HD075H - Fiat 500 uit 2015
Je bekijkt de gegevens van kenteken HD075H, ook geschreven als HD-075-H. Deze Fiat 500 is gebouwd in 2015 en heeft een APK tot 02-10-2027. Hieronder vind je de technische gegevens, de APK-historie en de registratiegegevens zoals die bij de RDW bekend zijn.
Deze informatie is voor het laatst gecontroleerd op .
Fiat 500
2015
02-10-2027
€ 22.015
hatchback
Samenvatting
Deze Fiat 500 personenauto met kenteken HD075H werd voor het eerst toegelaten op 30-09-2015 en is momenteel 11 jaar oud. De auto heeft een 2-cilinder motor met een cilinderinhoud van 875 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 3.8 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 945 kg leeggewicht en een maximale massa van 1385 kg. De APK van deze auto is geldig tot 02-10-2027. Deze Fiat 500 rijdt op benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienorm .
Bijzonderheden van HD-075-H
De RDW beoordeelt de geregistreerde kilometerstanden als logisch, laatst geregistreerd in 2026.
HD-075-H vergeleken met andere Fiat 500 uit 2015
Met 104.643 km op de teller zit dit voertuig rond de mediaan voor een Fiat 500 uit 2015 van 102.417 km (303 advertenties).
De vraagprijs van € 7.450 zit dit voertuig rond de mediane vraagprijs van € 7.495 (303 advertenties).
Vergelijkbare exemplaren rijden gemiddeld 9.607 km per jaar.
Wij hebben 1.196 exemplaren van de Fiat 500 uit 2015 in onze database staan.
De kleur zwart komt voor bij 17% van de Fiat 500 uit 2015 die wij kennen.
Gebaseerd op advertenties die wij zelf hebben verzameld en op de voertuigen die in onze database staan. Het zijn vraagprijzen, geen transactieprijzen.
Verkoophistorie HD075H
Dit is de meest recente advertentie die wij voor deze Fiat 500 hebben gevonden, geplaatst op 25-10-2026.
| Kilometerstand | 104643 km |
|---|---|
| Vraagprijs | € 7450 |
| Te koop sinds |
APK historie voor HD-075-H
Bij deze Fiat 500 zijn 1 afkeurpunt geregistreerd over 1 keuring. Hieronder staat per keuring wat er is geconstateerd.
Dit voertuig moet op 02-10-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 19-09-2025 |
Vervangen onderdelen: Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor HD075H
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Fiat 500. Ben je van plan om deze Fiat te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens HD075H
Deze Fiat 500 is uitgerust met een krachtige 2-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 875 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 80 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Fiat 500 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
|---|---|
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1045 kg |
| Massa ledig | 945 kg |
| Toegestaande max. massa | 1385 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 59 kW / 80 pk |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 875 liter |
| Aantal cilinders | 2 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 3,8 l/100km ( ±26 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 83 db(A) |
|---|---|
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4125 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 88 g/km |
|---|---|
| Milieu klasse | 715/2007*195/2013W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van HD-075-H
De huidige eigenaar van HD075H heeft deze Fiat sinds 22-09-2026 in bezit en heeft hem dus 1 maand geleden gekocht. De 500 is voor het eerst op kenteken gezet op 30-09-2015 en is dus 11 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Fiat sinds 30-09-2015 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is HD075H een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 22-09-2026 | Op deze datum is HD075H voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 30-09-2015 | Op deze datum is HD075H voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 30-09-2015 | Op deze datum is HD075H voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Fiat fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van HD075H
Wij tonen de huidige eigenaar van deze Fiat niet openbaar op internet. De eigenarenhistorie is wel op te vragen in het rapport.
