Z585RP - Audi Sq5 sportback uit 2021
Je bekijkt nu een Audi Sq5 sportback met kenteken Z585RP . Ook bekend wel bekend als Z-585-RP. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Sq5 sportback deze. Dit voertuig is gebouwd in 2021 en heeft een apk tot 23-08-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Audi Sq5 sportback
2021
23-08-2026
€ 131739
hatchback
Samenvatting
Deze Audi Sq5 sportback personenauto met kenteken Z585RP werd voor het eerst toegelaten op 23-06-2021 en is momenteel 4 jaar oud. De auto heeft een 6-cilinder motor met een cilinderinhoud van 2967 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in wit . Met een 1985 kg leeggewicht en een maximale massa van 2660 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 23-08-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Audi Sq5 sportback wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 282 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | Z585RP, Z-585-RP |
| Merk | Audi |
| Model | Sq5 sportback |
| Bouwjaar | 2021 |
| Vorm | Hatchback |
Verkoophistorie Z585RP
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Audi Sq5 sportback.
| Kilometerstand | 70781 km |
| Vraagprijs | € 73950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor Z-585-RP
Van deze Audi Sq5 sportback is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 23-08-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 19-08-2025 |
Vervangen onderdelen: Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor Z585RP
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Audi Sq5 sportback. Ben je van plan om deze Audi te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens Z585RP
Deze Audi Sq5 sportback is uitgerust met een krachtige 6-cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van 2967 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Audi Sq5 sportback een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 2085 kg |
| Massa ledig | 1985 kg |
| Toegestaande max. massa | 2660 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | 2967 liter |
| Aantal cilinders | 6 |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van Z-585-RP
De huidige eigenaar van Z585RP heeft deze Audi sinds 31-05-2024 in bezit en heeft hem dus 1 jaar geleden gekocht. De Sq5 sportback is voor het eerst op kenteken gezet op 23-06-2021 en is dus 4 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Audi sinds 31-05-2024 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is Z585RP een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 31-05-2024 | Op deze datum is Z585RP voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 31-05-2024 | Op deze datum is Z585RP voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 23-06-2021 | Op deze datum is Z585RP voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Audi fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van Z585RP
De huidige eigenaar van deze Audi is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Sq5 sportback niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van Z585RP sinds 2021
Nieuw koste deze Sq5 sportback € 131739 inclusief 28336 euro BPM. Gemiddeld verliest een Audi zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 131739 |
| Bruto BPM | € 28336 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat Z585RP nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Audi voertuigen:
Reviews voor Z585RP
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Audi Sq5 sportback. Heb jij ervaring met deze Audi ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over Z-585-RP
Veel gestelde vragen over Z-585-RP
Deze Audi is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Sq5 sportback:
Blader door alle tweedehands Audi auto's
Ontdek andere Audi voertuigen
Kenteken Z585RP maakt deel uit van de Audi familie.
Audi is een toonaangevend Duits automerk dat bekend staat om zijn combinatie van innovatief design, geavanceerde technologie en hoge prestaties. Opgericht in 1909 door August Horch, heeft Audi zich door de jaren heen ontwikkeld tot een van de meest gerespecteerde automerken ter wereld. De naam Audi is afgeleid van het Latijnse woord voor 'horch', wat 'luister' betekent.