ZV923F - Ford Fiesta uit 2013
Je bekijkt de gegevens van kenteken ZV923F, ook geschreven als ZV-923-F. Deze Ford Fiesta is gebouwd in 2013 en heeft een APK tot 17-02-2026. Hieronder vind je de technische gegevens, de APK-historie en de registratiegegevens zoals die bij de RDW bekend zijn.
Deze informatie is voor het laatst gecontroleerd op .
Ford Fiesta
2013
17-02-2026
€ 15.744
hatchback
Samenvatting
Deze Ford Fiesta personenauto met kenteken ZV923F werd voor het eerst toegelaten op 30-04-2013 en is momenteel 13 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 998 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 4.6 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in wit . Met een 955 kg leeggewicht en een maximale massa van 1530 kg. Let op: de APK van deze auto is verlopen op 17-02-2026. Een nieuwe keuring is noodzakelijk. Deze Ford Fiesta rijdt op benzine en voldoet aan de EURO 5 J emissienorm .
Bijzonderheden van ZV-923-F
De RDW beoordeelt de geregistreerde kilometerstanden als "geen oordeel". 5
Dit voertuig is geïmporteerd: het reed al ruim 6 jaar in het buitenland voordat het in Nederland op kenteken kwam.
ZV-923-F vergeleken met andere Ford Fiesta uit 2013
Met 158.888 km op de teller zit dit voertuig 19.857 km boven de mediaan voor een Ford Fiesta uit 2013 van 139.031 km (194 advertenties).
De vraagprijs van € 5.499 zit dit voertuig € 451 onder de mediane vraagprijs van € 5.950 (194 advertenties).
Vergelijkbare exemplaren rijden gemiddeld 11.333 km per jaar.
Wij hebben 1.737 exemplaren van de Ford Fiesta uit 2013 in onze database staan.
De kleur wit komt voor bij 20% van de Ford Fiesta uit 2013 die wij kennen.
Gebaseerd op advertenties die wij zelf hebben verzameld en op de voertuigen die in onze database staan. Het zijn vraagprijzen, geen transactieprijzen.
Verkoophistorie ZV923F
Dit is de meest recente advertentie die wij voor deze Ford Fiesta hebben gevonden, geplaatst op 20-02-2025.
| Kilometerstand | 158888 km |
|---|---|
| Vraagprijs | € 5499 |
| Te koop sinds |
APK historie voor ZV-923-F
Bij deze Ford Fiesta zijn 3 afkeurpunten geregistreerd over 1 keuring. Hieronder staat per keuring wat er is geconstateerd.
Dit voertuig moet op 17-02-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 26-04-2023 |
Vervangen onderdelen: Band onvoldoende profiel Remlicht werkt niet (goed) Stadslicht werkt niet (goed) |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor ZV923F
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Ford Fiesta. Ben je van plan om deze Ford te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens ZV923F
Deze Ford Fiesta is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 998 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 80 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Ford Fiesta een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
|---|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1055 kg |
| Massa ledig | 955 kg |
| Toegestaande max. massa | 1530 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 59 kW / 80 pk |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 998 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 5,8 l/100km ( ±17 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 3,8 l/100km ( ±26 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 4,6 l/100km ( ±22 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 75 db(A) |
|---|---|
| Geluidsniveau rijdend | 71 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 105 g/km |
|---|---|
| Milieu klasse | 715/2007*630/2012J |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van ZV-923-F
De huidige eigenaar van ZV923F heeft deze Ford sinds 28-02-2025 in bezit en heeft hem dus 1 jaar geleden gekocht. De Fiesta is voor het eerst op kenteken gezet op 30-04-2013 en is dus 13 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Ford sinds 17-08-2019 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is ZV923F een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 28-02-2025 | Op deze datum is ZV923F voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 17-08-2019 | Op deze datum is ZV923F voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 30-04-2013 | Op deze datum is ZV923F voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Ford fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van ZV923F
Wij tonen de huidige eigenaar van deze Ford niet openbaar op internet. De eigenarenhistorie is wel op te vragen in het rapport.
