TT991S - Volvo S90 t8 twin engine uit 2018
Je bekijkt nu een Volvo S90 t8 twin engine met kenteken TT991S . Ook bekend wel bekend als TT-991-S. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze S90 t8 twin engine deze. Dit voertuig is gebouwd in 2018 en heeft een apk tot 09-11-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Volvo S90 t8 twin engine
2018
09-11-2026
€ 79090
sedan
Samenvatting
Deze Volvo S90 t8 twin engine personenauto met kenteken TT991S werd voor het eerst toegelaten op 09-11-2018 en is momenteel 7 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1969 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Let op: deze auto is momenteel niet WAM-verzekerd. De sedan uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1931 kg leeggewicht en een maximale massa van 2590 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 09-11-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Volvo S90 t8 twin engine wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de EURO 6 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 294 cm wielbasis en een elegante sedan carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | TT991S, TT-991-S |
| Merk | Volvo |
| Model | S90 t8 twin engine |
| Bouwjaar | 2018 |
| Vorm | Sedan |
Verkoophistorie TT991S
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Volvo S90 t8 twin engine.
| Kilometerstand | 215871 km |
| Vraagprijs | € 19965 |
| Te koop sinds |
APK historie voor TT-991-S
Van deze Volvo S90 t8 twin engine is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 09-11-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor TT991S
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volvo S90 t8 twin engine. Ben je van plan om deze Volvo te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens TT991S
Deze Volvo S90 t8 twin engine is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van 1969 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volvo S90 t8 twin engine een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 2031 kg |
| Massa ledig | 1931 kg |
| Toegestaande max. massa | 2590 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | 1969 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van TT-991-S
De huidige eigenaar van TT991S heeft deze Volvo sinds in bezit en heeft hem dus 1 seconde geleden gekocht. De S90 t8 twin engine is voor het eerst op kenteken gezet op 09-11-2018 en is dus 7 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volvo sinds 09-11-2018 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is TT991S een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| Op deze datum is TT991S voor het laatst van eigenaar gewisseld. | |
| 09-11-2018 | Op deze datum is TT991S voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 09-11-2018 | Op deze datum is TT991S voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volvo fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van TT991S
De huidige eigenaar van deze Volvo is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de S90 t8 twin engine niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van TT991S sinds 2018
Nieuw koste deze S90 t8 twin engine € 79090 inclusief 2223 euro BPM. Gemiddeld verliest een Volvo zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 79090 |
| Bruto BPM | € 2223 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat TT991S nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volvo voertuigen:
Reviews voor TT991S
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Volvo S90 t8 twin engine. Heb jij ervaring met deze Volvo ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over TT-991-S
Veel gestelde vragen over TT-991-S
Deze Volvo is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de S90 t8 twin engine:
Blader door alle tweedehands Volvo auto's
Ontdek andere Volvo voertuigen
Kenteken TT991S maakt deel uit van de Volvo familie.
Volvo, opgericht in 1927 in Göteborg, Zweden, is een merk dat synoniem staat voor veiligheid en Scandinavisch design. Het bedrijf begon als een producent van motorafdelingen voor auto's, maar evolueerde al snel tot een volwaardige autoproducent. Van de allereerste Volvo ÖV 4 tot de moderne SUV's en elektrische modellen van vandaag, heeft Volvo een rijke geschiedenis die gekenmerkt wordt door innovatie en kwaliteit.