GHZ54B - Audi A3 40 tfsie uit 2021
Je bekijkt de gegevens van kenteken GHZ54B, ook geschreven als GHZ-54-B. Deze Audi A3 40 tfsie is gebouwd in 2021 en heeft een APK tot 31-07-2028. Hieronder vind je de technische gegevens, de APK-historie en de registratiegegevens zoals die bij de RDW bekend zijn.
Deze informatie is voor het laatst gecontroleerd op .
Audi A3 40 tfsie
2021
31-07-2028
€ 48.051
hatchback
Samenvatting
Deze Audi A3 40 tfsie personenauto met kenteken GHZ54B werd voor het eerst toegelaten op 05-07-2021 en is momenteel 5 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1395 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1535 kg leeggewicht en een maximale massa van 2065 kg. De APK van deze auto is geldig tot 31-07-2028. Deze Audi A3 40 tfsie rijdt op elektriciteit.
Bijzonderheden van GHZ-54-B
De RDW beoordeelt de geregistreerde kilometerstanden als "geen oordeel". 5
Dit voertuig is geïmporteerd: het reed al ruim 3 jaar in het buitenland voordat het in Nederland op kenteken kwam.
GHZ-54-B vergeleken met andere Audi A3 40 tfsie uit 2021
Met 43.870 km op de teller zit dit voertuig 30.132 km onder de mediaan voor een Audi A3 40 tfsie uit 2021 van 74.002 km (92 advertenties).
De vraagprijs van € 31.950 zit dit voertuig € 5.455 boven de mediane vraagprijs van € 26.495 (92 advertenties).
Vergelijkbare exemplaren rijden gemiddeld 17.181 km per jaar.
Wij hebben 456 exemplaren van de Audi A3 40 tfsie uit 2021 in onze database staan.
De kleur zwart komt voor bij 36% van de Audi A3 40 tfsie uit 2021 die wij kennen.
Gebaseerd op advertenties die wij zelf hebben verzameld en op de voertuigen die in onze database staan. Het zijn vraagprijzen, geen transactieprijzen.
| Kenteken | GHZ54B, GHZ-54-B |
|---|---|
| Merk | Audi |
| Model | A3 40 tfsie |
| Bouwjaar | 2021 |
| Vorm | Hatchback |
| Aankoopadvies |
Verkoophistorie GHZ54B
Dit is de meest recente advertentie die wij voor deze Audi A3 40 tfsie hebben gevonden, geplaatst op 01-10-2026.
| Kilometerstand | 43870 km |
|---|---|
| Vraagprijs | € 31950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor GHZ-54-B
Van deze Audi A3 40 tfsie zijn geen APK-afkeurpunten bij de RDW geregistreerd.
Dit voertuig moet op 31-07-2028 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor GHZ54B
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Audi A3 40 tfsie. Ben je van plan om deze Audi te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens GHZ54B
Deze Audi A3 40 tfsie is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van 1395 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Audi A3 40 tfsie een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
|---|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1635 kg |
| Massa ledig | 1535 kg |
| Toegestaande max. massa | 2065 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1395 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 0,0 l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
|---|---|
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
|---|---|
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van GHZ-54-B
De huidige eigenaar van GHZ54B heeft deze Audi sinds 31-08-2024 in bezit en heeft hem dus 2 jaar geleden gekocht. De A3 40 tfsie is voor het eerst op kenteken gezet op 05-07-2021 en is dus 5 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Audi sinds 31-08-2024 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is GHZ54B een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 31-08-2024 | Op deze datum is GHZ54B voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 31-08-2024 | Op deze datum is GHZ54B voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 05-07-2021 | Op deze datum is GHZ54B voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Audi fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van GHZ54B
Wij tonen de huidige eigenaar van deze Audi niet openbaar op internet. De eigenarenhistorie is wel op te vragen in het rapport.
