XN500H - Audi Q8 uit 2018
Je bekijkt nu een Audi Q8 met kenteken XN500H . Ook bekend wel bekend als XN-500-H. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Q8 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2018 en heeft een apk tot 20-03-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Audi Q8
2018
20-03-2027
€ 151912
hatchback
Samenvatting
Deze Audi Q8 personenauto met kenteken XN500H werd voor het eerst toegelaten op 09-08-2018 en is momenteel 7 jaar oud. De auto heeft een 6-cilinder motor met een cilinderinhoud van 2967 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 2130 kg leeggewicht en een maximale massa van 2900 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 20-03-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Audi Q8 wordt aangedreven door Diesel en voldoet aan de EURO 6 AG emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 300 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie XN500H
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Audi Q8.
| Kilometerstand | 229854 km |
| Vraagprijs | € 51950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor XN-500-H
Van deze Audi Q8 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 20-03-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 20-03-2025 |
Vervangen onderdelen: Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor XN500H
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Audi Q8. Ben je van plan om deze Audi te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens XN500H
Deze Audi Q8 is uitgerust met een krachtige 6-cilinder Diesel motor. Met een cilinderinhoud van 2967 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 285.60 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Audi Q8 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 2230 kg |
| Massa ledig | 2130 kg |
| Toegestaande max. massa | 2900 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 210 kW / 286 pk |
| Cilinderinhoud | 2967 liter |
| Aantal cilinders | 6 |
| Type brandstof | Diesel |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 70 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 69 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
2375 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 178 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2017/1347AG |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van XN-500-H
De huidige eigenaar van XN500H heeft deze Audi sinds 25-02-2026 in bezit en heeft hem dus 2 maanden geleden gekocht. De Q8 is voor het eerst op kenteken gezet op 09-08-2018 en is dus 7 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Audi sinds 11-02-2019 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is XN500H een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 25-02-2026 | Op deze datum is XN500H voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 11-02-2019 | Op deze datum is XN500H voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 09-08-2018 | Op deze datum is XN500H voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Audi fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van XN500H
De huidige eigenaar van deze Audi is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Q8 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van XN500H sinds 2018
Nieuw koste deze Q8 € 151912 inclusief 23442 euro BPM. Gemiddeld verliest een Audi zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 151912 |
| Bruto BPM | € 23442 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat XN500H nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Audi voertuigen:
Reviews voor XN500H
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Audi Q8. Heb jij ervaring met deze Audi ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over XN-500-H
Veel gestelde vragen over XN-500-H
Deze Audi is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Q8:
Blader door alle tweedehands Audi auto's
Ontdek andere Audi voertuigen
Kenteken XN500H maakt deel uit van de Audi familie.
Audi is een toonaangevend Duits automerk dat bekend staat om zijn combinatie van innovatief design, geavanceerde technologie en hoge prestaties. Opgericht in 1909 door August Horch, heeft Audi zich door de jaren heen ontwikkeld tot een van de meest gerespecteerde automerken ter wereld. De naam Audi is afgeleid van het Latijnse woord voor 'horch', wat 'luister' betekent.