T706HK - Kia Sportage uit 2023
Je bekijkt de gegevens van kenteken T706HK, ook geschreven als T-706-HK. Deze Kia Sportage is gebouwd in 2023 en heeft een APK tot 19-06-2027. Hieronder vind je de technische gegevens, de APK-historie en de registratiegegevens zoals die bij de RDW bekend zijn.
Deze informatie is voor het laatst gecontroleerd op .
Kia Sportage
2023
19-06-2027
€ 40.145
MPV
Samenvatting
Deze Kia Sportage personenauto met kenteken T706HK werd voor het eerst toegelaten op 19-06-2023 en is momenteel 3 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1598 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1461 kg leeggewicht en een maximale massa van 2120 kg. De APK van deze auto is geldig tot 19-06-2027. Deze Kia Sportage rijdt op elektriciteit.
Bijzonderheden van T-706-HK
Er staat een terugroepactie open. Een dealer van het merk voert die kosteloos uit.
De RDW beoordeelt de geregistreerde kilometerstanden als logisch, laatst geregistreerd in 2026.
T-706-HK vergeleken met andere Kia Sportage uit 2023
Met 34.923 km op de teller zit dit voertuig 8.430 km onder de mediaan voor een Kia Sportage uit 2023 van 43.353 km (123 advertenties).
De vraagprijs van € 25.950 zit dit voertuig € 8.775 onder de mediane vraagprijs van € 34.725 (123 advertenties).
Vergelijkbare exemplaren rijden gemiddeld 18.468 km per jaar.
Wij hebben 227 exemplaren van de Kia Sportage uit 2023 in onze database staan.
De kleur grijs komt voor bij 39% van de Kia Sportage uit 2023 die wij kennen.
Gebaseerd op advertenties die wij zelf hebben verzameld en op de voertuigen die in onze database staan. Het zijn vraagprijzen, geen transactieprijzen.
Verkoophistorie T706HK
Dit is de meest recente advertentie die wij voor deze Kia Sportage hebben gevonden, geplaatst op 06-10-2026.
| Kilometerstand | 34923 km |
|---|---|
| Vraagprijs | € 25950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor T-706-HK
Van deze Kia Sportage zijn geen APK-afkeurpunten bij de RDW geregistreerd.
Dit voertuig moet op 19-06-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor T706HK
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Kia Sportage. Ben je van plan om deze Kia te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens T706HK
Deze Kia Sportage is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van 1598 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Kia Sportage een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
|---|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1561 kg |
| Massa ledig | 1461 kg |
| Toegestaande max. massa | 2120 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1598 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 0,0 l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
|---|---|
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
|---|---|
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van T-706-HK
De huidige eigenaar van T706HK heeft deze Kia sinds 29-09-2026 in bezit en heeft hem dus 3 weken geleden gekocht. De Sportage is voor het eerst op kenteken gezet op 19-06-2023 en is dus 3 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Kia sinds 19-06-2023 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is T706HK een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 29-09-2026 | Op deze datum is T706HK voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 19-06-2023 | Op deze datum is T706HK voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 19-06-2023 | Op deze datum is T706HK voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Kia fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van T706HK
Wij tonen de huidige eigenaar van deze Kia niet openbaar op internet. De eigenarenhistorie is wel op te vragen in het rapport.
