ZT937T - Volkswagen Tiguan uit 2018
Je bekijkt de gegevens van kenteken ZT937T, ook geschreven als ZT-937-T. Deze Volkswagen Tiguan is gebouwd in 2018 en heeft een APK tot 02-04-2027. Hieronder vind je de technische gegevens, de APK-historie en de registratiegegevens zoals die bij de RDW bekend zijn.
Deze informatie is voor het laatst gecontroleerd op .
Volkswagen Tiguan
2018
02-04-2027
€ 39.706
stationwagen
Samenvatting
Deze Volkswagen Tiguan personenauto met kenteken ZT937T werd voor het eerst toegelaten op 31-07-2018 en is momenteel 8 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1395 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 6 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1398 kg leeggewicht en een maximale massa van 2060 kg. De APK van deze auto is geldig tot 02-04-2027. Deze Volkswagen Tiguan rijdt op benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienorm .
Bijzonderheden van ZT-937-T
De RDW beoordeelt de geregistreerde kilometerstanden als "geen oordeel". 5
Dit voertuig is geïmporteerd: het reed al ruim een jaar in het buitenland voordat het in Nederland op kenteken kwam.
ZT-937-T vergeleken met andere Volkswagen Tiguan uit 2018
Met 155.570 km op de teller zit dit voertuig 33.312 km boven de mediaan voor een Volkswagen Tiguan uit 2018 van 122.258 km (264 advertenties).
De vraagprijs van € 19.995 zit dit voertuig € 3.405 onder de mediane vraagprijs van € 23.400 (264 advertenties).
Vergelijkbare exemplaren rijden gemiddeld 16.545 km per jaar.
Wij hebben 1.039 exemplaren van de Volkswagen Tiguan uit 2018 in onze database staan.
De kleur grijs komt voor bij 38% van de Volkswagen Tiguan uit 2018 die wij kennen.
Gebaseerd op advertenties die wij zelf hebben verzameld en op de voertuigen die in onze database staan. Het zijn vraagprijzen, geen transactieprijzen.
| Kenteken | ZT937T, ZT-937-T |
|---|---|
| Merk | Volkswagen |
| Model | Tiguan |
| Bouwjaar | 2018 |
| Vorm | Stationwagen |
| Aankoopadvies |
Verkoophistorie ZT937T
Dit is de meest recente advertentie die wij voor deze Volkswagen Tiguan hebben gevonden, geplaatst op 10-03-2025.
| Kilometerstand | 155570 km |
|---|---|
| Vraagprijs | € 19995 |
| Te koop sinds |
APK historie voor ZT-937-T
Bij deze Volkswagen Tiguan zijn 1 afkeurpunt geregistreerd over 1 keuring. Hieronder staat per keuring wat er is geconstateerd.
Dit voertuig moet op 02-04-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 22-04-2024 |
Vervangen onderdelen: Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor ZT937T
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volkswagen Tiguan. Ben je van plan om deze Volkswagen te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens ZT937T
Deze Volkswagen Tiguan is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1395 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 150 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volkswagen Tiguan een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
|---|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1498 kg |
| Massa ledig | 1398 kg |
| Toegestaande max. massa | 2060 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1395 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 6,0 l/100km ( ±17 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 76 db(A) |
|---|---|
| Geluidsniveau rijdend | 73 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 137 g/km |
|---|---|
| Milieu klasse | 715/2007*2015/45W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van ZT-937-T
De huidige eigenaar van ZT937T heeft deze Volkswagen sinds 04-04-2025 in bezit en heeft hem dus 1 jaar geleden gekocht. De Tiguan is voor het eerst op kenteken gezet op 31-07-2018 en is dus 8 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volkswagen sinds 09-08-2019 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is ZT937T een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 04-04-2025 | Op deze datum is ZT937T voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 09-08-2019 | Op deze datum is ZT937T voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 31-07-2018 | Op deze datum is ZT937T voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volkswagen fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van ZT937T
Wij tonen de huidige eigenaar van deze Volkswagen niet openbaar op internet. De eigenarenhistorie is wel op te vragen in het rapport.
