TZ859K - Volvo Xc40 uit 2018
Je bekijkt nu een Volvo Xc40 met kenteken TZ859K . Ook bekend wel bekend als TZ-859-K. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Xc40 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2018 en heeft een apk tot 26-11-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Volvo Xc40
2018
26-11-2026
€ 64815
stationwagen
Samenvatting
Deze Volvo Xc40 personenauto met kenteken TZ859K werd voor het eerst toegelaten op 26-11-2018 en is momenteel 7 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1969 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 7.2 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1584 kg leeggewicht en een maximale massa van 2220 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 26-11-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Volvo Xc40 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 AG emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 270 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie TZ859K
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Volvo Xc40.
| Kilometerstand | 66500 km |
| Vraagprijs | € 33899 |
| Te koop sinds |
APK historie voor TZ-859-K
Van deze Volvo Xc40 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 26-11-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 08-11-2022 |
Vervangen onderdelen: Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor TZ859K
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volvo Xc40. Ben je van plan om deze Volvo te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens TZ859K
Deze Volvo Xc40 is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1969 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 247.52 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volvo Xc40 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1684 kg |
| Massa ledig | 1584 kg |
| Toegestaande max. massa | 2220 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 182 kW / 248 pk |
| Cilinderinhoud | 1969 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 9,3 l/100km ( ±11 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 6,0 l/100km ( ±17 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±14 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 75 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 168 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2017/1347AG |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van TZ-859-K
De huidige eigenaar van TZ859K heeft deze Volvo sinds 12-09-2025 in bezit en heeft hem dus 8 maanden geleden gekocht. De Xc40 is voor het eerst op kenteken gezet op 26-11-2018 en is dus 7 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volvo sinds 26-11-2018 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is TZ859K een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 12-09-2025 | Op deze datum is TZ859K voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 26-11-2018 | Op deze datum is TZ859K voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 26-11-2018 | Op deze datum is TZ859K voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volvo fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van TZ859K
De huidige eigenaar van deze Volvo is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Xc40 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van TZ859K sinds 2018
Nieuw koste deze Xc40 € 64815 inclusief 15341 euro BPM. Gemiddeld verliest een Volvo zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 64815 |
| Bruto BPM | € 15341 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat TZ859K nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volvo voertuigen:
Reviews voor TZ859K
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Volvo Xc40. Heb jij ervaring met deze Volvo ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over TZ-859-K
Veel gestelde vragen over TZ-859-K
Deze Volvo is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Xc40:
Blader door alle tweedehands Volvo auto's
Ontdek andere Volvo voertuigen
Kenteken TZ859K maakt deel uit van de Volvo familie.
Volvo is een Zweeds automerk dat bekend staat om zijn focus op veiligheid, kwaliteit en duurzaamheid. Opgericht in 1927 in Göteborg, heeft Volvo een lange geschiedenis in de autobezit, waarbij het merk zich vanaf het begin richtte op het creëren van veilige voertuigen. Dit heeft geleid tot verschillende baanbrekende innovaties, waaronder de introductie van de driepuntsgordel in 1959, die niet alleen de veiligheid van Volvo-rijders verbeterde, maar uiteindelijk ook door andere fabrikanten werd overgenomen.