ZV638N - Ford Ecosport uit 2019
Je bekijkt de gegevens van kenteken ZV638N, ook geschreven als ZV-638-N. Deze Ford Ecosport is gebouwd in 2019 en heeft een APK tot 04-10-2026. Hieronder vind je de technische gegevens, de APK-historie en de registratiegegevens zoals die bij de RDW bekend zijn.
Deze informatie is voor het laatst gecontroleerd op .
Ford Ecosport
2019
04-10-2026
€ 26.086
hatchback
Samenvatting
Deze Ford Ecosport personenauto met kenteken ZV638N werd voor het eerst toegelaten op 21-08-2019 en is momenteel 7 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 998 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.3 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in blauw . Met een 1249 kg leeggewicht en een maximale massa van 1730 kg. De APK van deze auto is geldig tot 04-10-2026. Deze Ford Ecosport rijdt op benzine en voldoet aan de EURO 6 DG emissienorm .
Bijzonderheden van ZV-638-N
De RDW beoordeelt de geregistreerde kilometerstanden als logisch, laatst geregistreerd in 2024.
ZV-638-N vergeleken met andere Ford Ecosport uit 2019
Met 128.110 km op de teller zit dit voertuig 62.446 km boven de mediaan voor een Ford Ecosport uit 2019 van 65.664 km (114 advertenties).
De vraagprijs van € 12.945 zit dit voertuig € 1.855 onder de mediane vraagprijs van € 14.800 (114 advertenties).
Vergelijkbare exemplaren rijden gemiddeld 10.491 km per jaar.
Wij hebben 566 exemplaren van de Ford Ecosport uit 2019 in onze database staan.
De kleur blauw komt voor bij 20% van de Ford Ecosport uit 2019 die wij kennen.
Gebaseerd op advertenties die wij zelf hebben verzameld en op de voertuigen die in onze database staan. Het zijn vraagprijzen, geen transactieprijzen.
Verkoophistorie ZV638N
Dit is de meest recente advertentie die wij voor deze Ford Ecosport hebben gevonden, geplaatst op 10-10-2024.
| Kilometerstand | 128110 km |
|---|---|
| Vraagprijs | € 12945 |
| Te koop sinds |
APK historie voor ZV-638-N
Bij deze Ford Ecosport zijn 2 afkeurpunten geregistreerd over 1 keuring. Hieronder staat per keuring wat er is geconstateerd.
Dit voertuig moet op 04-10-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 18-07-2023 |
Vervangen onderdelen: Remverschil op 1 as te groot Richtingaanwijzer werkt niet (goed) |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor ZV638N
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Ford Ecosport. Ben je van plan om deze Ford te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens ZV638N
Deze Ford Ecosport is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 998 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 125 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Ford Ecosport een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
|---|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1349 kg |
| Massa ledig | 1249 kg |
| Toegestaande max. massa | 1730 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 92 kW / 125 pk |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 998 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 6,2 l/100km ( ±16 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,7 l/100km ( ±21 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 5,3 l/100km ( ±19 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 72 db(A) |
|---|---|
| Geluidsniveau rijdend | 70 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 119 g/km |
|---|---|
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832DG |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van ZV-638-N
De huidige eigenaar van ZV638N heeft deze Ford sinds 20-12-2024 in bezit en heeft hem dus 1 jaar geleden gekocht. De Ecosport is voor het eerst op kenteken gezet op 21-08-2019 en is dus 7 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Ford sinds 21-08-2019 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is ZV638N een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 20-12-2024 | Op deze datum is ZV638N voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 21-08-2019 | Op deze datum is ZV638N voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 21-08-2019 | Op deze datum is ZV638N voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Ford fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van ZV638N
Wij tonen de huidige eigenaar van deze Ford niet openbaar op internet. De eigenarenhistorie is wel op te vragen in het rapport.