Waarde ontwikkeling van T706HK sinds 2023
Nieuw kostte deze Sportage € 40.145 inclusief € 8.454 BPM. Gemiddeld verliest een Kia zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 40.145 |
|---|---|
| Bruto BPM | € 8.454 |
| Marktprijs vergelijkbare exemplaren |
€ 28.895
–
€ 40.950
op basis van 123 advertenties |
| Dagwaarde en inruilwaarde van dit voertuig | Beschikbaar in het rapport |
Benieuwd wat T706HK nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Kia voertuigen:
Veel gestelde vragen over T-706-HK
Deze Kia is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Sportage:
Bekijk ook deze Sportage autos en soortgelijke Kia modellen
Wij controleren dagelijks het actuele aanbod van tweedehands Kia auto's op internet. Hieronder vind je een selectie van soortgelijke Sportage voertuigen die momenteel te koop staan en waarvoor je een kentekencheck kunt aanvragen:
XK869K
Kia 1.6 GDi 132pk DynamicLine | Trekhaak | LMV | Navigatie
66322 km - € 17477
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
KVN36D
Kia 1.6 GDi 132pk ECOdynamics 58.526 KM ZEER NETJES EN TOP ONDERHOUDEN
58526 km - € 19690
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
KSK88P
Kia Sportage1.6 T-GDi 230pk Hybrid Automaat GT-PLUSLINE 1.650
64571 km - € 35938
Bouwjaar: 2023
Aangeboden sinds
04TNK1
Kia Sportage1.6 GDI ISG X-clusive bj.2012 Leder|Navi|NL auto|N
167562 km - € 7450
Bouwjaar: 2012
Aangeboden sinds
03SRH4
Kia Sportage2.0 X-ecutive Plus Pack 2e Eigenaar|Navi|Pano|Clim
133888 km - € 8445
Bouwjaar: 2012
Aangeboden sinds
T688DK
Kia Sportage1.6 T-GDi 230pk Hybrid AT6 DynamicLine + Trekhaak
75392 km - € 29940
Bouwjaar: 2023
Aangeboden sinds
R717KR
Kia Sportage1.6 Turbo 230pk Hybrid Automaat DynamicLine trekha
53595 km - € 26940
Bouwjaar: 2022
Aangeboden sinds
HSP85D
Kia Sportage1.6 T-GDi 245pk PHEV AT6 4WD GT-PlusLine Luxe
12401 km - € 42840
Bouwjaar: 2025
Aangeboden sinds
KD171T
Kia Sportage1.6 GDI First Edition | Climate | Cruise | Navi |
243586 km - € 8950
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
JVH60J
Kia Sportage1.6 T-GDi Plug-in Hybrid AWD DynamicLine | Winter
58978 km - € 26950
Bouwjaar: 2022
Aangeboden sinds
J329SL
Kia Sportage2.0 Super Pack AWD Automaat - Panorama
179202 km - € 9950
Bouwjaar: 2013
Aangeboden sinds
JTD28H
Kia Sportage1.6 Hybrid GT-PlusLine / Navi / Cruise / Climate
26815 km - € 45440
Bouwjaar: 2026
Aangeboden sinds
JXB94D
Kia Sportage1.6 T-GDi Hybrid GT-Line | Panorama dak | Stoel &
18421 km - € 42690
Bouwjaar: 2026
Aangeboden sinds
KXP31F
Kia Sportage1.6 T-GDi Hybrid GT-PlusLine | DEMO AUTO | Elek. S
2548 km - € 49940
Bouwjaar: 2026
Aangeboden sinds
Blader door alle tweedehands Kia auto's
Ontdek andere Kia voertuigen
Kenteken T706HK maakt deel uit van de Kia familie.
Let bij de aanschaf van een tweedehands exemplaar op de aanwezigheid en geldigheid van het fabrieksgarantieprogramma, aangezien dit een belangrijk pluspunt is voor het merk. Controleer de onderhoudshistorie nauwkeurig, met name bij modellen met een hybride of elektrische aandrijflijn, vanwege de slijtage van de hoogspanningsbatterij. Verder is het verstandig om de staat van de schijfremmen en de ophanging te controleren, omdat deze slijtagegevoelig zijn bij de veelal zwaardere modellen.
Kentekens in de buurt van T-706-HK
Deze kentekens zijn rond dezelfde periode uitgegeven als T706HK.
T692HK (2023)
Meer over de Kia Sportage
Alle Kia Sportage kentekens Kia Sportage uit 2023 Kia Sportage modelinformatie