HB958Z - Fiat 500 uit 2015
Je bekijkt de gegevens van kenteken HB958Z, ook geschreven als HB-958-Z. Deze Fiat 500 is gebouwd in 2015 en heeft een APK tot 30-09-2026. Hieronder vind je de technische gegevens, de APK-historie en de registratiegegevens zoals die bij de RDW bekend zijn.
Deze informatie is voor het laatst gecontroleerd op .
Fiat 500
2015
30-09-2026
€ 19.640
hatchback
Samenvatting
Deze Fiat 500 personenauto met kenteken HB958Z werd voor het eerst toegelaten op 30-09-2015 en is momenteel 10 jaar oud. De auto heeft een 2-cilinder motor met een cilinderinhoud van 875 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 3.8 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in wit . Met een 905 kg leeggewicht en een maximale massa van 1370 kg. De APK van deze auto is geldig tot 30-09-2026. Deze Fiat 500 rijdt op benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienorm .
Bijzonderheden van HB-958-Z
De RDW beoordeelt de geregistreerde kilometerstanden als logisch, laatst geregistreerd in 2026.
HB-958-Z vergeleken met andere Fiat 500 uit 2015
Met 16.061 km op de teller zit dit voertuig 85.505 km onder de mediaan voor een Fiat 500 uit 2015 van 101.566 km (252 advertenties).
De vraagprijs van € 9.250 zit dit voertuig € 1.500 boven de mediane vraagprijs van € 7.750 (252 advertenties).
Vergelijkbare exemplaren rijden gemiddeld 9.657 km per jaar.
Wij hebben 1.055 exemplaren van de Fiat 500 uit 2015 in onze database staan.
De kleur wit komt voor bij 26% van de Fiat 500 uit 2015 die wij kennen.
Gebaseerd op advertenties die wij zelf hebben verzameld en op de voertuigen die in onze database staan. Het zijn vraagprijzen, geen transactieprijzen.
Verkoophistorie HB958Z
Dit is de meest recente advertentie die wij voor deze Fiat 500 hebben gevonden, geplaatst op 10-09-2026.
| Kilometerstand | 16061 km |
|---|---|
| Vraagprijs | € 9250 |
| Te koop sinds |
APK historie voor HB-958-Z
Bij deze Fiat 500 zijn 1 afkeurpunt geregistreerd over 1 keuring. Hieronder staat per keuring wat er is geconstateerd.
Dit voertuig moet op 30-09-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 17-09-2025 |
Vervangen onderdelen: Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor HB958Z
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Fiat 500. Ben je van plan om deze Fiat te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens HB958Z
Deze Fiat 500 is uitgerust met een krachtige 2-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 875 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 80 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Fiat 500 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
|---|---|
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1005 kg |
| Massa ledig | 905 kg |
| Toegestaande max. massa | 1370 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 59 kW / 80 pk |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 875 liter |
| Aantal cilinders | 2 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 3,8 l/100km ( ±26 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 83 db(A) |
|---|---|
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4125 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 88 g/km |
|---|---|
| Milieu klasse | 715/2007*195/2013W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van HB-958-Z
De huidige eigenaar van HB958Z heeft deze Fiat sinds 26-08-2026 in bezit en heeft hem dus 3 weken geleden gekocht. De 500 is voor het eerst op kenteken gezet op 30-09-2015 en is dus 10 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Fiat sinds 30-09-2015 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is HB958Z een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 26-08-2026 | Op deze datum is HB958Z voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 30-09-2015 | Op deze datum is HB958Z voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 30-09-2015 | Op deze datum is HB958Z voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Fiat fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van HB958Z
Wij tonen de huidige eigenaar van deze Fiat niet openbaar op internet. De eigenarenhistorie is wel op te vragen in het rapport.
