61PXNR - Mini Cooper s uit 2005
Je bekijkt de gegevens van kenteken 61PXNR, ook geschreven als 61-PX-NR. Deze Mini Cooper s is gebouwd in 2005 en heeft een APK tot 23-01-2027. Hieronder vind je de technische gegevens, de APK-historie en de registratiegegevens zoals die bij de RDW bekend zijn.
Deze informatie is voor het laatst gecontroleerd op .
Mini Cooper s
2005
23-01-2027
Onbekend
hatchback
Samenvatting
Deze Mini Cooper s personenauto met kenteken 61PXNR werd voor het eerst toegelaten op 03-01-2005 en is momenteel 21 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1598 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 8.40 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1115 kg leeggewicht en een maximale massa van 1570 kg. De APK van deze auto is geldig tot 23-01-2027. Deze Mini Cooper s rijdt op benzine en voldoet aan de EURO 4 emissienorm .
Bijzonderheden van 61-PX-NR
De RDW beoordeelt de geregistreerde kilometerstanden als logisch, laatst geregistreerd in 2026.
61-PX-NR vergeleken met andere Mini Cooper s uit 2005
Met 275.000 km op de teller zit dit voertuig 70.092 km boven de mediaan voor een Mini Cooper s uit 2005 van 204.908 km (22 advertenties).
De vraagprijs van € 2.500 zit dit voertuig € 1.999 onder de mediane vraagprijs van € 4.499 (22 advertenties).
Vergelijkbare exemplaren rijden gemiddeld 9.918 km per jaar.
Wij hebben 235 exemplaren van de Mini Cooper s uit 2005 in onze database staan.
De kleur grijs komt voor bij 42% van de Mini Cooper s uit 2005 die wij kennen.
Gebaseerd op advertenties die wij zelf hebben verzameld en op de voertuigen die in onze database staan. Het zijn vraagprijzen, geen transactieprijzen.
Verkoophistorie 61PXNR
Dit is de meest recente advertentie die wij voor deze Mini Cooper s hebben gevonden, geplaatst op 14-08-2026.
| Kilometerstand | 275000 km |
|---|---|
| Vraagprijs | € 2500 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 61-PX-NR
Bij deze Mini Cooper s zijn 7 afkeurpunten geregistreerd over 4 keuringen. Hieronder staat per keuring wat er is geconstateerd.
Dit voertuig moet op 23-01-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 23-01-2026 |
Vervangen onderdelen: Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 07-01-2025 |
Vervangen onderdelen: Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af Schijf-, trommelrem loopt niet vrij Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 30-12-2024 |
Vervangen onderdelen: Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 28-11-2023 |
Vervangen onderdelen: Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 61PXNR
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Mini Cooper s. Ben je van plan om deze Mini te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 61PXNR
Deze Mini Cooper s is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1598 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 163 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Mini Cooper s een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
|---|---|
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1215 kg |
| Massa ledig | 1115 kg |
| Toegestaande max. massa | 1570 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 120 kW / 163 pk |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1598 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 8,4 l/100km ( ±12 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 88 db(A) |
|---|---|
| Geluidsniveau rijdend | 74 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4500 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 202 g/km |
|---|---|
| Milieu klasse | 70/220*2001/100B |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 61-PX-NR
De huidige eigenaar van 61PXNR heeft deze Mini sinds 07-01-2025 in bezit en heeft hem dus 1 jaar geleden gekocht. De Cooper s is voor het eerst op kenteken gezet op 03-01-2005 en is dus 21 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Mini sinds 03-01-2005 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 61PXNR een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 07-01-2025 | Op deze datum is 61PXNR voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 03-01-2005 | Op deze datum is 61PXNR voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 03-01-2005 | Op deze datum is 61PXNR voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Mini fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 61PXNR
Wij tonen de huidige eigenaar van deze Mini niet openbaar op internet. De eigenarenhistorie is wel op te vragen in het rapport.
Waarde ontwikkeling van 61PXNR sinds 2005
Nieuw kostte deze Cooper s € 0 inclusief € 8.314 BPM. Gemiddeld verliest een Mini zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 0 |
|---|---|
| Bruto BPM | € 8.314 |
| Marktprijs vergelijkbare exemplaren |
€ 2.500
–
€ 7.900
op basis van 22 advertenties |
| Dagwaarde en inruilwaarde van dit voertuig | Beschikbaar in het rapport |
Benieuwd wat 61PXNR nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Mini voertuigen:
Veel gestelde vragen over 61-PX-NR
Deze Mini is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Cooper s:
Bekijk ook deze Cooper s autos en soortgelijke Mini modellen
Wij controleren dagelijks het actuele aanbod van tweedehands Mini auto's op internet. Hieronder vind je een selectie van soortgelijke Cooper s voertuigen die momenteel te koop staan en waarvoor je een kentekencheck kunt aanvragen:
ND928V
MINI Cooper S Countryman1.6 Chili Pano Leder Cruise
100727 km - € 12449
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
HHX58G
MINI Cooper S Cabrio2.0 John Cooper Works F1 |STOELVERWARMING|ALCANTAR
58875 km - € 31950
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
JP037G
MINI Cooper S3-Deurs 1.6 WESTMINSTER | LEDER | PANO | NAVI!
119893 km - € 10995
Bouwjaar: 2012
Aangeboden sinds
RX480K
MINI Cooper S Cabrio2.0 Chili John Cooper Works | Wired | Rear View Ca
141704 km - € 16890
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
KH765J
MINI Cabrio 2.0 Chili Serious Business AUT | LEER | CAMERA | HARMAN KARDON
72038 km - € 19745
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
KFZ26S
MINI Cooper S5-Deurs 2.0 Chili Serious Business H&K/Pano/Camera
94273 km - € 18950
Bouwjaar: 2015
Aangeboden sinds
HFT81H
MINI Cooper SMINI Cooper S Cabrio 2.0 Chili Serious Business Automaat
102000 km - € 19450
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
HX442P
MINI Cooper S Countryman1.6 Pepper Black on Black |Leder
201428 km - € 9945
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
T210JN
MINI Cooper S5-Deurs Rockingham GT Edition JCW pakket | Glazen
18050 km - € 35900
Bouwjaar: 2023
Aangeboden sinds
KV684S
MINI Cooper S Countryman1.6 /autm/ JCW pakket/navi/pano/clima/harman-C/LM-
140600 km - € 12500
Bouwjaar: 2013
Aangeboden sinds
H984FH
MINI Cooper S192pk Chili Serious Business | JCW Pakket | Panora
98611 km - € 15940
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
KH949F
MINI Cabrio 2.0 Chili Serious Business Automaat Leder H/K HUD 0
42888 km - € 20000
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
Blader door alle tweedehands Mini auto's
Ontdek andere Mini voertuigen
Kenteken 61PXNR maakt deel uit van de Mini familie.
Let bij de aanschaf van een tweedehands Mini op een complete onderhoudshistorie, omdat de motorolie op vaste intervallen ververst moet worden. Controleer de werking van de automatische transmissie, vooral bij de oudere modellen. Verder is het verstandig om de ophanging en de stuurbekrachtiging nauwkeurig te controleren op speling of afwijkingen.
Kentekens in de buurt van 61-PX-NR
Deze kentekens zijn rond dezelfde periode uitgegeven als 61PXNR.
Meer over de Mini Cooper s
Alle Mini Cooper s kentekens Mini Cooper s uit 2005 Mini Cooper s modelinformatie