Waarde ontwikkeling van ZT937T sinds 2018
Nieuw kostte deze Tiguan € 39.706 inclusief € 6.485 BPM. Gemiddeld verliest een Volkswagen zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 39.706 |
|---|---|
| Bruto BPM | € 6.485 |
| Marktprijs vergelijkbare exemplaren |
€ 17.940
–
€ 28.900
op basis van 264 advertenties |
| Dagwaarde en inruilwaarde van dit voertuig | Beschikbaar in het rapport |
Benieuwd wat ZT937T nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volkswagen voertuigen:
Veel gestelde vragen over ZT-937-T
Deze Volkswagen is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Tiguan:
Bekijk ook deze Tiguan autos en soortgelijke Volkswagen modellen
Wij controleren dagelijks het actuele aanbod van tweedehands Volkswagen auto's op internet. Hieronder vind je een selectie van soortgelijke Tiguan voertuigen die momenteel te koop staan en waarvoor je een kentekencheck kunt aanvragen:
PZ292T
Volkswagen Tiguan2.0 TDI 4M 3X R-line Pano HUD DSG VOL
213832 km - € 19750
Bouwjaar: 2017
Aangeboden sinds
KKR95K
Volkswagen Tiguan1.5 eHybrid 272pk R-Line Edition DSG / Panoramadak
2350 km - € 52450
Bouwjaar: 2026
Aangeboden sinds
KRP44N
Volkswagen Tiguan1.5 eHybrid 272pk R-Line | Trekhaak | Panoramadak
12697 km - € 51900
Bouwjaar: 2025
Aangeboden sinds
H530ZG
Volkswagen TiguanTiguan 1.4 TSI R-Line Edition
93500 km - € 15000
Bouwjaar: 2014
Aangeboden sinds
GKL46D
Volkswagen Tiguan2.0 TSI 4Motion R Line [SCHUIFKANTELDAK, TREKHAAK,
102321 km - € 24940
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
NP890B
Volkswagen 1.4 TSI Comfortline 1STE EIG / NAVI / CLIMA / PDC / BLUETOOTH / CRUISE / NL-AUTO
138042 km - € 15888
Bouwjaar: 2017
Aangeboden sinds
NB025L
Volkswagen Tiguan1.4 TSI ACT R-Line AUTOMAAT | TREKHAAK
263773 km - € 13999
Bouwjaar: 2017
Aangeboden sinds
X631VJ
Volkswagen 1.4 TSI R-Line, Trekhaak, Perfect onderhouden!
163296 km - € 18950
Bouwjaar: 2017
Aangeboden sinds
N011RX
Volkswagen 1.5 TSI Comfortline | 150 PK | Automaat | Adaptieve Cruise Control | Keyless Start & GO |
120871 km - € 18950
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
81NLJ9
Volkswagen Tiguan2.0 TSI SPORT&STYLE 4MOTION | XENON | TREKHAAK | C
246356 km - € 6900
Bouwjaar: 2010
Aangeboden sinds
KVP07L
Volkswagen Tiguan1.5 eTSI 272PK DSG R-Line Edition | Pano | Surroun
7289 km - € 52945
Bouwjaar: 2025
Aangeboden sinds
G823LF
Volkswagen 1.5 TSI ACT JOIN | Panoramadak | ACC | Achteruitrijcamera | Stoelverwarming | Navigatie
155916 km - € 18950
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
Blader door alle tweedehands Volkswagen auto's
Ontdek andere Volkswagen voertuigen
Kenteken ZT937T maakt deel uit van de Volkswagen familie.
Let bij de aanschaf van een tweedehands Volkswagen op een compleet en aantoonbaar onderhoudsverleden, aangezien de complexere motoren en elektronica regelmatig service vereisen. Controleer bij modellen met een automaatbak of de olie volgens schema is ververst en of de schakelacties soepel verlopen. Onderzoek de staat van de roetfilter en de distributieketting bij de nieuwere TSI- en TDI-motoren, omdat achterstallig onderhoud hier tot dure defecten kan leiden.
Meer over de Volkswagen Tiguan
Alle Volkswagen Tiguan kentekens Volkswagen Tiguan uit 2018 Volkswagen Tiguan modelinformatie