X910HH - Opel Mokka uit 2022
Je bekijkt nu een Opel Mokka met kenteken X910HH . Ook bekend wel bekend als X-910-HH. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Mokka deze. Dit voertuig is gebouwd in 2022 en heeft een apk tot 28-12-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Opel Mokka
2022
28-12-2026
€ 38984
MPV
Samenvatting
Deze Opel Mokka personenauto met kenteken X910HH werd voor het eerst toegelaten op 28-12-2022 en is momenteel 3 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1199 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1195 kg leeggewicht en een maximale massa van 1740 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 28-12-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Opel Mokka wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 AP emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 256 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie X910HH
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Opel Mokka.
| Kilometerstand | 41500 km |
| Vraagprijs | € 19950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor X-910-HH
Van deze Opel Mokka is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 28-12-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor X910HH
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Opel Mokka. Ben je van plan om deze Opel te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens X910HH
Deze Opel Mokka is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1199 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 130.56 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Opel Mokka een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1295 kg |
| Massa ledig | 1195 kg |
| Toegestaande max. massa | 1740 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
| Cilinderinhoud | 1199 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 83 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832AP |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van X-910-HH
De huidige eigenaar van X910HH heeft deze Opel sinds 12-08-2025 in bezit en heeft hem dus 9 maanden geleden gekocht. De Mokka is voor het eerst op kenteken gezet op 28-12-2022 en is dus 3 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Opel sinds 19-12-2023 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is X910HH een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 12-08-2025 | Op deze datum is X910HH voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 19-12-2023 | Op deze datum is X910HH voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 28-12-2022 | Op deze datum is X910HH voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Opel fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van X910HH
De huidige eigenaar van deze Opel is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Mokka niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van X910HH sinds 2022
Nieuw koste deze Mokka € 38984 inclusief 790 euro BPM. Gemiddeld verliest een Opel zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 38984 |
| Bruto BPM | € 790 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat X910HH nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Opel voertuigen:
Reviews voor X910HH
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Opel Mokka. Heb jij ervaring met deze Opel ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over X-910-HH
Veel gestelde vragen over X-910-HH
Deze Opel is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Mokka:
Blader door alle tweedehands Opel auto's
Ontdek andere Opel voertuigen
Kenteken X910HH maakt deel uit van de Opel familie.
Opel, opgericht in 1862, is een Duits automerk dat al meer dan een eeuw bekend staat om zijn betrouwbare voertuigen. Het merk heeft een rijke geschiedenis die begon met de productie van naaimachines en later de ontwikkeling van fiets- en automobieltechnologie. In de loop der jaren heeft Opel zich gepositioneerd als een veelzijdige autofabrikant die een breed scala aan voertuigen aanbiedt, van kleine stadsauto's tot ruime gezinswagens en sportieve modellen.