05PJJ6 - Ford Mondeo uit 2011
Je bekijkt de gegevens van kenteken 05PJJ6, ook geschreven als 05-PJJ-6. Deze Ford Mondeo is gebouwd in 2011 en heeft een APK tot 29-11-2026. Hieronder vind je de technische gegevens, de APK-historie en de registratiegegevens zoals die bij de RDW bekend zijn.
Deze informatie is voor het laatst gecontroleerd op .
Ford Mondeo
2011
29-11-2026
€ 34.867
stationwagen
Samenvatting
Deze Ford Mondeo personenauto met kenteken 05PJJ6 werd voor het eerst toegelaten op 31-01-2011 en is momenteel 15 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1596 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 6.8 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in bruin . Met een 1401 kg leeggewicht en een maximale massa van 2200 kg. De APK van deze auto is geldig tot 29-11-2026. Deze Ford Mondeo rijdt op benzine en voldoet aan de EURO 5 A emissienorm .
Bijzonderheden van 05-PJJ-6
De RDW beoordeelt de geregistreerde kilometerstanden als logisch, laatst geregistreerd in 2026.
05-PJJ-6 vergeleken met andere Ford Mondeo uit 2011
Met 196.838 km op de teller zit dit voertuig 7.793 km onder de mediaan voor een Ford Mondeo uit 2011 van 204.631 km (25 advertenties).
De vraagprijs van € 6.900 zit dit voertuig € 2.650 boven de mediane vraagprijs van € 4.250 (25 advertenties).
Vergelijkbare exemplaren rijden gemiddeld 14.617 km per jaar.
Wij hebben 304 exemplaren van de Ford Mondeo uit 2011 in onze database staan.
De kleur bruin komt voor bij 28% van de Ford Mondeo uit 2011 die wij kennen.
Gebaseerd op advertenties die wij zelf hebben verzameld en op de voertuigen die in onze database staan. Het zijn vraagprijzen, geen transactieprijzen.
Verkoophistorie 05PJJ6
Dit is de meest recente advertentie die wij voor deze Ford Mondeo hebben gevonden, geplaatst op 04-12-2024.
| Kilometerstand | 196838 km |
|---|---|
| Vraagprijs | € 6900 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 05-PJJ-6
Bij deze Ford Mondeo zijn 7 afkeurpunten geregistreerd over 3 keuringen. Hieronder staat per keuring wat er is geconstateerd.
Dit voertuig moet op 29-11-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 29-11-2024 |
Vervangen onderdelen: Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 16-01-2024 |
Vervangen onderdelen: Bewegingsmogelijkheden remonderdeel beperkt Remverschil op 1 as te groot Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 19-01-2023 |
Vervangen onderdelen: Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af Dimlicht onjuist afgesteld Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 05PJJ6
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Ford Mondeo. Ben je van plan om deze Ford te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 05PJJ6
Deze Ford Mondeo is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1596 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 160 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Ford Mondeo een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
|---|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1501 kg |
| Massa ledig | 1401 kg |
| Toegestaande max. massa | 2200 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 118 kW / 160 pk |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1596 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 9,1 l/100km ( ±11 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 5,5 l/100km ( ±18 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 6,8 l/100km ( ±15 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 77 db(A) |
|---|---|
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 158 g/km |
|---|---|
| Milieu klasse | 715/2007*692/2008A |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 05-PJJ-6
De huidige eigenaar van 05PJJ6 heeft deze Ford sinds 06-06-2026 in bezit en heeft hem dus 4 maanden geleden gekocht. De Mondeo is voor het eerst op kenteken gezet op 31-01-2011 en is dus 15 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Ford sinds 31-01-2011 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 05PJJ6 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 06-06-2026 | Op deze datum is 05PJJ6 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 31-01-2011 | Op deze datum is 05PJJ6 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 31-01-2011 | Op deze datum is 05PJJ6 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Ford fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 05PJJ6
Wij tonen de huidige eigenaar van deze Ford niet openbaar op internet. De eigenarenhistorie is wel op te vragen in het rapport.
