XB307N - Jaguar I-pace uit 2018
Je bekijkt nu een Jaguar I-pace met kenteken XB307N . Ook bekend wel bekend als XB-307-N. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze I-pace deze. Dit voertuig is gebouwd in 2018 en heeft een apk tot 20-02-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Jaguar I-pace
2018
20-02-2027
€ 104447
stationwagen
Samenvatting
Deze Jaguar I-pace personenauto met kenteken XB307N werd voor het eerst toegelaten op 30-11-2018 en is momenteel 7 jaar oud. De auto heeft een -cilinder motor met een cilinderinhoud van cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 2144 kg leeggewicht en een maximale massa van 2670 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 20-02-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Jaguar I-pace wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de AX emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 299 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie XB307N
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Jaguar I-pace.
| Kilometerstand | 91466 km |
| Vraagprijs | € 20950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor XB-307-N
Van deze Jaguar I-pace is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 20-02-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor XB307N
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Jaguar I-pace. Ben je van plan om deze Jaguar te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens XB307N
Deze Jaguar I-pace is uitgerust met een krachtige -cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Jaguar I-pace een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 2244 kg |
| Massa ledig | 2144 kg |
| Toegestaande max. massa | 2670 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | liter |
| Aantal cilinders | |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van XB-307-N
De huidige eigenaar van XB307N heeft deze Jaguar sinds 15-08-2025 in bezit en heeft hem dus 8 maanden geleden gekocht. De I-pace is voor het eerst op kenteken gezet op 30-11-2018 en is dus 7 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Jaguar sinds 30-11-2018 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is XB307N een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 15-08-2025 | Op deze datum is XB307N voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 30-11-2018 | Op deze datum is XB307N voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 30-11-2018 | Op deze datum is XB307N voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Jaguar fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van XB307N
De huidige eigenaar van deze Jaguar is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de I-pace niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van XB307N sinds 2018
Nieuw koste deze I-pace € 104447 inclusief euro BPM. Gemiddeld verliest een Jaguar zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 104447 |
| Bruto BPM | € |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat XB307N nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Jaguar voertuigen:
Reviews voor XB307N
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Jaguar I-pace. Heb jij ervaring met deze Jaguar ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over XB-307-N
Veel gestelde vragen over XB-307-N
Deze Jaguar is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de I-pace:
Blader door alle tweedehands Jaguar auto's
Ontdek andere Jaguar voertuigen
Kenteken XB307N maakt deel uit van de Jaguar familie.
Jaguar is een iconisch Brits automerk dat beroemd is om zijn luxe voertuigen met een sportieve uitstraling. Opgericht in 1935 als Swallow Sidecar Company, groeide het merk al snel uit tot een synoniem voor elegantie en prestaties. De eerste echte Jaguar, de SS Jaguar 100, werd in 1936 geïntroduceerd en markeerde het begin van een lange geschiedenis van innovatief ontwerp en technologische vooruitgang.