XJ802F - Volkswagen T-roc uit 2019
Je bekijkt nu een Volkswagen T-roc met kenteken XJ802F . Ook bekend wel bekend als XJ-802-F. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze T-roc deze. Dit voertuig is gebouwd in 2019 en heeft een apk tot 12-12-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Volkswagen T-roc
2019
12-12-2026
€ 31910
stationwagen
Samenvatting
Deze Volkswagen T-roc personenauto met kenteken XJ802F werd voor het eerst toegelaten op 26-01-2019 en is momenteel 7 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 999 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.2 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in bruin . Met een 1170 kg leeggewicht en een maximale massa van 1780 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 12-12-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Volkswagen T-roc wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 259 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | XJ802F, XJ-802-F |
| Merk | Volkswagen |
| Model | T-roc |
| Bouwjaar | 2019 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie XJ802F
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Volkswagen T-roc.
| Kilometerstand | 164770 km |
| Vraagprijs | € 14940 |
| Te koop sinds |
APK historie voor XJ-802-F
Van deze Volkswagen T-roc is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 12-12-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor XJ802F
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volkswagen T-roc. Ben je van plan om deze Volkswagen te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens XJ802F
Deze Volkswagen T-roc is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 999 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 115.60 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volkswagen T-roc een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1270 kg |
| Massa ledig | 1170 kg |
| Toegestaande max. massa | 1780 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 85 kW / 116 pk |
| Cilinderinhoud | 999 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 6,1 l/100km ( ±16 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,6 l/100km ( ±22 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±19 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 72 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 69 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 118 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2017/1221W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van XJ-802-F
De huidige eigenaar van XJ802F heeft deze Volkswagen sinds 08-10-2025 in bezit en heeft hem dus 6 maanden geleden gekocht. De T-roc is voor het eerst op kenteken gezet op 26-01-2019 en is dus 7 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volkswagen sinds 26-01-2019 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is XJ802F een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 08-10-2025 | Op deze datum is XJ802F voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 26-01-2019 | Op deze datum is XJ802F voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 26-01-2019 | Op deze datum is XJ802F voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volkswagen fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van XJ802F
De huidige eigenaar van deze Volkswagen is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de T-roc niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van XJ802F sinds 2019
Nieuw koste deze T-roc € 31910 inclusief 4857 euro BPM. Gemiddeld verliest een Volkswagen zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 31910 |
| Bruto BPM | € 4857 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat XJ802F nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volkswagen voertuigen:
Reviews voor XJ802F
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Volkswagen T-roc. Heb jij ervaring met deze Volkswagen ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over XJ-802-F
Veel gestelde vragen over XJ-802-F
Deze Volkswagen is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de T-roc:
Blader door alle tweedehands Volkswagen auto's
Ontdek andere Volkswagen voertuigen
Kenteken XJ802F maakt deel uit van de Volkswagen familie.
Volkswagen, met hoofdkwartier in Wolfsburg, Duitsland, is een van de grootste automerken ter wereld en staat bekend om zijn betrouwbaarheid, kwaliteit en innovatieve technologie. Opgericht in 1937, heeft het merk een rijke geschiedenis die zijn oorsprong vindt in de ontwikkeling van de legendarische Volkswagen Kever, die snel uitgroeide tot een symbool van de naoorlogse wederopbouw in Europa.