Z369NP - Kia Ev6 uit 2024
Je bekijkt nu een Kia Ev6 met kenteken Z369NP . Ook bekend wel bekend als Z-369-NP. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Ev6 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2024 en heeft een apk tot 23-05-2028.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Kia Ev6
2024
23-05-2028
€ 50760
MPV
Samenvatting
Deze Kia Ev6 personenauto met kenteken Z369NP werd voor het eerst toegelaten op 23-05-2024 en is momenteel 1 jaar oud. De auto heeft een -cilinder motor met een cilinderinhoud van cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1885 kg leeggewicht en een maximale massa van 2425 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 23-05-2028, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Kia Ev6 wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de AX emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 290 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie Z369NP
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Kia Ev6.
| Kilometerstand | 15839 km |
| Vraagprijs | € 45900 |
| Te koop sinds |
APK historie voor Z-369-NP
Van deze Kia Ev6 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 23-05-2028 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor Z369NP
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Kia Ev6. Ben je van plan om deze Kia te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens Z369NP
Deze Kia Ev6 is uitgerust met een krachtige -cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Kia Ev6 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1985 kg |
| Massa ledig | 1885 kg |
| Toegestaande max. massa | 2425 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | liter |
| Aantal cilinders | |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832AX |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van Z-369-NP
De huidige eigenaar van Z369NP heeft deze Kia sinds 19-09-2025 in bezit en heeft hem dus 6 maanden geleden gekocht. De Ev6 is voor het eerst op kenteken gezet op 23-05-2024 en is dus 1 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Kia sinds 23-05-2024 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is Z369NP een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 19-09-2025 | Op deze datum is Z369NP voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 23-05-2024 | Op deze datum is Z369NP voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 23-05-2024 | Op deze datum is Z369NP voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Kia fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van Z369NP
De huidige eigenaar van deze Kia is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Ev6 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van Z369NP sinds 2024
Nieuw koste deze Ev6 € 50760 inclusief euro BPM. Gemiddeld verliest een Kia zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 50760 |
| Bruto BPM | € |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat Z369NP nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Kia voertuigen:
Reviews voor Z369NP
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Kia Ev6. Heb jij ervaring met deze Kia ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over Z-369-NP
Veel gestelde vragen over Z-369-NP
Deze Kia is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Ev6:
Blader door alle tweedehands Kia auto's
Ontdek andere Kia voertuigen
Kenteken Z369NP maakt deel uit van de Kia familie.
Kia is een Zuid-Koreaanse autofabrikant die in 1944 werd opgericht en sindsdien een indrukwekkende groei heeft doorgemaakt. Het merk, dat oorspronkelijk begon als producent van fietsen en later motorfietsen, specialiseert zich inmiddels in het vervaardigen van een breed scala aan voertuigen, van compacte stadsauto's tot ruime SUV’s. Kia is tegenwoordig een belangrijke speler op de wereldwijde automarkt en staat bekend om zijn innovatieve designs en betrouwbare techniek.