TZ811N - Volvo Xc90 t8 twin engine uit 2018
Je bekijkt nu een Volvo Xc90 t8 twin engine met kenteken TZ811N . Ook bekend wel bekend als TZ-811-N. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Xc90 t8 twin engine deze. Dit voertuig is gebouwd in 2018 en heeft een apk tot 18-11-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Volvo Xc90 t8 twin engine
2018
18-11-2027
€ 86445
MPV
Samenvatting
Deze Volvo Xc90 t8 twin engine personenauto met kenteken TZ811N werd voor het eerst toegelaten op 23-11-2018 en is momenteel 7 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1969 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 7 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 2199 kg leeggewicht en een maximale massa van 3010 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 18-11-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Volvo Xc90 t8 twin engine wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de EURO 6 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 298 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | TZ811N, TZ-811-N |
| Merk | Volvo |
| Model | Xc90 t8 twin engine |
| Bouwjaar | 2018 |
| Vorm | MPV |
Verkoophistorie TZ811N
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Volvo Xc90 t8 twin engine.
| Kilometerstand | 196508 km |
| Vraagprijs | € 34725 |
| Te koop sinds |
APK historie voor TZ-811-N
Van deze Volvo Xc90 t8 twin engine is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 18-11-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor TZ811N
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volvo Xc90 t8 twin engine. Ben je van plan om deze Volvo te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens TZ811N
Deze Volvo Xc90 t8 twin engine is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van 1969 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 7 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volvo Xc90 t8 twin engine een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 2299 kg |
| Massa ledig | 2199 kg |
| Toegestaande max. massa | 3010 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | 1969 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van TZ-811-N
De huidige eigenaar van TZ811N heeft deze Volvo sinds 21-11-2025 in bezit en heeft hem dus 5 maanden geleden gekocht. De Xc90 t8 twin engine is voor het eerst op kenteken gezet op 23-11-2018 en is dus 7 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volvo sinds 23-11-2018 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is TZ811N een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 21-11-2025 | Op deze datum is TZ811N voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 23-11-2018 | Op deze datum is TZ811N voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 23-11-2018 | Op deze datum is TZ811N voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volvo fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van TZ811N
De huidige eigenaar van deze Volvo is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Xc90 t8 twin engine niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van TZ811N sinds 2018
Nieuw koste deze Xc90 t8 twin engine € 86445 inclusief 4044 euro BPM. Gemiddeld verliest een Volvo zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 86445 |
| Bruto BPM | € 4044 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat TZ811N nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volvo voertuigen:
Reviews voor TZ811N
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Volvo Xc90 t8 twin engine. Heb jij ervaring met deze Volvo ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over TZ-811-N
Veel gestelde vragen over TZ-811-N
Deze Volvo is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Xc90 t8 twin engine:
Blader door alle tweedehands Volvo auto's
Ontdek andere Volvo voertuigen
Kenteken TZ811N maakt deel uit van de Volvo familie.
Volvo is een Zweeds automerk dat bekend staat om zijn focus op veiligheid, kwaliteit en duurzaamheid. Opgericht in 1927 in Göteborg, heeft Volvo een lange geschiedenis in de autobezit, waarbij het merk zich vanaf het begin richtte op het creëren van veilige voertuigen. Dit heeft geleid tot verschillende baanbrekende innovaties, waaronder de introductie van de driepuntsgordel in 1959, die niet alleen de veiligheid van Volvo-rijders verbeterde, maar uiteindelijk ook door andere fabrikanten werd overgenomen.