ZG529X - Citroën C5 aircross uit 2019
Je bekijkt nu een Citroën C5 aircross met kenteken ZG529X . Ook bekend wel bekend als ZG-529-X. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze C5 aircross deze. Dit voertuig is gebouwd in 2019 en heeft een apk tot 25-09-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Citroën C5 aircross
2019
25-09-2027
€ 40949
MPV
Samenvatting
Deze Citroën C5 aircross personenauto met kenteken ZG529X werd voor het eerst toegelaten op 23-05-2019 en is momenteel 6 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1598 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.7 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1405 kg leeggewicht en een maximale massa van 1990 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 25-09-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Citroën C5 aircross wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 AG emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 273 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | ZG529X, ZG-529-X |
| Merk | Citroën |
| Model | C5 aircross |
| Bouwjaar | 2019 |
| Vorm | MPV |
Verkoophistorie ZG529X
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Citroën C5 aircross.
| Kilometerstand | 86177 km |
| Vraagprijs | € 22950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor ZG-529-X
Van deze Citroën C5 aircross is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 25-09-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor ZG529X
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Citroën C5 aircross. Ben je van plan om deze Citroën te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens ZG529X
Deze Citroën C5 aircross is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1598 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 180.88 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Citroën C5 aircross een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1505 kg |
| Massa ledig | 1405 kg |
| Toegestaande max. massa | 1990 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 133 kW / 181 pk |
| Cilinderinhoud | 1598 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 7,0 l/100km ( ±14 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,9 l/100km ( ±20 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±18 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 73 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 67 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 129 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2017/1347AG |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van ZG-529-X
De huidige eigenaar van ZG529X heeft deze Citroën sinds 25-09-2025 in bezit en heeft hem dus 7 maanden geleden gekocht. De C5 aircross is voor het eerst op kenteken gezet op 23-05-2019 en is dus 6 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Citroën sinds 23-05-2019 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is ZG529X een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 25-09-2025 | Op deze datum is ZG529X voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 23-05-2019 | Op deze datum is ZG529X voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 23-05-2019 | Op deze datum is ZG529X voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Citroën fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van ZG529X
De huidige eigenaar van deze Citroën is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de C5 aircross niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van ZG529X sinds 2019
Nieuw koste deze C5 aircross € 40949 inclusief 6396 euro BPM. Gemiddeld verliest een Citroën zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 40949 |
| Bruto BPM | € 6396 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat ZG529X nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Citroën voertuigen:
Reviews voor ZG529X
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Citroën C5 aircross. Heb jij ervaring met deze Citroën ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over ZG-529-X
Veel gestelde vragen over ZG-529-X
Deze Citroën is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de C5 aircross:
Blader door alle tweedehands Citroën auto's
Ontdek andere Citroën voertuigen
Kenteken ZG529X maakt deel uit van de Citroën familie.
Citroën is een Franse autobouwer die in 1919 werd opgericht door André Citroën. Het merk staat bekend om zijn innovatieve ontwerpen en technologieën, waarmee het de autowereld keer op keer heeft verrast. Citroën heeft een rijke geschiedenis en heeft verschillende iconische modellen voortgebracht, zoals de Citroën Traction Avant, die in de jaren 30 werd gelanceerd en baanbrekende technologieën introduceerde, zoals voorwielaandrijving en een volledig gesloten carrosserie.