Waarde ontwikkeling van ZV638N sinds 2019
Nieuw kostte deze Ecosport € 26.086 inclusief € 5.086 BPM. Gemiddeld verliest een Ford zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 26.086 |
|---|---|
| Bruto BPM | € 5.086 |
| Marktprijs vergelijkbare exemplaren |
€ 11.900
–
€ 17.945
op basis van 114 advertenties |
| Dagwaarde en inruilwaarde van dit voertuig | Beschikbaar in het rapport |
Benieuwd wat ZV638N nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Ford voertuigen:
Veel gestelde vragen over ZV-638-N
Deze Ford is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Ecosport:
Bekijk ook deze Ecosport autos en soortgelijke Ford modellen
Wij controleren dagelijks het actuele aanbod van tweedehands Ford auto's op internet. Hieronder vind je een selectie van soortgelijke Ecosport voertuigen die momenteel te koop staan en waarvoor je een kentekencheck kunt aanvragen:
SN444X
Ford 1.0 125pk Titanium Camera Navigatie Winterpack Climate
103515 km - € 10950
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
SF466N
Ford EcoSport1.0 Ecoboost AUTOMAAT Titanium 125pk Clima, NAVI,
80147 km - € 14945
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
H635BZ
Ford EcoSport1.0 EcoBoost Titanium Distri VV Airco Cruise Leder
173871 km - € 5950
Bouwjaar: 2015
Aangeboden sinds
TD671K
Ford 1.0 EcoBoost 125pk Titanium Navi/ Clima/ Stoelv
67046 km - € 12495
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
ZJ770B
Ford 1.0 EcoBoost Trend Ultimate Navigatie | Climate Control | Cruise Control
78017 km - € 12940
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
KST42T
Ford 1.0 EcoBoost Active | Navigatie | B&o Audio | Cruise Control | Apple CarPlay/Android auto | Camera | Keyless | LED | BLIS |
76872 km - € 17935
Bouwjaar: 2022
Aangeboden sinds
RN894Z
Ford EcoSport1.0 ECOBOOST TITANIUM ECC/BLUETOOTH/CRUISE/NAV/KEY
36636 km - € 11950
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
SR059S
Ford 1.0 EB Titanium | Trekhaak afneembaar | Cruise | Camera | Carplay/Android Auto |
73919 km - € 10495
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
KST24L
Ford EcoSport1.0 EcoBoost Active | Navigatie | Lederen Interieu
86858 km - € 17935
Bouwjaar: 2022
Aangeboden sinds
G760GP
Ford EcoSport1.0 EcoBoost ST-Line Compact, sportief en verrasse
67569 km - € 13500
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
L182XG
Ford EcoSport1.0 EcoBoost Titanium Compacte SUV met verrassend
62281 km - € 14900
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
PB851K
Ford EcoSport1.0 EcoBoost Titanium 125 PK! Compleet! | Dealer O
124297 km - € 7445
Bouwjaar: 2017
Aangeboden sinds
Blader door alle tweedehands Ford auto's
Ontdek andere Ford voertuigen
Kenteken ZV638N maakt deel uit van de Ford familie.
Bij de aanschaf van een tweedehands Ford is het verstandig om de onderhoudshistorie nauwkeurig te controleren, aangezien regelmatige olieverversing cruciaal is voor de levensduur van de motoren. Let bij modellen met een automatische transmissie op het onderhoud van de versnellingsbak, omdat deze een specifieke verversingsbeurt nodig hebben. Controleer ook de staat van de ophanging en de stuurstangen, vooral bij oudere modellen die veel in de stad zijn gebruikt. Een kentekencheck geeft inzicht in het aantal vorige houders en eventuele openstaande terugroepacties.
Kentekens in de buurt van ZV-638-N
Deze kentekens zijn rond dezelfde periode uitgegeven als ZV638N.
ZV554N (2019)
Meer over de Ford Ecosport
Alle Ford Ecosport kentekens Ford Ecosport uit 2019 Ford Ecosport modelinformatie