Z004ND - Toyota Fj cruiser uit 2006
Je bekijkt nu een Toyota Fj cruiser met kenteken Z004ND . Ook bekend wel bekend als Z-004-ND. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Fj cruiser deze. Dit voertuig is gebouwd in 2006 en heeft een apk tot 28-02-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Toyota Fj cruiser
2006
28-02-2027
€ Onbekend
MPV
Samenvatting
Deze Toyota Fj cruiser personenauto met kenteken Z004ND werd voor het eerst toegelaten op 01-07-2006 en is momenteel 19 jaar oud. De auto heeft een 6-cilinder motor met een cilinderinhoud van 3965 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1910 kg leeggewicht en een maximale massa van 2525 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 28-02-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Toyota Fj cruiser wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 270 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | Z004ND, Z-004-ND |
| Merk | Toyota |
| Model | Fj cruiser |
| Bouwjaar | 2006 |
| Vorm | MPV |
Verkoophistorie Z004ND
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Toyota Fj cruiser.
| Kilometerstand | 168000 km |
| Vraagprijs | € 27250 |
| Te koop sinds |
APK historie voor Z-004-ND
Van deze Toyota Fj cruiser is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 28-02-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor Z004ND
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Toyota Fj cruiser. Ben je van plan om deze Toyota te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens Z004ND
Deze Toyota Fj cruiser is uitgerust met een krachtige 6-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 3965 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 242.08 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Toyota Fj cruiser een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 2010 kg |
| Massa ledig | 1910 kg |
| Toegestaande max. massa | 2525 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 178 kW / 242 pk |
| Cilinderinhoud | 3965 liter |
| Aantal cilinders | 6 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 82 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 75 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3900 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 288 g/km |
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van Z-004-ND
De huidige eigenaar van Z004ND heeft deze Toyota sinds 10-09-2025 in bezit en heeft hem dus 7 maanden geleden gekocht. De Fj cruiser is voor het eerst op kenteken gezet op 01-07-2006 en is dus 19 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Toyota sinds 14-05-2024 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is Z004ND een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 10-09-2025 | Op deze datum is Z004ND voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 14-05-2024 | Op deze datum is Z004ND voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 01-07-2006 | Op deze datum is Z004ND voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Toyota fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van Z004ND
De huidige eigenaar van deze Toyota is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Fj cruiser niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van Z004ND sinds 2006
Nieuw koste deze Fj cruiser € inclusief 10269 euro BPM. Gemiddeld verliest een Toyota zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € |
| Bruto BPM | € 10269 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat Z004ND nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Toyota voertuigen:
Reviews voor Z004ND
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Toyota Fj cruiser. Heb jij ervaring met deze Toyota ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over Z-004-ND
Veel gestelde vragen over Z-004-ND
Deze Toyota is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Fj cruiser:
Blader door alle tweedehands Toyota auto's
Ontdek andere Toyota voertuigen
Kenteken Z004ND maakt deel uit van de Toyota familie.
Toyota, opgericht in 1937 door Kiichiro Toyoda, is een van de grootste automerken ter wereld en staat bekend om zijn innovatieve benadering van voertuigproductie en technologie. Het merk heeft zijn hoofdkantoor in Toyota City, Japan, en heeft wereldwijd een sterke aanwezigheid met productie- en assemblagefabrieken.