ZK076L - Opel Insignia sports tourer uit 2019
Je bekijkt nu een Opel Insignia sports tourer met kenteken ZK076L . Ook bekend wel bekend als ZK-076-L. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Insignia sports tourer deze. Dit voertuig is gebouwd in 2019 en heeft een apk tot 11-09-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Opel Insignia sports tourer
2019
11-09-2027
€ 35119
stationwagen
Samenvatting
Deze Opel Insignia sports tourer personenauto met kenteken ZK076L werd voor het eerst toegelaten op 21-06-2019 en is momenteel 6 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1490 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.6 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1387 kg leeggewicht en een maximale massa van 2085 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 11-09-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Opel Insignia sports tourer wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 DG emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 283 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | ZK076L, ZK-076-L |
| Merk | Opel |
| Model | Insignia sports tourer |
| Bouwjaar | 2019 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie ZK076L
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Opel Insignia sports tourer.
| Kilometerstand | 182691 km |
| Vraagprijs | € 13945 |
| Te koop sinds |
APK historie voor ZK-076-L
Van deze Opel Insignia sports tourer is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 11-09-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor ZK076L
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Opel Insignia sports tourer. Ben je van plan om deze Opel te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens ZK076L
Deze Opel Insignia sports tourer is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1490 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 164.56 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Opel Insignia sports tourer een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1487 kg |
| Massa ledig | 1387 kg |
| Toegestaande max. massa | 2085 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 121 kW / 165 pk |
| Cilinderinhoud | 1490 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 6,9 l/100km ( ±14 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,8 l/100km ( ±21 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±18 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 72 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 65 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 128 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832DG |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van ZK-076-L
De huidige eigenaar van ZK076L heeft deze Opel sinds 13-09-2025 in bezit en heeft hem dus 7 maanden geleden gekocht. De Insignia sports tourer is voor het eerst op kenteken gezet op 21-06-2019 en is dus 6 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Opel sinds 21-06-2019 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is ZK076L een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 13-09-2025 | Op deze datum is ZK076L voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 21-06-2019 | Op deze datum is ZK076L voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 21-06-2019 | Op deze datum is ZK076L voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Opel fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van ZK076L
De huidige eigenaar van deze Opel is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Insignia sports tourer niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van ZK076L sinds 2019
Nieuw koste deze Insignia sports tourer € 35119 inclusief 6265 euro BPM. Gemiddeld verliest een Opel zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 35119 |
| Bruto BPM | € 6265 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat ZK076L nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Opel voertuigen:
Reviews voor ZK076L
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Opel Insignia sports tourer. Heb jij ervaring met deze Opel ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over ZK-076-L
Veel gestelde vragen over ZK-076-L
Deze Opel is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Insignia sports tourer:
Blader door alle tweedehands Opel auto's
Ontdek andere Opel voertuigen
Kenteken ZK076L maakt deel uit van de Opel familie.
Opel is een van de oudste en meest herkenbare automerken in Europa, met een rijke geschiedenis die teruggaat tot 1862. Oorspronkelijk opgericht als een fietsenfabrikant, maakte het bedrijf in 1899 de overstap naar de automobielindustrie. Sindsdien heeft Opel zich ontwikkeld tot een veelzijdig merk dat een breed scala aan voertuigen aanbiedt, van compacte stadsauto's tot ruime SUV's.