Waarde ontwikkeling van HB958Z sinds 2015
Nieuw kostte deze 500 € 19.640 inclusief € 1.081 BPM. Gemiddeld verliest een Fiat zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 19.640 |
|---|---|
| Bruto BPM | € 1.081 |
| Marktprijs vergelijkbare exemplaren |
€ 5.555
–
€ 9.500
op basis van 252 advertenties |
| Dagwaarde en inruilwaarde van dit voertuig | Beschikbaar in het rapport |
Benieuwd wat HB958Z nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Fiat voertuigen:
Veel gestelde vragen over HB-958-Z
Deze Fiat is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de 500:
Bekijk ook deze 500 autos en soortgelijke Fiat modellen
Wij controleren dagelijks het actuele aanbod van tweedehands Fiat auto's op internet. Hieronder vind je een selectie van soortgelijke 500 voertuigen die momenteel te koop staan en waarvoor je een kentekencheck kunt aanvragen:
KVG19Z
Fiat Icon 42kWh 97,65%SOH! | Navi by App | Achteruitrijcamera | Stoelverwarming | DAB | Cruise Control | Chroom exterieur delen | LMV 16" |
22818 km - € 18900
Bouwjaar: 2023
Aangeboden sinds
5TPD67
Fiat 5000.9 TwinAir 1e Eigenaar | 12.000 KM!! | Pano | Air
11974 km - € 9950
Bouwjaar: 2014
Aangeboden sinds
G058JR
Fiat 5001.2 Lounge | Panoramadak | Navigatie | Digital Coc
82497 km - € 9645
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
XS018T
Fiat 80pk Collezione Cabrio | 1ste eigenaar | Navigatie | Climate | 16" LM velgen | Parkeersensoren
56943 km - € 13225
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
GV602P
Fiat 0.9 80pk Twinair Turbo Vintage '57/ Climatronic/ Parkeersensoren/ Lederen bekleding/ Origineel NL/ NAP
142058 km - € 7250
Bouwjaar: 2015
Aangeboden sinds
KXL39N
Fiat RED 42 kWh / Airco clima/ Apple carplay/ Cruise/ PDC/ Camera/ LMV/ Stoel verw
9339 km - € 20750
Bouwjaar: 2023
Aangeboden sinds
KVG19Z
Fiat 500eIcon 42kWh 97,65%SOH! | Navi by App | Achteruitrij
22818 km - € 18900
Bouwjaar: 2023
Aangeboden sinds
PZ456D
Fiat 5001.2 Lounge airco pano lm nette auto
147000 km - € 3999
Bouwjaar: 2010
Aangeboden sinds
9THB58
Fiat 500C0.9 TwinAir Lounge Cabrio airco leer keurige auto
146165 km - € 4950
Bouwjaar: 2014
Aangeboden sinds
L034VG
Fiat 1.0 Hybrid Star CARPLAY+DAB+RESERVEWIEL+PACK STYLE
73247 km - € 11245
Bouwjaar: 2020
Aangeboden sinds
XS018T
Fiat 500C80pk Collezione Cabrio | 1ste eigenaar | Navigatie
56943 km - € 13225
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
Blader door alle tweedehands Fiat auto's
Ontdek andere Fiat voertuigen
Kenteken HB958Z maakt deel uit van de Fiat familie.
Let bij de aanschaf van een tweedehands Fiat op de staat van de ophanging en de versnellingsbak, vooral bij de kleinere modellen die veel in de stad worden gebruikt. Controleer daarnaast de elektronica, aangezien storingen in het systeem soms lastig te traceren zijn. Een complete onderhoudshistorie is belangrijk om inzicht te krijgen in eerdere reparaties. Het opvragen van de RDW-gegevens via het kenteken geeft een duidelijk beeld van de APK-verloopperiode.
Kentekens in de buurt van HB-958-Z
Deze kentekens zijn rond dezelfde periode uitgegeven als HB958Z.
HB779Z (2015)
Meer over de Fiat 500
Alle Fiat 500 kentekens Fiat 500 uit 2015 Fiat 500 modelinformatie