ZV828F - Volkswagen Golf uit 2018
Je bekijkt nu een Volkswagen Golf met kenteken ZV828F . Ook bekend wel bekend als ZV-828-F. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Golf deze. Dit voertuig is gebouwd in 2018 en heeft een apk tot 06-05-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Volkswagen Golf
2018
06-05-2027
€ 66950
stationwagen
Samenvatting
Deze Volkswagen Golf personenauto met kenteken ZV828F werd voor het eerst toegelaten op 05-03-2018 en is momenteel 8 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1984 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 7 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in wit . Met een 1427 kg leeggewicht en een maximale massa van 2020 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 06-05-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Volkswagen Golf wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 263 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | ZV828F, ZV-828-F |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Golf |
| Bouwjaar | 2018 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie ZV828F
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Volkswagen Golf.
| Kilometerstand | 106110 km |
| Vraagprijs | € 29950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor ZV-828-F
Van deze Volkswagen Golf is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 06-05-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor ZV828F
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volkswagen Golf. Ben je van plan om deze Volkswagen te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens ZV828F
Deze Volkswagen Golf is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1984 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 310.08 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volkswagen Golf een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1527 kg |
| Massa ledig | 1427 kg |
| Toegestaande max. massa | 2020 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 228 kW / 310 pk |
| Cilinderinhoud | 1984 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 8,7 l/100km ( ±11 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 6,0 l/100km ( ±17 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±14 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 78 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 160 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2015/45W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van ZV-828-F
De huidige eigenaar van ZV828F heeft deze Volkswagen sinds 12-08-2025 in bezit en heeft hem dus 8 maanden geleden gekocht. De Golf is voor het eerst op kenteken gezet op 05-03-2018 en is dus 8 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volkswagen sinds 08-08-2019 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is ZV828F een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 12-08-2025 | Op deze datum is ZV828F voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 08-08-2019 | Op deze datum is ZV828F voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 05-03-2018 | Op deze datum is ZV828F voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volkswagen fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van ZV828F
De huidige eigenaar van deze Volkswagen is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Golf niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van ZV828F sinds 2018
Nieuw koste deze Golf € 66950 inclusief 8483 euro BPM. Gemiddeld verliest een Volkswagen zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 66950 |
| Bruto BPM | € 8483 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat ZV828F nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volkswagen voertuigen:
Reviews voor ZV828F
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Volkswagen Golf. Heb jij ervaring met deze Volkswagen ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over ZV-828-F
Veel gestelde vragen over ZV-828-F
Deze Volkswagen is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Golf:
Blader door alle tweedehands Volkswagen auto's
Ontdek andere Volkswagen voertuigen
Kenteken ZV828F maakt deel uit van de Volkswagen familie.
Volkswagen, met hoofdkwartier in Wolfsburg, Duitsland, is een van de grootste automerken ter wereld en staat bekend om zijn betrouwbaarheid, kwaliteit en innovatieve technologie. Opgericht in 1937, heeft het merk een rijke geschiedenis die zijn oorsprong vindt in de ontwikkeling van de legendarische Volkswagen Kever, die snel uitgroeide tot een symbool van de naoorlogse wederopbouw in Europa.