Ford auto's
Ontdek andere Ford voertuigen
Kenteken J307TF maakt deel uit van de Ford familie.
Bij de aanschaf van een tweedehands Ford is het verstandig om de onderhoudshistorie nauwkeurig te controleren, aangezien regelmatige olieverversing cruciaal is voor de levensduur van de motoren. Let bij modellen met een automatische transmissie op het onderhoud van de versnellingsbak, omdat deze een specifieke verversingsbeurt nodig hebben. Controleer ook de staat van de ophanging en de stuurstangen, vooral bij oudere modellen die veel in de stad zijn gebruikt. Een kentekencheck geeft inzicht in het aantal vorige houders en eventuele openstaande terugroepacties.
Kentekens in de buurt van J-307-TF
Deze kentekens zijn rond dezelfde periode uitgegeven als J307TF.
Meer over de Ford Fiesta
Alle Ford Fiesta kentekens Ford Fiesta uit 2020 Ford Fiesta modelinformatie