ZN565N - BMW 320i uit 2019
Je bekijkt nu een BMW 320i met kenteken ZN565N . Ook bekend wel bekend als ZN-565-N. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze 320i deze. Dit voertuig is gebouwd in 2019 en heeft een apk tot 11-10-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
BMW 320i
2019
11-10-2026
€ 56918
sedan
Samenvatting
Deze BMW 320i personenauto met kenteken ZN565N werd voor het eerst toegelaten op 09-07-2019 en is momenteel 6 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1998 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.7 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De sedan uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in blauw . Met een 1425 kg leeggewicht en een maximale massa van 2050 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 11-10-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze BMW 320i wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 DG emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 285 cm wielbasis en een elegante sedan carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie ZN565N
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze BMW 320i.
| Kilometerstand | 73733 km |
| Vraagprijs | € 32950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor ZN-565-N
Van deze BMW 320i is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 11-10-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor ZN565N
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze BMW 320i. Ben je van plan om deze BMW te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens ZN565N
Deze BMW 320i is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1998 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 183.60 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze BMW 320i een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1525 kg |
| Massa ledig | 1425 kg |
| Toegestaande max. massa | 2050 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 135 kW / 184 pk |
| Cilinderinhoud | 1998 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 6,9 l/100km ( ±14 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,9 l/100km ( ±20 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±18 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 92 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 129 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832DG |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van ZN-565-N
De huidige eigenaar van ZN565N heeft deze BMW sinds 30-07-2025 in bezit en heeft hem dus 9 maanden geleden gekocht. De 320i is voor het eerst op kenteken gezet op 09-07-2019 en is dus 6 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze BMW sinds 09-07-2019 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is ZN565N een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 30-07-2025 | Op deze datum is ZN565N voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 09-07-2019 | Op deze datum is ZN565N voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 09-07-2019 | Op deze datum is ZN565N voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de BMW fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van ZN565N
De huidige eigenaar van deze BMW is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de 320i niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van ZN565N sinds 2019
Nieuw koste deze 320i € 56918 inclusief 6396 euro BPM. Gemiddeld verliest een BMW zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 56918 |
| Bruto BPM | € 6396 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat ZN565N nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke BMW voertuigen:
Reviews voor ZN565N
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze BMW 320i. Heb jij ervaring met deze BMW ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over ZN-565-N
Veel gestelde vragen over ZN-565-N
Deze BMW is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de 320i:
Blader door alle tweedehands BMW auto's
Ontdek andere BMW voertuigen
Kenteken ZN565N maakt deel uit van de BMW familie.
BMW, oftewel Bayerische Motoren Werke, is een iconisch Duits automerk dat zijn oorsprong vindt in 1916. Oorspronkelijk gestart als fabrikant van vliegtuigmotoren, heeft BMW zich door de jaren heen ontwikkeld tot een toonaangevende speler in de automotive sector. Het merk staat wereldwijd bekend om zijn technische innovaties, sportieve rijervaring en luxe voertuigen.