XS198P - Mitsubishi Space star uit 2019
Je bekijkt nu een Mitsubishi Space star met kenteken XS198P . Ook bekend wel bekend als XS-198-P. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Space star deze. Dit voertuig is gebouwd in 2019 en heeft een apk tot 14-03-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Mitsubishi Space star
2019
14-03-2027
€ 16519
hatchback
Samenvatting
Deze Mitsubishi Space star personenauto met kenteken XS198P werd voor het eerst toegelaten op 14-03-2019 en is momenteel 7 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1193 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 4.7 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in rood . Met een 850 kg leeggewicht en een maximale massa van 1340 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 14-03-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Mitsubishi Space star wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 AG emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 245 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | XS198P, XS-198-P |
| Merk | Mitsubishi |
| Model | Space star |
| Bouwjaar | 2019 |
| Vorm | Hatchback |
Verkoophistorie XS198P
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Mitsubishi Space star.
| Kilometerstand | 46447 km |
| Vraagprijs | € 9945 |
| Te koop sinds |
APK historie voor XS-198-P
Van deze Mitsubishi Space star is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 14-03-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 13-02-2025 |
Vervangen onderdelen: Band onvoldoende profiel |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor XS198P
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Mitsubishi Space star. Ben je van plan om deze Mitsubishi te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens XS198P
Deze Mitsubishi Space star is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1193 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 80.24 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Mitsubishi Space star een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 950 kg |
| Massa ledig | 850 kg |
| Toegestaande max. massa | 1340 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 59 kW / 80 pk |
| Cilinderinhoud | 1193 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 5,5 l/100km ( ±18 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,2 l/100km ( ±24 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±21 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 80 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 107 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2017/1347AG |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van XS-198-P
De huidige eigenaar van XS198P heeft deze Mitsubishi sinds 06-11-2025 in bezit en heeft hem dus 6 maanden geleden gekocht. De Space star is voor het eerst op kenteken gezet op 14-03-2019 en is dus 7 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Mitsubishi sinds 14-03-2019 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is XS198P een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 06-11-2025 | Op deze datum is XS198P voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 14-03-2019 | Op deze datum is XS198P voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 14-03-2019 | Op deze datum is XS198P voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Mitsubishi fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van XS198P
De huidige eigenaar van deze Mitsubishi is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Space star niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van XS198P sinds 2019
Nieuw koste deze Space star € 16519 inclusief 3514 euro BPM. Gemiddeld verliest een Mitsubishi zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 16519 |
| Bruto BPM | € 3514 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat XS198P nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Mitsubishi voertuigen:
Reviews voor XS198P
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Mitsubishi Space star. Heb jij ervaring met deze Mitsubishi ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over XS-198-P
Veel gestelde vragen over XS-198-P
Deze Mitsubishi is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Space star:
Blader door alle tweedehands Mitsubishi auto's
Ontdek andere Mitsubishi voertuigen
Kenteken XS198P maakt deel uit van de Mitsubishi familie.
Mitsubishi Motors is een bekend Japanse automerk dat zijn oorsprong vindt in 1870, toen het begon als een scheepvaartmaatschappij. In de jaren '30 van de twintigste eeuw maakte het bedrijf de overstap naar de autobezorging. Het eerste model, de Mitsubishi Model-A, werd geproduceerd in 1917 en markeert het begin van een lange geschiedenis in de autobouw.