XR391J - Audi Sq5 tdi uit 2014
Je bekijkt nu een Audi Sq5 tdi met kenteken XR391J . Ook bekend wel bekend als XR-391-J. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Sq5 tdi deze. Dit voertuig is gebouwd in 2014 en heeft een apk tot 23-09-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Audi Sq5 tdi
2014
23-09-2026
€ 95665
stationwagen
Samenvatting
Deze Audi Sq5 tdi personenauto met kenteken XR391J werd voor het eerst toegelaten op 25-04-2014 en is momenteel 12 jaar oud. De auto heeft een 6-cilinder motor met een cilinderinhoud van 2967 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 6.8 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in blauw . Met een 1895 kg leeggewicht en een maximale massa van 2530 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 23-09-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Audi Sq5 tdi wordt aangedreven door Diesel en voldoet aan de EURO 5 J emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 282 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie XR391J
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Audi Sq5 tdi.
| Kilometerstand | 202609 km |
| Vraagprijs | € 23500 |
| Te koop sinds |
APK historie voor XR-391-J
Van deze Audi Sq5 tdi is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 23-09-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 23-09-2025 |
Vervangen onderdelen: Waarschuwingsinrichting controlesysteem bandenspanning geeft |
| 09-09-2024 |
Vervangen onderdelen: Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor XR391J
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Audi Sq5 tdi. Ben je van plan om deze Audi te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens XR391J
Deze Audi Sq5 tdi is uitgerust met een krachtige 6-cilinder Diesel motor. Met een cilinderinhoud van 2967 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 312.80 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Audi Sq5 tdi een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1995 kg |
| Massa ledig | 1895 kg |
| Toegestaande max. massa | 2530 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 230 kW / 313 pk |
| Cilinderinhoud | 2967 liter |
| Aantal cilinders | 6 |
| Type brandstof | Diesel |
| Brandstof gebruik stad | 7,6 l/100km ( ±13 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 6,4 l/100km ( ±16 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±15 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 85 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 75 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
2375 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 179 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*630/2012J |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van XR-391-J
De huidige eigenaar van XR391J heeft deze Audi sinds 25-08-2023 in bezit en heeft hem dus 2 jaar geleden gekocht. De Sq5 tdi is voor het eerst op kenteken gezet op 25-04-2014 en is dus 12 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Audi sinds 25-02-2019 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is XR391J een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 25-08-2023 | Op deze datum is XR391J voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 25-02-2019 | Op deze datum is XR391J voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 25-04-2014 | Op deze datum is XR391J voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Audi fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van XR391J
De huidige eigenaar van deze Audi is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Sq5 tdi niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van XR391J sinds 2014
Nieuw koste deze Sq5 tdi € 95665 inclusief 6323 euro BPM. Gemiddeld verliest een Audi zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 95665 |
| Bruto BPM | € 6323 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat XR391J nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Audi voertuigen:
Reviews voor XR391J
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Audi Sq5 tdi. Heb jij ervaring met deze Audi ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over XR-391-J
Veel gestelde vragen over XR-391-J
Deze Audi is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Sq5 tdi:
Blader door alle tweedehands Audi auto's
Ontdek andere Audi voertuigen
Kenteken XR391J maakt deel uit van de Audi familie.
Audi is een Duits automerk dat is opgericht in 1909 door August Horch. De naam "Audi" is afgeleid van het Latijnse woord voor "horch", wat "luister" betekent. Het merk heeft een rijke geschiedenis en staat synoniem voor innovatie, luxe en prestaties. Audi maakt deel uit van de Volkswagen Groep en is gevestigd in Ingolstadt, Duitsland.