7TKR77 - Ford Fiesta uit 2011
Je bekijkt de gegevens van kenteken 7TKR77, ook geschreven als 7-TKR-77. Deze Ford Fiesta is gebouwd in 2011 en heeft een APK tot 11-03-2027. Hieronder vind je de technische gegevens, de APK-historie en de registratiegegevens zoals die bij de RDW bekend zijn.
Deze informatie is voor het laatst gecontroleerd op .
Ford Fiesta
2011
11-03-2027
€ 16.995
hatchback
Samenvatting
Deze Ford Fiesta personenauto met kenteken 7TKR77 werd voor het eerst toegelaten op 26-10-2011 en is momenteel 14 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1242 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.6 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in bruin . Met een 954 kg leeggewicht en een maximale massa van 1495 kg. De APK van deze auto is geldig tot 11-03-2027. Deze Ford Fiesta rijdt op benzine en voldoet aan de EURO 5 A emissienorm .
Bijzonderheden van 7-TKR-77
De RDW beoordeelt de geregistreerde kilometerstanden als "geen oordeel". 5
Dit voertuig is geïmporteerd: het reed al ruim 2 jaar in het buitenland voordat het in Nederland op kenteken kwam.
7-TKR-77 vergeleken met andere Ford Fiesta uit 2011
Met 254.893 km op de teller zit dit voertuig 90.025 km boven de mediaan voor een Ford Fiesta uit 2011 van 164.868 km (257 advertenties).
De vraagprijs van € 2.499 zit dit voertuig € 1.501 onder de mediane vraagprijs van € 4.000 (257 advertenties).
Vergelijkbare exemplaren rijden gemiddeld 11.273 km per jaar.
Wij hebben 2.769 exemplaren van de Ford Fiesta uit 2011 in onze database staan.
De kleur bruin komt voor bij 1% van de Ford Fiesta uit 2011 die wij kennen.
Gebaseerd op advertenties die wij zelf hebben verzameld en op de voertuigen die in onze database staan. Het zijn vraagprijzen, geen transactieprijzen.
Verkoophistorie 7TKR77
Dit is de meest recente advertentie die wij voor deze Ford Fiesta hebben gevonden, geplaatst op 23-10-2026.
| Kilometerstand | 254893 km |
|---|---|
| Vraagprijs | € 2499 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 7-TKR-77
Bij deze Ford Fiesta zijn 5 afkeurpunten geregistreerd over 3 keuringen. Hieronder staat per keuring wat er is geconstateerd.
Dit voertuig moet op 11-03-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 09-03-2026 |
Vervangen onderdelen: Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse Band onvoldoende profiel |
| 11-03-2025 |
Vervangen onderdelen: Band onvoldoende profiel Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 14-02-2024 |
Vervangen onderdelen: Fusee(kogel) te veel speling |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 7TKR77
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Ford Fiesta. Ben je van plan om deze Ford te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 7TKR77
Deze Ford Fiesta is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1242 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 82 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Ford Fiesta een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
|---|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1054 kg |
| Massa ledig | 954 kg |
| Toegestaande max. massa | 1495 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 60 kW / 82 pk |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1242 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 5,6 l/100km ( ±18 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 82 db(A) |
|---|---|
| Geluidsniveau rijdend | 72 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 129 g/km |
|---|---|
| Milieu klasse | 715/2007*692/2008A |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 7-TKR-77
De huidige eigenaar van 7TKR77 heeft deze Ford sinds 12-10-2026 in bezit en heeft hem dus 1 week geleden gekocht. De Fiesta is voor het eerst op kenteken gezet op 26-10-2011 en is dus 14 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Ford sinds 06-03-2014 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is 7TKR77 een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 12-10-2026 | Op deze datum is 7TKR77 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 06-03-2014 | Op deze datum is 7TKR77 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 26-10-2011 | Op deze datum is 7TKR77 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Ford fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 7TKR77
Wij tonen de huidige eigenaar van deze Ford niet openbaar op internet. De eigenarenhistorie is wel op te vragen in het rapport.
Waarde ontwikkeling van 7TKR77 sinds 2011
Nieuw kostte deze Fiesta € 16.995 inclusief € 2.628 BPM. Gemiddeld verliest een Ford zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 16.995 |
|---|---|
| Bruto BPM | € 2.628 |
| Marktprijs vergelijkbare exemplaren |
€ 2.750
–
€ 5.950
op basis van 257 advertenties |
| Dagwaarde en inruilwaarde van dit voertuig | Beschikbaar in het rapport |
Benieuwd wat 7TKR77 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Ford voertuigen:
Veel gestelde vragen over 7-TKR-77
Deze Ford is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Fiesta:
Bekijk ook deze Fiesta autos en soortgelijke Ford modellen
Wij controleren dagelijks het actuele aanbod van tweedehands Ford auto's op internet. Hieronder vind je een selectie van soortgelijke Fiesta voertuigen die momenteel te koop staan en waarvoor je een kentekencheck kunt aanvragen:
TH308G
Ford Fiesta1.0 EcoBoost Titanium TREKHAAK CARPLAY NAVI CRUISE
65778 km - € 13000
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
L995LP
Ford Fiesta1.0 ECOBOOST HYBRID TITANIUM 5DRS 125PK
55160 km - € 11950
Bouwjaar: 2020
Aangeboden sinds
13HZT1
Ford Fiesta1.25 Trend AIRCO ELEKTR. RAMEN AUX
176998 km - € 3495
Bouwjaar: 2009
Aangeboden sinds
JG685T
Ford 1.0 EcoBoost Sport Airco ECC Navi Cruise Control 17" LM Velgen Keurige Auto!
102179 km - € 6900
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
SH980B
Ford 1.0 ECOBOOST | VIGNALE | WINTER PACK | DRIVER PACK | NL-AUTO |
95640 km - € 11450
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
JJ106G
Ford Fiesta1.0EB TITANIUM | NL-AUTO! | NIEUWE DB. RIEM!
102140 km - € 8995
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
GL312T
Ford Fiesta1.0 Style Navi|Airco|Cruise|Elektr. ramen|Goed Ond
146136 km - € 4445
Bouwjaar: 2015
Aangeboden sinds
Blader door alle tweedehands Ford auto's
Ontdek andere Ford voertuigen
Kenteken 7TKR77 maakt deel uit van de Ford familie.
Bij de aanschaf van een tweedehands Ford is het verstandig om de onderhoudshistorie nauwkeurig te controleren, aangezien regelmatige olieverversing cruciaal is voor de levensduur van de motoren. Let bij modellen met een automatische transmissie op het onderhoud van de versnellingsbak, omdat deze een specifieke verversingsbeurt nodig hebben. Controleer ook de staat van de ophanging en de stuurstangen, vooral bij oudere modellen die veel in de stad zijn gebruikt. Een kentekencheck geeft inzicht in het aantal vorige houders en eventuele openstaande terugroepacties.
Kentekens in de buurt van 7-TKR-77
Deze kentekens zijn rond dezelfde periode uitgegeven als 7TKR77.
7TKR67 (2014)
Meer over de Ford Fiesta
Alle Ford Fiesta kentekens Ford Fiesta uit 2011 Ford Fiesta modelinformatie