Waarde ontwikkeling van ZV923F sinds 2013
Nieuw kostte deze Fiesta € 15.744 inclusief € 1.245 BPM. Gemiddeld verliest een Ford zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 15.744 |
|---|---|
| Bruto BPM | € 1.245 |
| Marktprijs vergelijkbare exemplaren |
€ 3.795
–
€ 8.000
op basis van 194 advertenties |
| Dagwaarde en inruilwaarde van dit voertuig | Beschikbaar in het rapport |
Benieuwd wat ZV923F nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Ford voertuigen:
Veel gestelde vragen over ZV-923-F
Deze Ford is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Fiesta:
Bekijk ook deze Fiesta autos en soortgelijke Ford modellen
Wij controleren dagelijks het actuele aanbod van tweedehands Ford auto's op internet. Hieronder vind je een selectie van soortgelijke Fiesta voertuigen die momenteel te koop staan en waarvoor je een kentekencheck kunt aanvragen:
SH677K
Ford 1.1 Trend Apple carplay, Navigatie, centrale vergrendeling, airco
83133 km - € 10300
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
JP241T
Ford 1.0 EcoBoost Titanium 1e Eigenaar|Navi|Clima|Cruise|PDC|N.A.P|APK tot 05-2027
101080 km - € 6745
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
HG173V
Ford Fiesta1.25 Trend | Airco | Elekt. Ramen | LMV | Nieuwe A
197996 km - € 2745
Bouwjaar: 2009
Aangeboden sinds
G329GP
Ford Fiesta1.0 EcoBoost Titanium|HALFLEDER|LED|5DEURS|AIRCO|E
195302 km - € 3350
Bouwjaar: 2013
Aangeboden sinds
R973PK
Ford Fiesta1.0 EcoBoost Hybrid ST-Line | Navigatie/Android/Ap
41745 km - € 16840
Bouwjaar: 2022
Aangeboden sinds
7TFD90
Ford Fiesta1.0 | Style |incl. 12 mnd Garantie
89436 km - € 6750
Bouwjaar: 2014
Aangeboden sinds
G328VF
Ford 1.0 EcoBoost Titanium ST-Line | Cruise control | Stoelverwarming | Park assist | Bluetooth | Carplay | Full LED |
116068 km - € 10900
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
PR693P
Ford Fiesta1.0 EcoBoost Titanium-NL auto-BTW-Camera-Navi-B&O-
51937 km - € 10450
Bouwjaar: 2017
Aangeboden sinds
R240NV
Ford Fiesta1.0 EcoBoost Titanium | Apple Carplay/Android Auto
52175 km - € 13445
Bouwjaar: 2022
Aangeboden sinds
ZN726R
Ford 1.1 Trend AppleAndroid/Navi/Pdc Incl Garantie!!
61105 km - € 8899
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
KP662T
Ford Fiesta1.0 EcoBoost Titanium | Navigatie | PDC | Voorruit
36629 km - € 8945
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
Blader door alle tweedehands Ford auto's
Ontdek andere Ford voertuigen
Kenteken ZV923F maakt deel uit van de Ford familie.
Bij de aanschaf van een tweedehands Ford is het verstandig om de onderhoudshistorie nauwkeurig te controleren, aangezien regelmatige olieverversing cruciaal is voor de levensduur van de motoren. Let bij modellen met een automatische transmissie op het onderhoud van de versnellingsbak, omdat deze een specifieke verversingsbeurt nodig hebben. Controleer ook de staat van de ophanging en de stuurstangen, vooral bij oudere modellen die veel in de stad zijn gebruikt. Een kentekencheck geeft inzicht in het aantal vorige houders en eventuele openstaande terugroepacties.
Kentekens in de buurt van ZV-923-F
Deze kentekens zijn rond dezelfde periode uitgegeven als ZV923F.
ZV759F (2018)
Meer over de Ford Fiesta
Alle Ford Fiesta kentekens Ford Fiesta uit 2013 Ford Fiesta modelinformatie