Waarde ontwikkeling van GHZ54B sinds 2021
Nieuw kostte deze A3 40 tfsie € 48.051 inclusief € 623 BPM. Gemiddeld verliest een Audi zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 48.051 |
|---|---|
| Bruto BPM | € 623 |
| Marktprijs vergelijkbare exemplaren |
€ 20.900
–
€ 31.950
op basis van 92 advertenties |
| Dagwaarde en inruilwaarde van dit voertuig | Beschikbaar in het rapport |
Benieuwd wat GHZ54B nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Audi voertuigen:
Veel gestelde vragen over GHZ-54-B
Deze Audi is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de A3 40 tfsie:
Bekijk ook deze A3 40 tfsie autos en soortgelijke Audi modellen
Wij controleren dagelijks het actuele aanbod van tweedehands Audi auto's op internet. Hieronder vind je een selectie van soortgelijke A3 40 tfsie voertuigen die momenteel te koop staan en waarvoor je een kentekencheck kunt aanvragen:
R292ZK
Audi Sportback 40 TFSI e Advanced edition SoH 97,6% | Apple CarPlay/Android Auto | Cruise & climate control | LED verlichting | Navigatiesysteem | Sfeerverlichting | Sportstoelen | Parkeersensoren achter | Trekhaak afneembaar
133218 km - € 19950
Bouwjaar: 2023
Aangeboden sinds
R292ZK
Audi A3Sportback 40 TFSI e Advanced edition SoH 97,6% | A
133218 km - € 19950
Bouwjaar: 2023
Aangeboden sinds
X112BZ
Audi A340 TFSI E Advanced Ed. Virtual, Pano, ACC, Lane
161126 km - € 17900
Bouwjaar: 2022
Aangeboden sinds
HPZ77T
Audi A3Sportback 40 TFSI e Edition AUT|NAV|Cruise|Goed OH
107799 km - € 19950
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
NBH31S
Audi A3Sportback 40 TFSI e RS3 Look / B & O / Acc / Lane
73861 km - € 29850
Bouwjaar: 2022
Aangeboden sinds
HGD01P
Audi A3Sportback 40 TFSI e S Line Pano VirtCP Keyless Mem
78531 km - € 27450
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
KTD54R
Audi A3Sportback 40 TFSI e FULL Optie | BTW | S-Line | PA
52716 km - € 32449
Bouwjaar: 2023
Aangeboden sinds
Z963LP
Audi A3Sportback 40 TFSIe | Pano Dak | Camera | Elek. Ach
50215 km - € 28850
Bouwjaar: 2023
Aangeboden sinds
N051XZ
Audi A3Sportback 40 TFSI e Business edition|Trekh|CarPlay
49995 km - € 24750
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
T420KZ
Audi Sportback 40 TFSI e Advanced edition
103064 km - € 21945
Bouwjaar: 2023
Aangeboden sinds
KZB18G
Audi Sportback 40 TFSI e Edition | SoH 96% | Cruise control | Lane assist | Parkeersensoren achter | Navigatie | Carplay | LED koplampen |
53107 km - € 22450
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
P136BN
Audi Sportback 40 TFSI e Edition l S-Line l Leder/Alcantara Int. l Stoelverwarming l Afn. Trekhaak l Parkeersensoren l 18" l Adapt. Cr Control l
112409 km - € 20900
Bouwjaar: 2020
Aangeboden sinds
GNV45S
Audi A3Sportback 40 TFSI e | Wordt Verwacht | S-Line | Ap
65616 km - € 25900
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
L057KP
Audi 40 TFSI e | Virtual | Cruise | Carplay | Clima | LED | Parkeersens. | NAP
96882 km - € 23400
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
Z239BK
Audi A3Sportback 40 TFSI e S edition S line Competition 2
38255 km - € 34950
Bouwjaar: 2020
Aangeboden sinds
T350KT
Audi A3Sportback 40 TFSI e PHEV S Edition S-line 204pk S-
37794 km - € 39950
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
Blader door alle tweedehands Audi auto's
Ontdek andere Audi voertuigen
Kenteken GHZ54B maakt deel uit van de Audi familie.
Let bij de aanschaf van een tweedehands Audi op de onderhoudshistorie en controleer of de vaste beurten op tijd zijn uitgevoerd. Een complete dealerhistorie is vaak een indicatie van zorgvuldig gebruik. Verder is het verstandig om de staat van de aandrijflijn en elektronica te laten controleren, aangezien reparaties aan complexe systemen kostbaar kunnen zijn.
Kentekens in de buurt van GHZ-54-B
Deze kentekens zijn rond dezelfde periode uitgegeven als GHZ54B.
GHZ89B (2022)
Meer over de Audi A3 40 tfsie
Alle Audi A3 40 tfsie kentekens Audi A3 40 tfsie uit 2021 Audi A3 40 tfsie modelinformatie