ZG044G - Skoda Fabia uit 2019
Je bekijkt nu een Skoda Fabia met kenteken ZG044G . Ook bekend wel bekend als ZG-044-G. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Fabia deze. Dit voertuig is gebouwd in 2019 en heeft een apk tot 18-03-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Skoda Fabia
2019
18-03-2027
€ 20095
stationwagen
Samenvatting
Deze Skoda Fabia personenauto met kenteken ZG044G werd voor het eerst toegelaten op 17-05-2019 en is momenteel 6 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 999 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 4.9 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in wit . Met een 1006 kg leeggewicht en een maximale massa van 1561 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 18-03-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Skoda Fabia wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 AG emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 246 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie ZG044G
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Skoda Fabia.
| Kilometerstand | 69442 km |
| Vraagprijs | € 12449 |
| Te koop sinds |
APK historie voor ZG-044-G
Van deze Skoda Fabia is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 18-03-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 18-03-2025 |
Vervangen onderdelen: Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor ZG044G
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Skoda Fabia. Ben je van plan om deze Skoda te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens ZG044G
Deze Skoda Fabia is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 999 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 74.80 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Skoda Fabia een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1106 kg |
| Massa ledig | 1006 kg |
| Toegestaande max. massa | 1561 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 55 kW / 75 pk |
| Cilinderinhoud | 999 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 6,0 l/100km ( ±17 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,2 l/100km ( ±24 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±20 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 76 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 72 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 111 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2017/1347AG |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van ZG-044-G
De huidige eigenaar van ZG044G heeft deze Skoda sinds 22-03-2025 in bezit en heeft hem dus 1 jaar geleden gekocht. De Fabia is voor het eerst op kenteken gezet op 17-05-2019 en is dus 6 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Skoda sinds 17-05-2019 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is ZG044G een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 22-03-2025 | Op deze datum is ZG044G voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 17-05-2019 | Op deze datum is ZG044G voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 17-05-2019 | Op deze datum is ZG044G voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Skoda fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van ZG044G
De huidige eigenaar van deze Skoda is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Fabia niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van ZG044G sinds 2019
Nieuw koste deze Fabia € 20095 inclusief 4038 euro BPM. Gemiddeld verliest een Skoda zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 20095 |
| Bruto BPM | € 4038 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat ZG044G nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Skoda voertuigen:
Reviews voor ZG044G
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Skoda Fabia. Heb jij ervaring met deze Skoda ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over ZG-044-G
Veel gestelde vragen over ZG-044-G
Deze Skoda is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Fabia:
Blader door alle tweedehands Skoda auto's
Ontdek andere Skoda voertuigen
Kenteken ZG044G maakt deel uit van de Skoda familie.
Škoda, een bekend Tsjechisch automerk, heeft de afgelopen jaren een stevige positie op de wereldwijde automarkt veroverd. Oorspronkelijk opgericht in 1895 als een fietsenmakerij, evolueerde het bedrijf al snel naar de productie van auto’s. Škoda is sindsdien uitgegroeid tot een symbool van kwaliteit en betrouwbaarheid in de automobielindustrie.