Waarde ontwikkeling van 05PJJ6 sinds 2011
Nieuw kostte deze Mondeo € 34.867 inclusief € 6.609 BPM. Gemiddeld verliest een Ford zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 34.867 |
|---|---|
| Bruto BPM | € 6.609 |
| Marktprijs vergelijkbare exemplaren |
€ 2.700
–
€ 7.950
op basis van 25 advertenties |
| Dagwaarde en inruilwaarde van dit voertuig | Beschikbaar in het rapport |
Benieuwd wat 05PJJ6 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Ford voertuigen:
Veel gestelde vragen over 05-PJJ-6
Deze Ford is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Mondeo:
Bekijk ook deze Mondeo autos en soortgelijke Ford modellen
Wij controleren dagelijks het actuele aanbod van tweedehands Ford auto's op internet. Hieronder vind je een selectie van soortgelijke Mondeo voertuigen die momenteel te koop staan en waarvoor je een kentekencheck kunt aanvragen:
SN387X
Ford Wagon 1.5 TITANIUM LEASE EDITION TREKHAAK|PARKASSIST|NAVIGATIE|MOOIE STAAT!
131063 km - € 13900
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
GV828T
Ford MondeoWagon 1.5 Titanium| NAVI | PDC | NAVI | LED
226638 km - € 5750
Bouwjaar: 2015
Aangeboden sinds
H206DP
Ford Mondeo1.5 Titanium [ Stoelverwarming Lane Assist Navigat
166669 km - € 6445
Bouwjaar: 2014
Aangeboden sinds
JH678B
Ford 1.5 Titanium X Pack, Business Pack, Nieuwstaat!! 61DKM
61221 km - € 13960
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
NBT12T
Ford Mondeo3.0 V6 ST220 Recaro PDC Xenon Schuurvondst!
161623 km - € 6950
Bouwjaar: 2003
Aangeboden sinds
19PTK4
Ford Mondeo2.0 EcoBoost Titanium Automaat Navigatie, PDC, Cru
187233 km - € 6749
Bouwjaar: 2011
Aangeboden sinds
02RRD3
Ford MondeoWagon 1.6 EcoBoost Trend Business airco ,trekhaak,
185812 km - € 3900
Bouwjaar: 2011
Aangeboden sinds
GFB71T
Ford MondeoWagon 2.0 ST Line / NL PRIJS 14000
142207 km - € 13500
Bouwjaar: 2017
Aangeboden sinds
5ZNV82
Ford MondeoWagon 2.0 TDCi Titanium | Climate | Cruise | Navi
330289 km - € 4950
Bouwjaar: 2015
Aangeboden sinds
22RTK7
Ford Mondeo1.6 EcoBoost - AIRCO - CRUISE - NL AUTO - NAP !
243658 km - € 2450
Bouwjaar: 2011
Aangeboden sinds
4ZPX79
Ford MondeoWagon 1.6 TDCi Titanium - Clima - Cruise - Navi
264800 km - € 4950
Bouwjaar: 2015
Aangeboden sinds
Blader door alle tweedehands Ford auto's
Ontdek andere Ford voertuigen
Kenteken 05PJJ6 maakt deel uit van de Ford familie.
Bij de aanschaf van een tweedehands Ford is het verstandig om de onderhoudshistorie nauwkeurig te controleren, aangezien regelmatige olieverversing cruciaal is voor de levensduur van de motoren. Let bij modellen met een automatische transmissie op het onderhoud van de versnellingsbak, omdat deze een specifieke verversingsbeurt nodig hebben. Controleer ook de staat van de ophanging en de stuurstangen, vooral bij oudere modellen die veel in de stad zijn gebruikt. Een kentekencheck geeft inzicht in het aantal vorige houders en eventuele openstaande terugroepacties.
Kentekens in de buurt van 05-PJJ-6
Deze kentekens zijn rond dezelfde periode uitgegeven als 05PJJ6.
49PJJ6 (2011)
Meer over de Ford Mondeo
Alle Ford Mondeo kentekens Ford Mondeo uit 2011 Ford Mondeo modelinformatie