Waarde ontwikkeling van HD075H sinds 2015
Nieuw kostte deze 500 € 22.015 inclusief € 1.081 BPM. Gemiddeld verliest een Fiat zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 22.015 |
|---|---|
| Bruto BPM | € 1.081 |
| Marktprijs vergelijkbare exemplaren |
€ 5.450
–
€ 9.490
op basis van 303 advertenties |
| Dagwaarde en inruilwaarde van dit voertuig | Beschikbaar in het rapport |
Benieuwd wat HD075H nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Fiat voertuigen:
Veel gestelde vragen over HD-075-H
Deze Fiat is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de 500:
Bekijk ook deze 500 autos en soortgelijke Fiat modellen
Wij controleren dagelijks het actuele aanbod van tweedehands Fiat auto's op internet. Hieronder vind je een selectie van soortgelijke 500 voertuigen die momenteel te koop staan en waarvoor je een kentekencheck kunt aanvragen:
L792TB
Fiat 1.0 Hybrid Sport | 1ste eigenaar | Schuif/Kanteldak | Climate Control | Cruise Control | AppleCarPlay/AndroidAuto | Parkeersensoren | Privacy Glass | Isofix |
53992 km - € 14425
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
KXP17V
Fiat Urban 42 kWh | Apple CarPlay / Android Auto | Parkeersensoren | Climate Control | Bluetooth |
11514 km - € 18950
Bouwjaar: 2023
Aangeboden sinds
JX372S
Fiat 0.9 TwinAir Turbo Sport Navigatie/Bluetooth/Sportvelgen 16''/Airco/NAP/Privacy glas
96262 km - € 6750
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
J881BF
Fiat 1.0 Hybrid Star | Leder | Navigatie | Parkeersensoren | Climate Control | Cruise Control
42854 km - € 12900
Bouwjaar: 2020
Aangeboden sinds
92TTD8
Fiat 5000.9 TwinAir Lounge | Panoramadak | Park assist | N
177489 km - € 3900
Bouwjaar: 2012
Aangeboden sinds
K295LL
Fiat 1.0 Hybrid 70 PK Sport | Navi | Carplay | Pano | Clima | 16"
23940 km - € 14450
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
NBZ08P
Fiat Urban 42 kWh 95,7%SOH! 3 Fase | Navigatie | Stoelverwarming | Achteruitrijcamera | Keyless-Entry | Climate Control | !!
17822 km - € 17900
Bouwjaar: 2023
Aangeboden sinds
NR710F
Fiat Twinair Turbo 80PK Lounge (PANO|16"|CRUISE|NAVI|CLIMA)
78315 km - € 8945
Bouwjaar: 2017
Aangeboden sinds
KZS53X
Fiat 500eIcon 42KWH | Carplay | Cruise | Clima | BTW | 16"
25494 km - € 19900
Bouwjaar: 2023
Aangeboden sinds
Z068GT
Fiat 5001.0 Hybrid Dolcevita NL-auto / Clima / Pano / Carp
78566 km - € 11990
Bouwjaar: 2024
Aangeboden sinds
JL537B
Fiat 0.9 TwinAir Turbo Lounge | Panoramadak | Leder | Airco | Lichtmetalen velgen
70883 km - € 9940
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
R344TL
Fiat 500Icon 42 kWh | Climate-Control | Cruise | DAB | App
44230 km - € 17950
Bouwjaar: 2022
Aangeboden sinds
KXP17V
Fiat 500Urban 42 kWh | Apple CarPlay / Android Auto | Park
11514 km - € 18950
Bouwjaar: 2023
Aangeboden sinds
KR629B
Fiat 5000.9 TwinAir Turbo Sport *navigatie *16 inch *perfe
20244 km - € 9940
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
Blader door alle tweedehands Fiat auto's
Ontdek andere Fiat voertuigen
Kenteken HD075H maakt deel uit van de Fiat familie.
Let bij de aanschaf van een tweedehands Fiat op de staat van de ophanging en de versnellingsbak, vooral bij de kleinere modellen die veel in de stad worden gebruikt. Controleer daarnaast de elektronica, aangezien storingen in het systeem soms lastig te traceren zijn. Een complete onderhoudshistorie is belangrijk om inzicht te krijgen in eerdere reparaties. Het opvragen van de RDW-gegevens via het kenteken geeft een duidelijk beeld van de APK-verloopperiode.
Kentekens in de buurt van HD-075-H
Deze kentekens zijn rond dezelfde periode uitgegeven als HD075H.
Meer over de Fiat 500
Alle Fiat 500 kentekens Fiat 500 uit 2015 Fiat 500 modelinformatie