X018SJ - Jaguar E-pace uit 2021
Je bekijkt nu een Jaguar E-pace met kenteken X018SJ . Ook bekend wel bekend als X-018-SJ. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze E-pace deze. Dit voertuig is gebouwd in 2021 en heeft een apk tot 05-11-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Jaguar E-pace
2021
05-11-2027
€ 66822
stationwagen
Samenvatting
Deze Jaguar E-pace personenauto met kenteken X018SJ werd voor het eerst toegelaten op 05-11-2021 en is momenteel 4 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1498 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 2102 kg leeggewicht en een maximale massa van 2670 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 05-11-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Jaguar E-pace wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 268 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie X018SJ
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Jaguar E-pace.
| Kilometerstand | 45685 km |
| Vraagprijs | € 44950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor X-018-SJ
Van deze Jaguar E-pace is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 05-11-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor X018SJ
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Jaguar E-pace. Ben je van plan om deze Jaguar te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens X018SJ
Deze Jaguar E-pace is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van 1498 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Jaguar E-pace een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 2202 kg |
| Massa ledig | 2102 kg |
| Toegestaande max. massa | 2670 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | 1498 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van X-018-SJ
De huidige eigenaar van X018SJ heeft deze Jaguar sinds 05-08-2025 in bezit en heeft hem dus 8 maanden geleden gekocht. De E-pace is voor het eerst op kenteken gezet op 05-11-2021 en is dus 4 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Jaguar sinds 29-01-2024 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is X018SJ een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 05-08-2025 | Op deze datum is X018SJ voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 29-01-2024 | Op deze datum is X018SJ voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 05-11-2021 | Op deze datum is X018SJ voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Jaguar fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van X018SJ
De huidige eigenaar van deze Jaguar is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de E-pace niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van X018SJ sinds 2021
Nieuw koste deze E-pace € 66822 inclusief 1433 euro BPM. Gemiddeld verliest een Jaguar zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 66822 |
| Bruto BPM | € 1433 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat X018SJ nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Jaguar voertuigen:
Reviews voor X018SJ
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Jaguar E-pace. Heb jij ervaring met deze Jaguar ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over X-018-SJ
Veel gestelde vragen over X-018-SJ
Deze Jaguar is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de E-pace:
Blader door alle tweedehands Jaguar auto's
Ontdek andere Jaguar voertuigen
Kenteken X018SJ maakt deel uit van de Jaguar familie.
Jaguar is een iconisch Brits automerk dat beroemd is om zijn luxe voertuigen met een sportieve uitstraling. Opgericht in 1935 als Swallow Sidecar Company, groeide het merk al snel uit tot een synoniem voor elegantie en prestaties. De eerste echte Jaguar, de SS Jaguar 100, werd in 1936 geïntroduceerd en markeerde het begin van een lange geschiedenis van innovatief ontwerp en technologische vooruitgang.