ZS857L - Volkswagen Up! uit 2019
Je bekijkt de gegevens van kenteken ZS857L, ook geschreven als ZS-857-L. Deze Volkswagen Up! is gebouwd in 2019 en heeft een APK tot 10-02-2027. Hieronder vind je de technische gegevens, de APK-historie en de registratiegegevens zoals die bij de RDW bekend zijn.
Deze informatie is voor het laatst gecontroleerd op .
Volkswagen Up!
2019
10-02-2027
€ 13.208
hatchback
Samenvatting
Deze Volkswagen Up! personenauto met kenteken ZS857L werd voor het eerst toegelaten op 26-07-2019 en is momenteel 7 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 999 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 4.2 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in wit . Met een 834 kg leeggewicht en een maximale massa van 1330 kg. De APK van deze auto is geldig tot 10-02-2027. Deze Volkswagen Up! rijdt op benzine en voldoet aan de EURO 6 AG emissienorm .
Bijzonderheden van ZS-857-L
De RDW beoordeelt de geregistreerde kilometerstanden als "onlogisch". 4
ZS-857-L vergeleken met andere Volkswagen Up! uit 2019
Met 73.917 km op de teller zit dit voertuig 5.758 km onder de mediaan voor een Volkswagen Up! uit 2019 van 79.675 km (241 advertenties).
De vraagprijs van € 9.400 zit dit voertuig rond de mediane vraagprijs van € 9.450 (241 advertenties).
Vergelijkbare exemplaren rijden gemiddeld 12.962 km per jaar.
Wij hebben 1.303 exemplaren van de Volkswagen Up! uit 2019 in onze database staan.
De kleur wit komt voor bij 44% van de Volkswagen Up! uit 2019 die wij kennen.
Gebaseerd op advertenties die wij zelf hebben verzameld en op de voertuigen die in onze database staan. Het zijn vraagprijzen, geen transactieprijzen.
| Kenteken | ZS857L, ZS-857-L |
|---|---|
| Merk | Volkswagen |
| Model | Up! |
| Bouwjaar | 2019 |
| Vorm | Hatchback |
| Aankoopadvies |
Verkoophistorie ZS857L
Dit is de meest recente advertentie die wij voor deze Volkswagen Up! hebben gevonden, geplaatst op 20-02-2025.
| Kilometerstand | 73917 km |
|---|---|
| Vraagprijs | € 9400 |
| Te koop sinds |
APK historie voor ZS-857-L
Van deze Volkswagen Up! zijn geen APK-afkeurpunten bij de RDW geregistreerd.
Dit voertuig moet op 10-02-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor ZS857L
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volkswagen Up!. Ben je van plan om deze Volkswagen te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens ZS857L
Deze Volkswagen Up! is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 999 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 60 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volkswagen Up! een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
|---|---|
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 934 kg |
| Massa ledig | 834 kg |
| Toegestaande max. massa | 1330 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 44 kW / 60 pk |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 999 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 4,8 l/100km ( ±21 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 3,8 l/100km ( ±26 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 4,2 l/100km ( ±24 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 76 db(A) |
|---|---|
| Geluidsniveau rijdend | 70 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 95 g/km |
|---|---|
| Milieu klasse | 715/2007*2017/1347AG |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van ZS-857-L
De huidige eigenaar van ZS857L heeft deze Volkswagen sinds 24-03-2025 in bezit en heeft hem dus 1 jaar geleden gekocht. De Up! is voor het eerst op kenteken gezet op 26-07-2019 en is dus 7 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volkswagen sinds 26-07-2019 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is ZS857L een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 24-03-2025 | Op deze datum is ZS857L voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 26-07-2019 | Op deze datum is ZS857L voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 26-07-2019 | Op deze datum is ZS857L voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volkswagen fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van ZS857L
Wij tonen de huidige eigenaar van deze Volkswagen niet openbaar op internet. De eigenarenhistorie is wel op te vragen in het rapport.
Waarde ontwikkeling van ZS857L sinds 2019
Nieuw kostte deze Up! € 13.208 inclusief € 1.942 BPM. Gemiddeld verliest een Volkswagen zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 13.208 |
|---|---|
| Bruto BPM | € 1.942 |
| Marktprijs vergelijkbare exemplaren |
€ 7.800
–
€ 12.995
op basis van 241 advertenties |
| Dagwaarde en inruilwaarde van dit voertuig | Beschikbaar in het rapport |
Benieuwd wat ZS857L nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volkswagen voertuigen:
Veel gestelde vragen over ZS-857-L
Deze Volkswagen is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Up!:
Bekijk ook deze Up! autos en soortgelijke Volkswagen modellen
Wij controleren dagelijks het actuele aanbod van tweedehands Volkswagen auto's op internet. Hieronder vind je een selectie van soortgelijke Up! voertuigen die momenteel te koop staan en waarvoor je een kentekencheck kunt aanvragen:
P448SZ
Volkswagen e-up!e-up! Active/Highline, Camera + Pdc, Stoelverwarmi
75349 km - € 14485
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
G809LJ
Volkswagen up!1.0 BMT move up! Executive / Airco / Bluetooth / C
77915 km - € 8950
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
05ZKB7
Volkswagen up!1.0 move up! BlueMotion | Airco | Navigatie | Hill
329515 km - € 2950
Bouwjaar: 2012
Aangeboden sinds
R994NH
Volkswagen up!1.0 high up! BlueMotion MEEST LUXE UITVOERING/ZIE
113167 km - € 6999
Bouwjaar: 2015
Aangeboden sinds
RK520L
Volkswagen up!1.0 BMT move up! | 5-Deurs | Airco | 2018
250762 km - € 5250
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
TK371V
Volkswagen 1.0 60pk up! Beats | Achteruitrijcamera | Cruise Control | Parkeersensor
104297 km - € 9950
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
ZG919X
Volkswagen up!1.0 BMT move up! 2019 AIRCO Bleuthooh NAP
112407 km - € 7950
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
SZ339V
Volkswagen up!1.0 TSI BMT cross 1e eigenaar! Dealer onderh. | Ac
74175 km - € 12499
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
6TJT85
Volkswagen up!1.0 high up! BlueMotion // Airco // LM velgen // C
79200 km - € 7995
Bouwjaar: 2014
Aangeboden sinds
T131TH
Volkswagen up!1.0 / Airco / Lane Assist / DAB radio
63961 km - € 12450
Bouwjaar: 2023
Aangeboden sinds
G428RX
Volkswagen 1.0 BMT move up! 60pk | Parkeersensoren | Cruise Control | Airco | Dealer onderhouden |
126423 km - € 9400
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
Blader door alle tweedehands Volkswagen auto's
Ontdek andere Volkswagen voertuigen
Kenteken ZS857L maakt deel uit van de Volkswagen familie.
Let bij de aanschaf van een tweedehands Volkswagen op een compleet en aantoonbaar onderhoudsverleden, aangezien de complexere motoren en elektronica regelmatig service vereisen. Controleer bij modellen met een automaatbak of de olie volgens schema is ververst en of de schakelacties soepel verlopen. Onderzoek de staat van de roetfilter en de distributieketting bij de nieuwere TSI- en TDI-motoren, omdat achterstallig onderhoud hier tot dure defecten kan leiden.
Kentekens in de buurt van ZS-857-L
Deze kentekens zijn rond dezelfde periode uitgegeven als ZS857L.
ZS708L (2019)
Meer over de Volkswagen Up!
Alle Volkswagen Up! kentekens Volkswagen Up! uit 2019 Volkswagen Up! modelinformatie