XL374V - Citroën Citroen c1 uit 2009
Je bekijkt nu een Citroën Citroen c1 met kenteken XL374V . Ook bekend wel bekend als XL-374-V. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Citroen c1 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2009 en heeft een apk tot 17-07-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Citroën Citroen c1
2009
17-07-2026
€ Onbekend
hatchback
Samenvatting
Deze Citroën Citroen c1 personenauto met kenteken XL374V werd voor het eerst toegelaten op 20-05-2009 en is momenteel 16 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 998 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 4.6 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in groen . Met een 805 kg leeggewicht en een maximale massa van 1180 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 17-07-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Citroën Citroen c1 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 4 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 234 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | XL374V, XL-374-V |
| Merk | Citroën |
| Model | Citroen c1 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Vorm | Hatchback |
Verkoophistorie XL374V
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Citroën Citroen c1.
| Kilometerstand | 203154 km |
| Vraagprijs | € 3250 |
| Te koop sinds |
APK historie voor XL-374-V
Van deze Citroën Citroen c1 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 17-07-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 30-05-2023 |
Vervangen onderdelen: Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor XL374V
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Citroën Citroen c1. Ben je van plan om deze Citroën te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens XL374V
Deze Citroën Citroen c1 is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 998 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 68.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Citroën Citroen c1 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 905 kg |
| Massa ledig | 805 kg |
| Toegestaande max. massa | 1180 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 50 kW / 68 pk |
| Cilinderinhoud | 998 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 5,5 l/100km ( ±18 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,1 l/100km ( ±24 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±22 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 80 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4500 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 107 g/km |
| Milieu klasse | 70/220*2003/76B |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van XL-374-V
De huidige eigenaar van XL374V heeft deze Citroën sinds 25-10-2025 in bezit en heeft hem dus 5 maanden geleden gekocht. De Citroen c1 is voor het eerst op kenteken gezet op 20-05-2009 en is dus 16 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Citroën sinds 31-01-2019 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is XL374V een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 25-10-2025 | Op deze datum is XL374V voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 31-01-2019 | Op deze datum is XL374V voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 20-05-2009 | Op deze datum is XL374V voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Citroën fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van XL374V
De huidige eigenaar van deze Citroën is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Citroen c1 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van XL374V sinds 2009
Nieuw koste deze Citroen c1 € inclusief euro BPM. Gemiddeld verliest een Citroën zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € |
| Bruto BPM | € |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat XL374V nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Citroën voertuigen:
Reviews voor XL374V
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Citroën Citroen c1. Heb jij ervaring met deze Citroën ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over XL-374-V
Veel gestelde vragen over XL-374-V
Deze Citroën is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Citroen c1:
Blader door alle tweedehands Citroën auto's
Ontdek andere Citroën voertuigen
Kenteken XL374V maakt deel uit van de Citroën familie.
Citroën is een iconisch Frans automerk dat in 1919 werd opgericht door André Citroën. Het merk heeft een rijke geschiedenis vol innovaties en unieke ontwerpen, waardoor het een prominente plaats in de autowereld heeft verworven. Citroën staat bekend om zijn creatieve benadering van autobouw en heeft talloze baanbrekende technologieën en modellen geïntroduceerd die de automobielindustrie hebben beïnvloed.